Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tv yi aldığım için pişmanım bu titreme nedir arkadaş maç falan izlenilmiyor. O kadar para ver ekran aksiyonda titresin dursun. Kimsede ayar diyip kendini kandırmasın ayar falan değil panelin kalitesizliği. Tamam normal sakin yayinlarda çok iyi ama maç izlenmiyor. Digitürkplay aldım almaz olaydım. Bir kalitesizlik var ama ne çözemiyorum onca para gitti. Tv nin tek artısı ps4 performansı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

Bu tv yi aldığım için pişmanım bu titreme nedir arkadaş maç falan izlenilmiyor. O kadar para ver ekran aksiyonda titresin dursun. Kimsede ayar diyip kendini kandırmasın ayar falan değil panelin kalitesizliği. Tamam normal sakin yayinlarda çok iyi ama maç izlenmiyor. Digitürkplay aldım almaz olaydım. Bir kalitesizlik var ama ne çözemiyorum onca para gitti. Tv nin tek artısı ps4 performansı.

İlk yazılımlarda bu sorun vardı. Yazılımın güncel mi? Ayrıca ps4 oynarken oyunlarda oyun modunda mı oynuyorsun yoksa dinamik modda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılım güncel olmayabilir yazılımla duzelcek bir sorun mu titreme sorunu ? Ps4 u oyun modunda oynuyorum gayet iyi hiçbir sorun yok onda. Dinamik modda daha iyi mi oluyor yoksa ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mockingjay kullanıcısına yanıt
    evet yazılımla düzeliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akadaşlar Birşey Sourcam televizynun Anasayfa İkonlarının Bulunduğu Yer Siyaha Döndü Maviyken Google un Arka Planıda Siyah Oldu Neden Olabilir Lütven Cevap VErim
  • merhabalar
    50ku7000 cıhazımı bılgısayar hdmi dan baglayarak kullanıyorum.fakat bılgısayardan kullanırken:

Resım modunda sadece dınamık ve standart oluyor
    Ayrıca renk ayarlarıyla oynayamıyorum
    hdr moduna erısılemıyor oyun moduda aynı sekılde sadece spor modu acık halde.bılgısı olan arkadas yardımcı olabılırse cok sevınırım.
  • Spor modu açık iken çoğu menuye erişilemiyor diye biliyorum, kapatıp deneyin.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    TESEKKURLER
  • Bana da olmuştu, ayarlarda bulunan 'smarthub sıfırla'dan düzeltebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebound -- 3 Eylül 2017; 11:1:56 >
  • Merhabalar,
    bende 40KU700 modelinde karar kıldım. 2139 lira şuan HB'de fiyat nasıl sizce?
    -Oturma odamda izleme mesafem 2,5-3m arası sizce gözü çok yorar mı?
    -Duvar askı aparatı kutu içeriğinde varmıdır?
  • chronicle kullanıcısına yanıt
    Askı aparatı yok, mesafe bakımından yeterli, fiyat olarakta bi ara 2000 lira idi Hepsiburada da almak size kalmış

• Ku7000 kullanan arkadaşlar, bu televizyonda hareketli sahnelerde titreme sorunu var mı, varsa da çözümü var mı, almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
  • arkadaslar merhaba, son günlerde kumanda kafama takıldı. Tuşlu samsung kumandasından alıp kullanmak istiyorum. bu şekilde kullanan varmı forumda? tuşlu samsung kumandayla uyum problemi yaşanmaz dimi?
  • kopac K kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorun olmaz ben öyle kullanıyorum,daha da rahat normal kumanda ile kullanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopac

arkadaslar merhaba, son günlerde kumanda kafama takıldı. Tuşlu samsung kumandasından alıp kullanmak istiyorum. bu şekilde kullanan varmı forumda? tuşlu samsung kumandayla uyum problemi yaşanmaz dimi?

http://www.tvparcasi.com/bn59-00942a-samsung-orjinal-kumanda-387-16-B.jpg bu ürünün aynısı ,kullanım açısından smart remote'dan daha avantajlı,en azından ayarlar yada kanal listesine girmek için bile birçok tuşa basılıyor orijinal kumandada.Bu ise pratik.

• maxser M kullanıcısına yanıt
    Arçelikten A40L-9672-5B Ultima TV aldık. TV'yi ben seçtim. Canlı olarak inceleme imkanım olmadı. Forumlardaki yorumlar ve resmi sayfasındaki vaat edilenler üzerine sipariş vermiştim.

Önce düşüncem şuydu; "yıl olmuş 2017. Artık ülkemizde de kaliteli teknoloji üretiliyordur. En azından idare eder seviyede bir TV üretiliyordur. Zaten paneli uzak doğudan alıyorlar. Micro dimming özelliği de varmış... PIP için çift HD uydu alıcısına da sahip..."

Sonra şunlar yaşandı:
    * TV'de ölü piksel var
    * Kontrast çok kötü
    * Koyu renkleri "gerçek" renginde gösteremiyor
    (örneğin Avatar'da Jack'in avatara bağlanmak için kapsüle girdiği sahnede kapsül içindeyken alnına ışık vurmadığından gölge tonları gri kahve vb gibi görüntülenmesi gerekirken bu tv kapkara gösteriyor ki onuda yüzüne onlarca sinek konmuş gibi gösteriyor. Ayrıca her karanlık sahnede çeşitli hatalarla karşılaşabiliyorsunuz)
    * Gece sahnelerinde ekranda yoğun gürültü görünüyor (cızırtı) bunu anlamak için uzman olmaya da gerek yok ilk bakışta "anteni düzeltmek gerek" diye düşündürüyor
    * Renk geçişlerinde başarısız ve koyu renk içindeki farklı renk ve tonlardaki görüntüleri "çokgen" şekiller halide yine sulu boya çalışması gibi gösteriyor ki doğru renkler değil
    * Özetle; kullanmakta olduğum 2008 model Samsung LE40B642 bile renkleri göstermek ve kontrast konusunda çok daha kaliteli bir görüntü sunuyor

Şimdi amacımız ölü piksel nedeniyle ücret iadesi almak. Alabilirsek sonraki durağımız Samsung..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istavrit59 -- 8 Eylül 2017; 16:20:47 >

• Televizyona idman tv az tv gibi şampiyonlar ligini şifresiz veren kanalları nasıl ekliyoruz veya ekleyebiliyor muyuz?

Uydudan direk tv nin alıcısıyla yayın alıyorum ve üstünde samsung servisin usb den attığı kanal listesi var. Dün ne yaptıysam ekleyemedim sinyal alamadım bu kanallardan pekte anlamam açıkçası.
  • Ps4 ile oyun oynarken oyun modu açık mı oynuyorsunuz yoksa normal mi oynuyosunuz?

• 65 inç alanlar nereden kaç liraya aldılar bilgileri paylaşırmısınız

• Istanbulo I kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman bizim 50KU700 de yapıyor anlık kapanıp açılma. Ama akşamları 2-3 defa filan yapıyor. Sizinkisi ne aralıkta yapıyor.
    Bu ararada gönderinizin üzerinden birbuçuk ay geçmiş, son durum nedir, cihaz değişti mi?
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.