Şimdi Ara

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
39.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6750tl oldu

• Ben kurdum monitörü arkadaşlar smart özelliği çok iyi hızlı ayrıca kumanda çok kullanışlı. Ses olarak gayet yeterli fakat bass çok zayıf. Xbox series s ile oynuyorum ama nedense oyunlarda görüntü biraz çamurlu geldi bana. Oyun modu aktif panel hızı extreme e aldım var mı bunun optimum güzel ayarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt

Konsolda bile görüntü kalitesi kötü ise PC Masaüstünde kullanılmaz o zaman :)

• Ben de ürünü indirimli fiyattan aldım ama kurulum konusunda arada kaldım. Servis mi kuracak? ben mi kuracağım? kendim kurarsam paketi açtığımda kırık vs çıkarsa ne yaparım? 3 gündür duruyor öyle evde. :) samsung çağrı merkezinden de hiçbir bilgi alamadım.

• amniah A kullanıcısına yanıt

Ben kendim kurdum.

Samsung destek ile görüşmüştüm ben.

Monitörler de kurulum hizmeti yokmuş.

• Allah için bana biri yardım etsin kanser etti beni sabahtan beri abi smart özelliği çalışmıyor bir türlü 227035 hata kodu veriyor siz nasıl başardınız çalıştırmayı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aldığım hata... Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

• hbarisk kullanıcısına yanıt

Güncellemeyi yaptınız mı? Ben açtım üyelikleri oluşturup güncelleme yaptım ve sıkıntısız kullanıyorum şuanda. Fabrika ayarlarına dönün en olmadı.

• farklı bir internet bağlantısı deneyin genelde bu hatalar modemle alakalı oluyor

• Abi yaptım ikisini de güncelleme bana hiç gelmedi yazılımınız güncel dedi, telefonu modem yaptım onda da aynı hatayı verdi herşeyi sıfırlayıp yapmama rağmen

• arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum sorunu çözdüm, sorun internet sağlayıcılarından kaynaklanıyormuş güvenli aile internet profilini kapatmak gerekliymiş

• Herkese selamlar,

Ben de dün aldım bu monitorden. Sizlere şunu danışmak istiyorum.

Benim monitorün en altında, çerçevenin hemen üstünde ince bir grilik var. Oraya monitörün ışığı tam ulaşmıyor sanırım. Altta resimleri bıraktım. Telefonum eski olduğu için net bir görüntü elde edemiyorum ancak resimdeki grilik veya ışık azlığı tüm ekran boyunca var çizgi şeklinde. Bu normal bir durum mu? Sizlerin monitöründe de var mı? Servis ücreti ödemekten çekindiğim için servisi de çağıramoyorum.

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kırkıncı -- 14 Eylül 2022; 13:37:3 >

• fiyat çok uygundu 5750 ye aldım. sanırım monitör olarak geldiği için bandrol vs den muaf o yüzden ucuz. adamlar sistemi hacklemiş anlayacağın.

küçük odalar için zaten bu boyut çok ideal büyüğü hem göz yoruyor hem odaya uymuyor zaten. görüntüye gelince benim IPS Asus gaming monitör kadar olmasa da bence fiyat performans olarak harika

• vay be ben 6.500 TL den almıştım bir kaç ay önce :) İyi düşmüş fiyatı.

• İhtiyacım olmamasına rağmen fiyat iyi almak almamak arasında gidip geliyorum.

• M8 çıktığı için bunu bu kadar uygun fiyata veriyor olabilirler mi

• Bende bu sefer dayanamadım aldım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.