Şimdi Ara

Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
27.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

eşim kullanıyor telefon ayarlarından.. dil ve giriş sanırım.. oradan samsungu seçin. büyük ihtimalle o seçilidir zaten . tıklayınca tr seçin. dosya yükle derse yükleyin. tamamdır.

gelen çağrıları.. kimden geldiğini söylüyor. sms leri isim söylemeden haber veriyor.. daha nolsun..?

WhatsApp bildirimlerini bile haber veriyor.. Ama tr seçili olduğu için WhatsApp diyemiyor.. telaffuz problemi.. dinleyince görürsünüz..

Merhaba

Bu level u kulaklığı galaxy circle gibi iki kulaklığı mıknatısından ayırdığı zaman gelen çağrıyı otomatik yanıtlayabiliyor mu ? Birde level u ile level u pro arasında ne fark var. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giovannii

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

eşim kullanıyor telefon ayarlarından.. dil ve giriş sanırım.. oradan samsungu seçin. büyük ihtimalle o seçilidir zaten . tıklayınca tr seçin. dosya yükle derse yükleyin. tamamdır.

gelen çağrıları.. kimden geldiğini söylüyor. sms leri isim söylemeden haber veriyor.. daha nolsun..?

WhatsApp bildirimlerini bile haber veriyor.. Ama tr seçili olduğu için WhatsApp diyemiyor.. telaffuz problemi.. dinleyince görürsünüz..

Merhaba

Bu level u kulaklığı galaxy circle gibi iki kulaklığı mıknatısından ayırdığı zaman gelen çağrıyı otomatik yanıtlayabiliyor mu ? Birde level u ile level u pro arasında ne fark var. ?

mıknatıstan ayrılınca otomatik cevaplama yok bildiğim kadarıyla olsa mutlaka fark ederdim.

pro ile arasında ses kalitesi farkı var, pro modeller HI-FI 24bit olarak geçmekte

• Merhabalar ;
    Galaxy S6 imin icinden cikan kulaklik beni cok tatmin etti ama ben sürekli spor yapan biriyim muhetemelen terden dolayi kulakligin sağ tarafi bozuldu ses zatif geliyor buda beni rahatsiz ediyor spor düzenimi bozuyor ben cok güçlü sesli dinlemeyi seviyorum, bu level U yu gördüm sizce almalimiyim diğeri gibi hemen bozulur mu ? Sesi tatminkar mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonlife01

Merhabalar ;
    Galaxy S6 imin icinden cikan kulaklik beni cok tatmin etti ama ben sürekli spor yapan biriyim muhetemelen terden dolayi kulakligin sağ tarafi bozuldu ses zatif geliyor buda beni rahatsiz ediyor spor düzenimi bozuyor ben cok güçlü sesli dinlemeyi seviyorum, bu level U yu gördüm sizce almalimiyim diğeri gibi hemen bozulur mu ? Sesi tatminkar mi ??

Tabi ki her insanın müzik ve ses kalitesi algısı farklı ama Samsung standart kulaklığından geri olmadığı gibi kanımca bir tık da önde. Müzik dinlerken gayet keyif alıyorum.

Sporda kullanmadım hiç kulaklığı tempolu bir koşuda falan kulaktan çıkar mı o anlamda verimli olur mu tecrübem yok ama hatta bugün salona götürüp deneyeyim ben de bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gajiin

quote:

Orijinalden alıntı: Moonlife01

Merhabalar ;

Tabi ki her insanın müzik ve ses kalitesi algısı farklı ama Samsung standart kulaklığından geri olmadığı gibi kanımca bir tık da önde. Müzik dinlerken gayet keyif alıyorum.

Sporda kullanmadım hiç kulaklığı tempolu bir koşuda falan kulaktan çıkar mı o anlamda verimli olur mu tecrübem yok ama hatta bugün salona götürüp deneyeyim ben de bunu

level u pro almayı düşünüyorum ama nasıl, memnunmusunuz ? Sporda deneyeceğim demişsiniz en son, performansı nasıl acaba ? Terden falan bir sıkıntı oluştumu, ciltde iz bıraktımı acaba ? Birde kullanan arkadaşlar hafifliği nasıl ? Boyunda tasma gibi dursun istemiyorum, gear circle ile level u pro arasında kaldım, ses kalitesi ve dayanılabilirliği önemli.

• arquerox kullanıcısına yanıt
    Gear circle kullanmadım ama level u spor için bana yetiyor.

Yani salonda fitness çalışırken kullandim. Doğada saatlerce koşan biri ne der bilemem ama terden falan etkilenmedi bende.

Ses kalitesi de kesinlikle standart kulaklarından iyi.

Şu an plajda bu mesajı yazarken bir yandan fizyden güzel listeler dinliyorum:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Arayanı söyleme özelliğini çalıştıramadım. Daha doğrusu samsung tts seçeneklerinde türkçe dil desteği yok. Nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız?

• Arkadaşlar Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var şimdi bende level ü Pro kulaklık var Yeni aldım daha önceden de almış olduğum Gear S2 saatimi sorunsuz bir şekilde kulaklığı aldığım güne kadar kullandım level için program yükledim Her şey ondan sonra oldu şimdi Cep telefonuma gelen aramaları saatinden göremiyorum Sadece kulaklık Boynumda titriyor kulaklığım programından bildirimleri kapatıyorum saatin programına Gear Manager açıyorum saate bildirimleri ayarlıyorum Fakat ne mesaj ne de aramaları saatinden alamıyorum şimdi ben level programını silerim Ama Ultra ses kalitesi program gidince gidiyor Bende bu kulaklığı uhq ses için aldım Ne yapacağım sorunu bilen yaşayan çözen varmı Lütfen bir yardımcı olun

• msarpdag M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar
    Dil ve giriş
    Konuşma
    Google metin konuşma ayarlar
    Ses verisi yükle türkçe

• quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

Ayarlar
    Dil ve giriş
    Konuşma
    Google metin konuşma ayarlar
    Ses verisi yükle türkçe

Teşekkürler bilgi için.
  • Arkadaslar bu kulakligi almayi dusunuyorum fakat iPhone 6S Plus kullaniyorum acaba uyumlu olur mu ? Bluetooth uzerinden baglandigi icin uyum sorunu olmaz gibime geliyor ama bir Samsung gorevlisi sadece Samsung telefonlarda calisir diyince bi kararsiz kaldim. Deneyen oldu mu iPhone'da ?

• arkadaşlar acil destek rica ediyorum sizlerden. bugün kulaklıgım geldi ve yanında bluetooth cihazı da aldım. pc kulaklığı görüyor ama bağlanamıyor. sebebi ne olabilir.
  • Arkadaşlar kulaklığı pc ye tanıttım ama bu seferde kalite inanılmaz düşük.

Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme

Sorunun fotografta görüldüğü gibi ayarlarda olabiliceğinden şüpheleniyorum. o ayara da dokunamıyorum. Kaliteyi nasıl yükseltebilirim. yardımcı olabilir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar kulaklığı pc ye tanıttım ama bu seferde kalite inanılmaz düşük.

Sorunun fotografta görüldüğü gibi ayarlarda olabiliceğinden şüpheleniyorum. o ayara da dokunamıyorum. Kaliteyi nasıl yükseltebilirim. yardımcı olabilir misiniz.

Selamlar, tesadüfen gördüm mesajınızı hazır da kullanıyorken kulaklığı yardım edeyim dedim. Hocam Denetim masası Bluetooth aygıtlarından ekleyeceksiniz ilk cihazı ondan sonra da tüm driverlarını yüklüyor 3-5 dakika da. Olması gereken ekran bu dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cé?

quote:

Selamlar, tesadüfen gördüm mesajınızı hazır da kullanıyorken kulaklığı yardım edeyim dedim. Hocam Denetim masası Bluetooth aygıtlarından ekleyeceksiniz ilk cihazı ondan sonra da tüm driverlarını yüklüyor 3-5 dakika da. Olması gereken ekran bu dur.

Hocam ben yapmaya çalıştım öyle ama yapamadım ses çok kalitesiz geliyor. Özelden mesaj attım bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

• merhabalar,
    bana da hediye olarak geldi bu kulaklık, yalnız ben şarj konusunu çözemedim.
    s7 edge telefon ile kullanıyorum, onun hızlı şarj aletine taktım bugün ilk kez. kulaklığın hızlı şarj özelliği olmadığını biliyorum ancak tam iki saattir şarjda, pil durumu göstergesinde turuncu yada mavi herhangi bir renk değişikliği olmadı daha. kırmızı olarak yanıp sönüyor 5 saniyede bir. kulaklık kapalı konumdayken şarj ediyorum.
    herkes telefon şarjıyla mı şarj ediyor bu kulaklığı?
  • 3 4 aydır kullanıyorum bükülme yerlerindeki plastik yerinden çıktı alırken bundan korkuyodum çıkar bu bölüm demiştim başımada geldi onun dışında silikonlari fazla tak çıkar yapmayın gevsiyor alacaklara tavsiyem olsun onun dışında memnunum sesinden şarj süresinden
  • ilginç bi şekilde ofisteki müdürüm için tekli bir bt kulaklık ararken denk geldim modele. konu sahibi arkadaşa teşekkür ediyorum, epey açıklayıcı ve cezbedici bir konu olmuş. zerre kadar aklımda olmamasına rağmen bu kulaklığı da kendim için almaya karar verdim önümüzdeki maaş ile.
  • Bende aldım çok rahat kullanışlı almak isteyenlere tavsiye edebilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cé?

quote:

Hocam ben yapmaya çalıştım öyle ama yapamadım ses çok kalitesiz geliyor. Özelden mesaj attım bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Hocam sorunu çözebildinizi mi?
    Ben özellikle de bilgisayarda da kullanacağım önemli benim için. teşekkürler

@C

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.