Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.776
Cevap
117
Favori
314.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 çözünürlük çıkışını otomatik yapın. Veya manuel olarak 2160p Rgb seçerek kullanın. Uncharted 4 ve Lost Legacy de HDR aktif oluyor. Hdmi 1 uhd color ayarının açık olduğuna emin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    Hocam vr dan dolayiymis cikarip direk tvye bagladim hdmiyi duzeldi.

• Samsung 40KU7000 TV sahibiyim, evde benden başka kimse yok, TV kendiliğinden açıldı. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Şikayetvar'da benzer bir yorum okudum, orada kumandadan sesle çalışma özelliği vardı bendekinde yok.
  • mkeles84 kullanıcısına yanıt
    elektrik git gel yaptığında açılıyor galiba
  • 27.09.2017 tarihinde 1203.6 güncellemesi gelmiş bilginize.
  • güncel fiyatlar ne alemde?

yeni tv alan kimse var mı aramızda?
  • Mkv filmleri okumuyor? Okuması için ne yapmamız lazım?

• samsung servisi duvar askı aparatı için ne kadar istiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: master90

27.09.2017 tarihinde 1203.6 güncellemesi gelmiş bilginize.

Tv ayarlarından güncellemeleri kontrol ettiğimde çıkarmıyo 1203.6 güncellemesini. Usb ile mi güncellemeyi indirip yüklemek gerekiyo?

• Yeni yazılımı indirip guncelledim

• master90 kullanıcısına yanıt
    ilginç 27 sinde çıkan güncellemeden ancak bu gün haberim oldu ,gerçi siz söylemeseniz daha da olmayacaktı :)
    trt4k da titreme olayını düzeltseler yetecek ama gelen güncellemelerde bunu bir türlü göremedik

kendi sitesinden bir güncelleyeyim bakalım değişen bir şey olacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

Merhaba 60ku7000 sahibiyim tv den genel olarak çok memnunum fakat çapraz dan bakınca ekran rengi soluk bir hal alıyor tam karşıdan veya hafif yandan bakınca sıkıntı yok ama çapraz görüş açısı sıkıntılı bariz ekran puslu gibi gözüküyor. Sizde de o şekilde mi acaba yada bir ayarı vs var mı tv yi hdr modunda kullanıyorum.

VA panellerde bu genel bir durumdur.
    Şöyle bir kaynak yardımcı olacaktır:http://cihaz.tv/ips-pls-tn-ve-va-kisaltmalari-ne-anlama-gelir/

• caglar_sss kullanıcısına yanıt
    3-4 aydır güncelleme yapmıyorum yoğunluk dolayısıyla. TV açamadım desem yeridir. Var mı yeni güncellemede bir yenilik?

İkincisi: Daha önce otomatik olarak güncelleme geliyordu. Üstte "güncelleme uyağılsın mı" şeklinde bir pop up türü pencere gelir ve onaylamamı isterdi. Bu güncellemeyi manuel mi yaptınız? Otomatik oluyor mu?
  • Tv ye yazılım attıktan sonra Factoryreset yapmak gerekiyormu?
  • Bu televizyonda kablosuz internete bağlanma sorunu yaşayan bir tek ben mi varım? 4-5 ay önce hiç bir şekilde ağı görmüyordu samsungla konuştuk tv yi fabrika ayarlarına döndürün dediler yaptık düzeldi. Bugünde aynı sorun oldu ağ ekranı değişmişti sadece wps ve ağ ekle seçenekleri vardı wps ile bağlanmayı bir türlü beceremedim. Ağ ekle kısmında ssid ve şifre istiyor giriyorum bağlanmıyor eskiden o ekranda tüm ağlar gözükürdü şifreyi girer bağlanırdık şimdi onuda yapamıyoruz nasıl bağlanıcaz internete?
  • 65ku7000 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    bayram sonrası aldım ürünü. tv genel anlamda evet f/p ürünü.
    digitürk hd kullanıyorum.

*özellikle maç izlerken tvden pek memnun değilim. kamera ilerledikçe sahadaki yeşillikler çok fazla gölgelenme yapıyor. ne yaptıysam düzeltemedim (motion plus vs herşeyi denedim, bilmediğiim başka bir ayarmı var acaba diye düşünüyorum.). ciddi anlamda can sıkıcı bu gölgelenmeler.
    *epey bir 4k film indirdim. performans çok iyi. 4k filmlerde tv gayet başarılı. gölgelenmeler 4k filmlerde çok çok az ama yinede var. (özellikle planet earth 2 4k herkese tavsiye ediyorum)
    *tvnin ses çıkışı bence başarısız. daha iyi olabilirdi. optik çıkış ile z5500 den alıyorum sesi çok problem yaratmıyor bu sebeple bana.
    *Özellikle 4k film izledikten sonra veya youtube da video izledikten sonra 4-5 kez cihazda takılma yaşadım. hiçbirşekilde kumandadan komut almadı TV. kapatıp açarak çözdüm.

Özellikle maçlardaki bu gölgelenme haricinde genel olarak memnun olduğum bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Bu televizyonda kablosuz internete bağlanma sorunu yaşayan bir tek ben mi varım? 4-5 ay önce hiç bir şekilde ağı görmüyordu samsungla konuştuk tv yi fabrika ayarlarına döndürün dediler yaptık düzeldi. Bugünde aynı sorun oldu ağ ekranı değişmişti sadece wps ve ağ ekle seçenekleri vardı wps ile bağlanmayı bir türlü beceremedim. Ağ ekle kısmında ssid ve şifre istiyor giriyorum bağlanmıyor eskiden o ekranda tüm ağlar gözükürdü şifreyi girer bağlanırdık şimdi onuda yapamıyoruz nasıl bağlanıcaz internete?

Modeminizi fabrika ayarlarına döndürerek deneyin. Modeminiz ile ilgili yazılım güncellemesi varsa onu da yapmanızı tavsiye edebilirim.

• Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    Televizyonu sıfırladık ağı gördü. Anlaşılan televizyon belli bir noktadan sonra kafayı yiyor sıfırlamadanda düzeltemiyoruz.
  • Arkadaşlar 3 ay önce PS4 ile beraber kullanmak için aldığım 40ku7000'i ps4'ü satacağım için elden çıkarıyorum. Düşünen varsa özelden ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: chips

3-4 aydır güncelleme yapmıyorum yoğunluk dolayısıyla. TV açamadım desem yeridir. Var mı yeni güncellemede bir yenilik?

İkincisi: Daha önce otomatik olarak güncelleme geliyordu. Üstte "güncelleme uyağılsın mı" şeklinde bir pop up türü pencere gelir ve onaylamamı isterdi. Bu güncellemeyi manuel mi yaptınız? Otomatik oluyor mu?

internetten indirip usb yi atıp manuel yaptım. bir sorun olmadı
    açıkçası bir fark da göremedim ama illaki vardır.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.