Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunun cevabını buldunuzmu merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Hayır girilmez. Dahili uyduların hiç birine girilmiyor benim bildiğim.

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Vestelin bazı modellerinde giriliyormuş... yazılım vs bir şekilde yapılması lazım büyük eksiklik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guncel kanal listesi olan var mi acaba, aratiyorum ancak tv8 hd ve lifetime kanallarini bulamiyorum hatta trt4k da yok

• Arkadaşlar merhaba,

İnternet üzerinden izleyeceğim film veya dizilerde bazı formatları açmıyor. Bunun için herhangi birşey yapabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Guncel kanal listesi olan var mi acaba, aratiyorum ancak tv8 hd ve lifetime kanallarini bulamiyorum hatta trt4k da yok

Up kanal listesi paylasan olursa iyi olur

• Arkadaşlar dün gs-fb derbisini izledim. Tv inanılmaz titriyor takılıyor. Maalesef bu tv yi aldığıma pişman oldum. Sadece durağan bir şey izleyecekseniz görüntü iyi ama maç gibi hareketli şeyleri izlemek resmen zulüm. İnsan maça odaklanamıyor titreme o derce fazla yani. Dinamik görüntü, dijital temiz görünüm otomatik, auto motion titreme azaltma 10. ama hala titreme çok oluyor hareketli görüntülerde,auro motionu kapattım öyle falan da denedim bana mısın demiyor. Maçlarda aşırı titreme yaşayan sadece ben miyim yoksa herkes çok mu memnun tvden.
  • 50ku7000 kullanicisiyim . Harici disk veya usb flashtan sorunsuzca film izlemekteydim.

Şuan harici diskte ki videoları görüyorum ama açmaya çalıştığımda hicbir işlem yapamıyorum .farklı flash yakıyorum yine aynı şekilde. Oynatma moduna bir türlü geçmiyor.

Neden boyle yapıyor ve nasıl düzelir fikri olan paylaşırsa sevinirim.

• Arkadaslar 43 ku 7000 sesi acip kapatiyorum ama ekranda gozukmuyor sebep ne olabalir ?

• Bu tvyle kablo tv modülü kullanan var mı?

• caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Bende yazılım 1201 olarak görünüyor. Güncelleme yapmak istedim. Yeni yazılım yok. 27 eylülde oldığu söylenen 1203.6 yazılımını göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: romeo_x

50ku7000 kullanicisiyim . Harici disk veya usb flashtan sorunsuzca film izlemekteydim.

Şuan harici diskte ki videoları görüyorum ama açmaya çalıştığımda hicbir işlem yapamıyorum .farklı flash yakıyorum yine aynı şekilde. Oynatma moduna bir türlü geçmiyor.

Neden boyle yapıyor ve nasıl düzelir fikri olan paylaşırsa sevinirim.

aynı sorun bende de var video tarzından açmıyor codeclerle alakalı sanırım. her videoyu açmıyor.
  • Herkese selamlar. Dün akşamdan beri Youtube ve Twitch sorunu başladı bende. youtube a girince böyle hata veriyor???

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

• arkadaşlar netspor tarzı canlı yayın yapan internet sayfalarını açmıyor televizyon yani ku serisi ?

Bunun çözümü var mı? arkadaşımın evinde lg'nin belkide 4-5 yıllık tv'si açıyorken bu ku serisinin bunu açamaması hayal kırıklıgı.

kaç güncelleme geldi ama hala umut yok.
  • 1203.6 yı ındırdım ama tv görmüyor daha önce usb ile yapmıştım şimdi telefon var onunla demedim ama görmedi. Acaba exe dosyasını pcde ekstra olarak mı çıkarıyorduk pc olmadığı için şuan bilemedim. Tv exeyı okuyor muydu

Eşit: pc olmayınca işte :) inen exeyı çıkardım yaptım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BizimHerif -- 28 Ekim 2017; 11:20:33 >
  • Develi0000 D kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Sorunu çözdünüz mü. ÇöZdüyseniz acill cevaplar msnz teşekkürler

• Merhaba,

KU7000 serisi hala alınır mı yoksa MU serisi mi almalı bu saatten sonra? Ankara'da 43ku7000'i 2200 TL ye buldum ama 2017 MU7000 de yakın fiyatlarda. KU mu MU mu?

Teşekkürler
  • Bu modelin kulaklık sorunu çözüldümü.Kulaklık bağlayabilen varmı.
  • Hocam bu saatten sonra mu serisini inceleyip sorunu yoksa alman daha mantıklıdır bence.

• erdiwederson E kullanıcısına yanıt
    Oyun modunda dene bir nebze azaltırsın ama yapacak bir şey yok hareketli görüntülerde mümkün olduğunca tv'yi uzakta izlemeye çalışın böylece motionsickness yapmaz. maç için aldıysanız tv'yi geçmiş olsun. Hareketli görüntü testi için Şuradan en iyi performanısınızı bulabilirisniz ama muhtemelen en iyi optimizasyon bile tatmin etmeyecek.
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.