Teğmen
02 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 189 (Bu ay: 0)
Gönderileri

havalibisey rumuzlu şahısla öğlen saatlerinde steam kodu alışverişi için kontakta olduk, kendisiyle WhatsApp üzerinden görüşme sağladık. Benimle ticaret yapmış olan arkadaşlar az çok biliyor, r10 dan hakeza aynı şekilde. 100 TL parçalı steam kodu temin ettim kendisine. 1 saate ödeme yapacağını beyan etti ne ses var ne soluk. Kodların tümü jet hızıyla kullanılmış tabi. Sonrasında cacheden şikayet konusunu buldum, bir arkadaşımıza daha ağustos ayında aynı problemi yaşatmış bu şahıs.


https://forum.donanimhaber.com/dolandiricilik-hk--145080542


Problemi yaşayan arkadaşla irtibata geçtim, whatsapp görüşmeleri, yazışmalarla beraber dilekçeyi hazırladım şimdi. Kendisinin yaşı küçük ve olayın ehemmiyetinin farkında değil sanırsam. Başımdan birkaç defa bu tarz olaylar geçti, kimisi çocuk çıktı, kimisinin ebeveyni yalvardı cidden yazık. Konuya istinaden bilhassa bu konuda deneyimli arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Kendisiyle alışveriş yapılırken iki kere düşünün lütfen, donanımhaberde "şikayetim var" alanını da bulamadım, yardımcı olabilen arkadaşlarımız varsa minnetar kalırım.

Hakkında
Konum: Yurt Dışı,Yurt Dışı
Forum İmzası:
Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 150
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 308
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 16 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 125 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.