Şimdi Ara

Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
27.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

17.12.2016 günü aldığım Level U kulaklığımı benim ufaklık kırdı. İzmirdeki 4 servise gittim tamir edilmediğini söylediler. Öylece ottada kala kaldım. Bu konuda ne yapmam gerekiyor. Samsung ile konuştum biz birşey yapamayız dediler. Tüketici mahkemesine gitsem mi acaba?Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa incelemeSamsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme

• Kulaklığı değişiyor mu?
  • Merhabalar. Arayan kişinin ismini söylemesi için ne yapmamız gerekiyor? Samsung level uygulamasındaki bildirim ayarlarından yapılmıyor sanırım. Zaten bildirimlerde sıkıntı yok onları söylüyor. Telefonum Sony Z2. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum
  • Arkadaşlar bu kulaklığı aldım ancak şöyle bir problemim var note 4 kullanıyorum kulaklık ile görüşme esnasında bir kesilme oluyor ve sonra çağrıyı sonlandırıyor bazen hiç yapmıyor basen konuşmanın 10.sn de yapıyor bir aray sorunu mu var yoksa kulaklıkmı arızalı yardımcı olurmusunuz ?
  • İnceleme için teşekkür ederim. Almayı düşündüğüm bir cihazdı sayenizde fikir sahibi olduk. Çift telefon desteği var mı acaba ?
  • xtesla X kullanıcısına yanıt
    çift telefon desteği mevcuttur
  • Teşekkür ederim
  • n11 yorumlarında şarkı dinlerken takılmalar oluyor diyen birkaç kişi gördüm. Almayı düşünüyorum da iade sorunu olur diye ne yapsam bilemedim.
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkta iade zor kişisel kullanım ürünü olduğu için.
    Ama ayıplı ürün diye soylersen belki iade edebilirsin
  • çift cihaza nasıl bağlayacağımız hakkında bilgisi olan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayelw

çift cihaza nasıl bağlayacağımız hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Eşleşme moduna alıp ekliyorsunuz bir dönem bilgisayar bluetooth ve telefon aynı anda bağlı kullandım. bilgisayar cs go oyun seslerini aktarmada nedense problem çıkardığı için aktif olarak kullanmıyorum
  • Xperia m5 kullanıyorum, samsung level app yükledim mesaj bildirimlerini söylüyor ama arayan kişiyi söylemiyor, tel samsung olmadığındanmıdır acaba? değilse nasıl aktifleştirebiliriz? (Not:Yukarıda yazan dil bölümünü Türkçe yaptım)
  • Arkadaşlar merhaba bu cihazı iPhone ile kullanan var mı? Ben iPhone'da bunun şarjının ne kadar kaldığını nasıl nereden görebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samonite -- 18 Ocak 2017; 19:29:23 >
  • Ben bu kulakliği 5 gun önce internet üzerinden aldım denedim ve kutusuna geri koydum sesi beni tatmin etmedi eğer almak isteyen olursa pm atsın uygun fiyata bırakabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Earpods kullanıyorum ses kalitesinden memnunum ancak hafif bile olsa gürültülü ortamlarda müzikten çok dışarısını duyuyorum, birde kablo ile ilgilenmeyi sevmiyorum bu yüzden bu kulaklığı alacaktım ancak yapısının Earpods ile çok benzediğini fark ettim sizce beni tatmin eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Eşleşme moduna alıp ekliyorsunuz bir dönem bilgisayar bluetooth ve telefon aynı anda bağlı kullandım. bilgisayar cs go oyun seslerini aktarmada nedense problem çıkardığı için aktif olarak kullanmıyorum

ben oyunlarla birlikte kullanmayı da düşünüyordum çift cihaz desteği her level u serisinde yok gibi ben sitesini inceleyince öyle anladım seri numaralarına göre var/yok diye değişiyor sanırım.
    level u sahibi arkadaşım var, bilgisayara bağladım, tekrar bilgisayar bağlantısını koparıp telefona yeniden bağlıyorum aynı anda ikisine bağlı durmuyor çift cihaz desteği dediğimizde bilgisayarda kullanırken telefona arama gelince yanıtlama işlemini hemen yapabilmekten bahsediyorum bu şekilde mi sizinde dediğiniz?

Birde oyunda nasıl sorun çıkarttı cs go da ses ayarları var, kullandiğin sistem surround mi 5 artı 1 mi seçiyorsun filan, onları yaptıgınız halde mi öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

quote:

quote:

ben oyunlarla birlikte kullanmayı da düşünüyordum çift cihaz desteği her level u serisinde yok gibi ben sitesini inceleyince öyle anladım seri numaralarına göre var/yok diye değişiyor sanırım.
    level u sahibi arkadaşım var, bilgisayara bağladım, tekrar bilgisayar bağlantısını koparıp telefona yeniden bağlıyorum aynı anda ikisine bağlı durmuyor çift cihaz desteği dediğimizde bilgisayarda kullanırken telefona arama gelince yanıtlama işlemini hemen yapabilmekten bahsediyorum bu şekilde mi sizinde dediğiniz?

Birde oyunda nasıl sorun çıkarttı cs go da ses ayarları var, kullandiğin sistem surround mi 5 artı 1 mi seçiyorsun filan, onları yaptıgınız halde mi öyle

Bilgisayara bağlıyken telefona gelen çağrı cevaplamasında sıkıntı yaşamadım. benim yaşadığım sıkıntı kayıttan yürüt aygıt seçiminde samsung level u stereo film müzik sıkıntısız fakat oyunlara girince ses aşırı aksıyor kesik kesik geliyor, aygıt seçiminde samsung level u hands free seçince oyun sesi geliyor fakat telefon ahizesi gibi ses kalitesi hiçbir detay anlaşılmıyor. bu cihaz spor odaklı o bir gerçek

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgisayara bağlıyken telefona gelen çağrı cevaplamasında sıkıntı yaşamadım. benim yaşadığım sıkıntı kayıttan yürüt aygıt seçiminde samsung level u stereo film müzik sıkıntısız fakat oyunlara girince ses aşırı aksıyor kesik kesik geliyor, aygıt seçiminde samsung level u hands free seçince oyun sesi geliyor fakat telefon ahizesi gibi ses kalitesi hiçbir detay anlaşılmıyor. bu cihaz spor odaklı o bir gerçek

Sağolun hocam şöyle hem telefona hem bilgisayarda multimedya - oyun deneyimini bir arada yaşayabileceğim birşey bulamadım
    bluetooth Kulaklık aldım görüşmeler PC de kalitesiz telefonda iyi, wireless kulaklık aldım pc için gaming, bilgisayarda iyi onun wireless destekleride telefona olmuyor.. çözemedik bakalım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolun hocam şöyle hem telefona hem bilgisayarda multimedya - oyun deneyimini bir arada yaşayabileceğim birşey bulamadım
    bluetooth Kulaklık aldım görüşmeler PC de kalitesiz telefonda iyi, wireless kulaklık aldım pc için gaming, bilgisayarda iyi onun wireless destekleride telefona olmuyor.. çözemedik bakalım

Telefon anladığım kadarıyla android, SideSync ile telefonu pc bağlayıp telefonu bilgisayardan kontrol ederek telefon görüşmesi yapılabilir tam da emin değilim

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    yok hocam iphone
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.