Şimdi Ara

Samsung s22 128gb + samsung galaxy watch 4 44mm 14.998tl. (Mediamarkt) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
9.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İphone 8 dediniz, iphone 8 üzerinden gideceğim.

Ekim, Kasım 2017 de satışa sunulmuş. 4.200tl den başlayan fiyatlarla. Haber linki: https://www.donanimhaber.com/iPhone-8-ve-iPhone-8-Plus-Turkiye-fiyati-belli-oldu--94394

Ekim 2017 çeyrek altın = 250tl.

5-6 ay sonra Moto Z almıştım kendime. Jbl hoparlör hediyesiyle 1299tl. https://forum.donanimhaber.com/lenovo-moto-z-1299-tl--133138137

Aradaki farkla 12 çeyrek altın alınıyor. Bu iki telefon da birbirine yakın telefonlar.

O zaman moto z + 12 çeyrek altın alan biri mi şu an avantajlı, yoksa iphone 8 alan mı?

Moto z yi çöpe atsak, 12 çeyrek altın şu an 19bin para ediyor. Motoyu çöpe atıp 2019, 2020 yılında 6 çeyrek altına başka telefon alsak elde yine 6 çeyrek altın kalıyor.

Tabii tüm bu hesaplamalar iphone ların başına bir iş gelmediği varsayımıyla hesaplanıyor.

Iphone a çeyrek altın muamelesi göstermeye devam edin. Apple az zam yapıyor bu kafalara.

• Şu telefonun ekranı kavisli olmasa şuan sipariş geçerdim özellikle güncellenen iphoneların fiyatlarını görünce.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bir kere benim yazdığımı iyi okuyun lütfen . ben çeyrek altın mı dedim 14 ayar takı mı dedim ? O zaman bende sana şöyle hesap yapayım .

2021 sonbaharda çeyrek altın 1200 tl , iphone 11 6 k lara mal edilebiliyordu. şuan 5 çeyrek altın 8500 tl iphone 11 2. elde 10 -11k.

bir yerden fiyat bulup yapıştırmışsın burası sıcak fırsatlar ben hiçbir zaman cıkış fiyatından telefon almam .

mesela bir 10 gün önce ip13 mini 256 17,5 k idi ve peşin fiyata 3 taksit vardı .eski telefon getirene 1350 tl de iade vardı. yani 16k civarına 3 taksit ip13 mini 256 alabilirdiniz.

ve tekrar yazayım anlamayanlara. 14 ayar altın takıda % 50 ye kadar kayıplar olur pırlanta yüzük gibi .

not: iphone sevici değilim i phone alabilecek paramda yok . en son kasım ayında aldığım telefon m31 s 3300 tl . 350 tl geri ödeme aldım birde üstüne peşin fiyata 10 taksit böldürdüm.

• acemix kullanıcısına yanıt

Değer kaybetmiyor dedin mi dedin. Altın muamelesi yaptın mı yaptın. Olay bitti. Fiyatını korusa da değerini koruyamadigini gösterdim. Ne kadar değer kaybettiğini, gösterdim.

Bir sene önce aldığım tcl telefonu aldığım fiyatın üzerine satabiliyorum şu an. Ama değer kaybetti mi kaybetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değiller hocam neden mi hemen söyliyeyim. 2020 haziranda ip11 i 7300 e 6,85 dolar kuruyla aldım. 1065 dolara tekabül ediyor onu düz 1050 alalım. 2022 mart ayında 7800 tlye sattım. Sattığım zaman 13,4 tan dolar aldım. 580 dolara tekabül ediyor. 470 dolar zararım var anlayacağınız. Telefon hiçbir zaman yatırım aracı olamaz.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Kampanya devam ediyor mu hocam?

• crzyhntr kullanıcısına yanıt

Vatanda devam ediyor.

Sepette %5 indirim var. Galaxy watch 40mm ile birlikte alırsan 500tl, 46mm ile birlikte 1000tl.

Döviz artıyor. Düşünen varsa bence fena fırsat değil. Samsung fiyatları döviz bazında uygun.

Samsung s22 128gb + samsung galaxy watch 4 44mm 14.998tl. (Mediamarkt)www.vatanbilgisayar.com
    Samsung Galaxy S22 128 GB Akıllı Telefon Yeşil fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Samsung Galaxy S22 128 GB Akıllı Telefon Yeşil en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s22-128-gb-akilli-telefon-green.html
    Samsung s22 128gb + samsung galaxy watch 4 44mm 14.998tl. (Mediamarkt)

Çok teşekkürler hocam. Acaba hem telefon değişim hem de saat kampanyasını aynı anda kullanabiliyor muyuz, eğer kullanıyorsak efsane olur. Watch 4 44mm de 500tl

• Buradaki watch 4 ler üzerinden telefon görüşmesi yapılabiliyor mu? özellikleri arasında belirtilmemiş.

• bursali46 B kullanıcısına yanıt

2021 yılında 6500 tl ye alabiliyordum ip11 i . siz 2020 de 7300 almış olmanız kendi tercihiniz. bir mal alırken kazanılır . şuan kusursuz ip11 i hepsiburada bile 9k ya geri alıyor. her türlü 2 sene kullandıgınız garantisi bitmiş telefonu 7800 tl ye satmışsınız. bu arada s22 için hepsiburada 2 bin tl takas desteği veriyor. 12700 tl ye geliyor hb de eski bir telefonunuz varsa.. akbank ile peşin fiyata 3 taksit var.

• Survivalist kullanıcısına yanıt

iPhone yok bu fiyatta.

iphone 11 in 2021'de 2020'den daha uygun olması zaten olması gereken durum değil mi? Anormal döviz artışı vs olmayınca, yeni modeller, yeni teknolojiler çıktıkça eskilerin fiyatı düşer. Ben mi yanlış biliyorum?

2019 mart lansmanda s10'u bu fiyata aldım.

Kasım 2020'de s10 plus

Beğendiğim bir ürünü ilk çıktığında alan ben “fakir ruhlu” ise;

Beğenmediği ürünü ucuz diye alan ve başka konularda “yuroylan para alıyorum” diyen sen ne oluyorsun?

:D

neyse benim idrak sorumlarım var. “Fakir ruhlu” ne demek anlamadığım ve bilmediğim için oluyor bunlar :D. Kendini bilmek önemli bu hayatta.

hani birde “ben almadım, eşime aldım” demen yok mu :D sanki parasını başkası verdi :D. Bir tanede bana alsana. Nasıl olsa parasını verdiğin şeyleri aldığını anlayamıyorsun. Koymaz sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARES007 -- 12 Haziran 2022; 0:45:28 >
  • ARES007 A kullanıcısına yanıt

Hala anlamıyorsun maalesef.

Beğenmediğim için kendime almıyorum samsung. Hiç almadım. Sıradan marka sevmiyorum. Ama eşim beğendiği için ona aldım. S10 çıktığında tv de gördü hoşuna gitti, aldım. Kendime almadım işte, bu yüzden belirtiyorum anlamıyor musun?

Euro kazanıyorum da işin esprisiydi, onu da anlayamamışsın.

Hala iPhone diyorsun. Telefon konusunda bile ikinci el diyorsan fakir ruhlusun. İstersen ferrarin olsun. Ama hâlâ anlayamıyorsun. Hiç bir telefonu alırken ikinci elini umursamam. Anlayabiliyor musun? Zannetmem.

• Hiçbir telefon yatırım aracı değildir malesef. TL olarak düşünmek bizi hataya götürüyor. Yatırım aracı olarak görmek için değer kazanıyor olmasını bırakın, dolar bazında değer kaybediyor sürekli (aksi takdirde yenisi çıkan telefonu üstüne fark vermeden almamız gerekirdi 😁)
    Ancak şöyle de bir olay var, ikinci elde en az değer kaybeden telefon iphone olduğu için telefonu satıp yenisini alacaksanız da en mantıklısı iphone.
    Şu ios sisteminin kullanım şekline ve kullanım kolaylığı getiren teknolojik gelişmeleri gıdım gıdım androidten yıllar sonra getiren ve en ufak bir şeye deli gibi para isteyen, ayrıca sizi kendine esir eden, resmen sen telefonun sahibi değilsin telefon senin sahibin diyen Apple mantalitesine gıcık olduğum için iphone çok itici geliyor bana
    İkinci el dışında stabilite ve servis desteği olarak iphone diğerlerinden çok önde gözüküyor orası da var
    Sonuçta hiçbir markanın avukatı değiliz, hangisi kullanışlı ve 3-5 sene sonrası için mantıklı geliyorsa onu almak lazım.
    Boş yere fanatikçe tartışıp birbirimizi kırmanın anlamı yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• iphone yatırım aracıdır tabi alırken ucuz alınırsa .hala anlamayan varsa biraz kafa yorsun bu işe .. bu ülkede 2. el araba bile yatırım aracı.

hesabı baya kuvvetli arkadaşlar var , 2 sene kullanıp çeyrek altından daha az kazandırdığını iddia ediyorlar. çeyrek altınla fotograf cekip , internete girip telefon görüşmesi de yapabiliyormusunuz ? 2 sene üst düzey bir telefon kullanıp (maalesef ülkemizde iphone ile havada atabiliyorsun ve bunun insana psikolojik olumlu etkisi de var ) birde üstüne iyi fiyata satabiliyorsun.

Hala yatırım diyebiliyorsun, helal olsun. Böyle çok para batırırsın. Çok fazla yatırım yapma sen yine de. 3bin liralık samsunglardan devam et. En azından zararın az olur.

• Az önce vatan bilgisayardan ziraat kampanyası + buyback + saat kampanyası ile satın aldım.

• vvlkn V kullanıcısına yanıt

Saat ve buy back sorunsuz birleşiyor mu hocam ? Birde mağazadan mı internetten mi aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursali46 -- 21 Haziran 2022; 16:47:28 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.