Şimdi Ara

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
39.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen şans eseri cumayı cumartesi bağlayan gece girmiştim indirimi gördüğüm gibi aldım. Yeter kararsızlık dedim 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Hocam Nays indirimi bitmiş ben de tekrar yaparlar diye bekliyordum ama sizin mesajı gördüm. Siz direk kart İle öde deyince mi inmedi? Çünkü cüzdana yükle öde deyince indirmiyordu Nays indirimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAIN DELON -- 4 Ekim 2022; 1:34:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Is yerinde var çok beğeniyorum ben. Alanlara hayırlı olsun bence beleş.

• ALAIN DELON kullanıcısına yanıt

Kampanyalı bazı ürünlerde nays indirimi olmuyormuş ve artık tümden bitmiş ben bu mesajı epey önce yazmıştım zaten son gelen yorumlarda ürün için olumsuz fikirdeyim artık

bu arada bir kampanyası olsa bile naystada uygun limit almak artık zor 1250 yapmışlar limitleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 4 Ekim 2022; 2:39:45 >
  • Monitör /Tv yi dün kurdum. Tv + uygulaması ile Tv olarak kullanıyorum. Şimdilik çok memnunum.Tek gözüme takılan yandan bakınca rengin bozulması oldu.

Ucuz bir askı apararatı tavsiye edebilecek var mı?

• Ben araştırmıştım. F/P şunu buldum :

Ancak ben yaklaştırılabilir/çevrilebilir olsun istedim ve bunu almıştım :

https://www.hepsiburada.com/tayfun-43-i-nc-109-ekran-uyumlu-televizyon-hareketli-duvar-aski-aparati-su-terazili-p-HBV00000K4DY1?magaza=TAYFUN+16

• ironic kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Çevrilebilir aparat tam kapandığında duvarla tv mesafesi nasıl çok boşluk kalıyor mu?

• Klasik aparatlara göre açma kolları da olduğu için 8-10 cm kalıyor ki zaten usb, hdmi kablo girişleri için bence daha iyi bir durum. Tabi yandan görüntü kısmı kişiye göre değişir.

Bu arada askı aparatı ile gelen vidalar genelde uymuyor. Bu monitör için hırdavatçılardan isteyeceğiniz vida kodu M8x10 ya da 12. Yani vida uzunluğu 1-1,25 cm civarı olmalı. Ben en kısa 2,50 bulduğum için araya somun koydum. Hareketli aparatta bağlantı vidalarını iyi sıkmak gerekiyor yoksa simetri sıkıntısı yapıyor. Ben daha kablo gizleme ve tam sabitleme yapmadım.

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

• herkese merhaba bu monitörü almayı düşünüyorum. odada Tv olarak kullanmayı düşünüyorum ama aklima takılan bir arkadaşın yandan bakınca görüntünün değiştiği oldu. Renk değişimi çok mu oluyor?
    Fotoğraf çekip atabilecek var mi?

• akakom A kullanıcısına yanıt
    Ben almıştım geçen gün geldi.
    İncelemesini yapan vardır, ben gördüklerimi yazayım.
    Ürün parlaklık sonda iken 100-105W elektrik çekiyor. Parlaklığını kıstığımda 45W ye kadar düştü.
    Kapattığınızda uyku moduna geçiyor. Daha sonrasında ne kadar sürüyor bilmiyorum kapanıyor.
    Uygulaması var mobilde. Kumanda olarak kullanabileceğiniz.
    Uygulamalara girdiğinizde ayarları değişir iseniz uygulama içi değişiyor sanırım. Ona dikkat edin. Parlaklık kısıktı mesela bende, Netflixten çıkıp parlaklığı açtığımda düzeldi.
    Sağdan soldan bakış açısı çok geniş değil. Renk değişikliği oluyor. Karşıdan ve 30 dereceye kadar çaprazlardan izlenmesi sorun olmaz.
    Ses çıkışı baya yüksek bence. Bana yeterli geldi. Ama ben sessiz bir ortamda kullanıyorum.
    Netflixte 4K HDR desteği ile gayet iyi görüntü kalitesi izleniyor.
    Kendi medya oynatıcısı var USB üzerinden. Ben onu beğenmedim. VLC gibi ek oynatıcı kurmak mümkün mü bilmiyorum.
    Uygulamaları arka arkaya açıp sisteme yük bindirmek cihazı yavaşlatıyor. PC bağlandığınızda HDMI bağlı kalıyor netflixe geçseniz bile. Ya kabloyu çıkarmak ya da PC den bağlantıyı kesmek gerekiyor. TV den bağlantıyı kesemedim.
    Ben büyük bir sorunla karşılaşmadım. Memnunum.
    Bulutlanma da yok sanırım siyah ekranda. Fark etmedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Herkese merhabalar,
    Ben de birkaç aydır bu cihazı takip ediyorum. Benim asıl amacım evden çalışırken 2 ayrı laptop (pc ve mac) bağlayıp monitor olarak kulanmak arkadaşlar. Ağırlıklı ofis işleri (excel, sas, word vb) ve uzak toplantılar için kullanmak istiyorum. Tv olarak ancak haftada bir kaç gün akşamları kullanırım. Sizce bu kullanım şekli için yani monitor olarak verim alır mıyım bu cihazdan? 160 cm uzağımdaki duvara monte edeceğim.
    Bir de herhangi bir harici usb webcam bağlayabilir miyim(laptop açık olacak). Bu şekilde görüntülü sesli toplantılarımı yapabilir miyim acaba?
    Son olarak usb klavye mouse bağlanır mı yoksa illa bluetooth mu olması gerekir?
    Cevqplarınıza göre ben de bir tane sioariş vereyim diyorum şu Kasım indirimlerinden.
    Çok tşkler

• Migrosta 5402
    Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selamlar hocam, hangi migrosta var acaba ürün ?

• krm789 K kullanıcısına yanıt

ben de word excell icin almistim fakat cok buyuk geldi yatak odasinda yatagin yaninda ozel tv ye dondu, salona pek gitmiyorum tembellige neden oldu. monitor olarak denedim masada cok buyuk geldi, sizin dusundugunuz gibi yatagin yaninda 1.8-2mt arasidir denedim ondan da zevk almadim, arada monitor olarak kullansam da verimli degil. genel amac tv oldu. tv olarak gayet guzel diyebilirim. usb denemedim mouse fare fakat muhtemelen calisir diye dusunuyorum yalniz ad blocker yuklenmeyecegi icin cok da verimli olmaz diye dusunuyorum o da. usb c uzerinden ( kablonun versiyonu onemli, bendeki kablolar olmadi) mouse klavyeniz tv'de olsa bile bilgisiayarinizi kontrol edebiliyormussunuz (oyle yaziyor).

klavye denemedim fakat mumkun olacagini sanmiyorum sonucta driveri tanimasi ve program kurulmasi ( teams vs) mumkun gelmiyor kulaga. yine de deneyen arkadaslar daha iyi bilir. samsungun kendi isletim sistemi istedigim programi kurarim bilgisayar gibi degil.

• Ben de 23/11 de trendyoldan sipariş verdim aynı gün teslimat şubesine ulaştı 2 gün sonra iade süreci başlatıldı diye geri gitti anlamadım. müşteri hizmetlerini aradım tedarikçi barkod yapıştırmadığından iade süreci başlatılmış dedi. Bir daha aradım iade işlemini kapattırdım teslimat için onayımı istediler onay verdim bakalım ne zaman gelecek. İnşallah kaybolmamıştır.

Edit : dün akşam iptal ettim gittim Mediamarkttan aldım. Trendyol için çok şikayet okudum anladım ki uğraştıracaktı. şimdi de para iadesi bekleyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BizimHerif -- 26 Kasım 2022; 17:37:37 >
  • _keOps_ kullanıcısına yanıt

Merhaba bende bu monitörü aldım. Fakat 4k uydu alıcım olmadığından televizyon olarak kullanamıyorum. Bu Tv+ uygulamasını kullanabilmek için ücretli üyelik yada abonelik mi gerekiyor acaba?

Bu arada askı aparatı olarak sabit olanlardan değil hareketli olanlardan almanızı tavsiye ederim.

usb yada hdmi kablolarını takarken kolaylık olur. Ben 6 kollu olan "raum ra 1075" aldım İzmirdeki next bayisinden Fiyatı 300 tl 'ydi. 3 kollu modeli 150 tl'di. 3 hafta önceki fiyatı internetteki fiyattan çok uyguna gelmişti.

• bikerlutfi B kullanıcısına yanıt

d-smart go, bein connect, tivibu go, turkcell tv plus uygulamaları ile tv yayınlarını izleyebilirsin. tivibu go'da bazı ulusal kanallar ücretsiz.

• akakom A kullanıcısına yanıt

Ben bu konudan biraz rahatsızım. 2 metre mesafeden tahminim 30-40 derecelik bir açıdan bakıldığında bile ekran rengi ve parlaklığı cok değişiyor. Yani almadan önce bunu duymuştum ama bu kadar beklemiyordum. 5-6 yıl önce aileme aldığım yine samsung monitörü tv olarak kullanıyorum onda bu kadar görüntü kaybı yok hatta görüntüsü çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.