Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.776
Cevap
117
Favori
314.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: master90

Ben de n11'den aldım. Servis TV'yi aynı gün kurdu. Güncellemeleri yükledi. İki gün sonra Samsung Türkiye aradı. Servisle ilgili memnuniyet anketi yaptı. Şu ana kadar TV'den ve hizmetlerden memnunum.

Güle güle kullanın :) benim 1 ay sonra düğün var o sebepten daha servisi aramadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistanblue

Arkadaşlar merhaba n11den Pazar gecesi 50ku7000 satın aldım. Ürün bugün elime ulaştı fakat kurulumu 1 ay sonra yapılacak kısaca test imkânım yok şimdilik kapalı kutu :)

Ürünün kodu dikkatimi çekti normalde UE50KU7000 UXTK diye geçiyor her yerde fakat kutudaki barkodda UE50KU7000 "USTK" yazıyor. Bu fark ne demektir bilen var mı? Samsung Türkiye garantili olduğu yazıyordu ve satıcı da böyle belirtiyor. Bunla alakalı bir sıkıntı yaşar miyim?

UE50KU7000 "USTK" sizi yanıltmasın. Gelen cihazlar burada açılıp, kontrol edilip, tekrar kutulanıyor. Detaylara girmeyeyim :)

Buyrun "USTK" linki...

http://www.samsung.com/tr/support/model/UE50KU7000USTK

• quote:

Orijinalden alıntı: .Heisenberg.

Puhutv uygulamasında dizi izleyemiyorum. İzleyen varmı sorunsuz.

Biri deneyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

quote:

Arkadaşlar merhaba n11den Pazar gecesi 50ku7000 satın aldım. Ürün bugün elime ulaştı fakat kurulumu 1 ay sonra yapılacak kısaca test imkânım yok şimdilik kapalı kutu :)

Ürünün kodu dikkatimi çekti normalde UE50KU7000 UXTK diye geçiyor her yerde fakat kutudaki barkodda UE50KU7000 "USTK" yazıyor. Bu fark ne demektir bilen var mı? Samsung Türkiye garantili olduğu yazıyordu ve satıcı da böyle belirtiyor. Bunla alakalı bir sıkıntı yaşar miyim?

UE50KU7000 "USTK" sizi yanıltmasın. Gelen cihazlar burada açılıp, kontrol edilip, tekrar kutulanıyor. Detaylara girmeyeyim :)

Buyrun "USTK" linki...

Eyvallah hocam sagolasın aydınlattın. Bu TV arastirma ve satın alma mevzusu adamı paranoyak yapar

• quote:

quote:

quote:

Buyrun "USTK" linki...

Eyvallah hocam sagolasın aydınlattın. Bu TV arastirma ve satın alma mevzusu adamı paranoyak yapar

Haklısınız,

Bilhassa elektronik sektöründe o kadar çok cambaz kişi-kişiler, şirket ve kurum var ki tedbiri elden bırakmamak gerekir.

Malum parayı kazanmakda, harcamakda zorlaştı artık...

Güle güle kullanınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Popular Demand -- 5 Nisan 2017; 11:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buyrun "USTK" linki...

Haklısınız,

Bilhassa elektronik sektöründe o kadar çok cambaz kişi-kişiler, şirket ve kurum var ki tedbiri elden bırakmamak gerekir.

Malum parayı kazanmakda, harcamakda zorlaştı artık...

Güle güle kullanınız.

Aynen öyle kardeşim. Çok teşekkürler yardımcı oldunuz. Keyifli forumlar :)

• quote:

quote:

Biri deneyebilir mi?

bende izleyemiyorum dün geceden beri eve gidince tekrardan deneyeceğim haberdar ederim sizi. Aynı şekilde sizde izleyebiliyorsanız haber verin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

quote:

quote:

Biri deneyebilir mi?

bende izleyemiyorum dün geceden beri eve gidince tekrardan deneyeceğim haberdar ederim sizi. Aynı şekilde sizde izleyebiliyorsanız haber verin :)

şimdi kurdum puhu tv uygulamasını tıklıyorum diziye ama görüntü gelmiyor.

• Televizyon yeni güncelleme uyarısı verdi.Tam evden çıkarken denk geldi bakamadım. Yapan arkadaşlar ne gibi değişiklikler gördü paylaşırlarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme yağtım videolar donmaya başladı offfgeri alınır mi
  • Puhu uygulamasında ben de dizi izleyemiyorum, uygulama sorunlu olabilir. Üye girişi falan mı yapmak lazım acaba?
  • Arkadaşlar merhaba, yeni üye oldum.40ku7000 tv var ve 2+1 ses sistemimi bağlamak istiyorum, 3.5 mm jak var. Hdmi arc özelliğini kullanarak hdmi vga dönüştürücüden ses alıp ses sistemine verebilir miyim?

• 40 inc olan modeli kullaniyorum Ps4 u bagladim Bf 1 fifa oynadim Hic goze batan bir sikinti yasamadim ozellikle bf 1 de input lag olur diye endisem vardi ama cok sukur oyle bir sey de yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mkeles84

Puhu uygulamasında ben de dizi izleyemiyorum, uygulama sorunlu olabilir. Üye girişi falan mı yapmak lazım acaba?

Bende öyle düşünmüştüm, üye oldum ama yinede göstermiyor videoları.
  • Bende de durum aynı izlenmiyor
  • Playstation pro ile deneyen arkadaşlar yorumlarını yazabilirler mi

• Arkadaşlar bu tv'lerin tunerinde sorun var mı yoksa bende mi var. Uydu kablosu elle takılmıyor. Yarım saat penseyle anca tutturuyorum. Uyducuda şaşırdı zor yaptı. Çıkıyor kaç tane başlık değiştirdik.
  • Beyler bu tv icin ogrenen kumanda kodunu bilen var mi ?

• Titremeye çözüm bulan var mı? Bazı sahnelerde akıcılık yavaşlıyor hani bilgisayarda oyun oynarken bilgisayar kasar görüntü akıcılığı azalır ya ondan bahsediyorum sanırım genelinde buna titreme diyorlar :)

Kullanalı 1 hafta oldu. Gün geliyor hiç yapmıyor gün geliyor arada sırada yapıyor. Örnek vermek gerekirse trt 4k yı sıfır hata ile izlediğimde oluyor arada titrediği de :) . Dahili uydu alıcısına apartman çanağıyla giriş yaptık; sinyal kalitesi: %70, sinyal gücü: %17 lerde çoğu kanalda bununla alakası varmıdır, Auto motion plus'ı kişisele getirip 10 yapınca neredeyse titreme kalmıyor gerçi ama o zamanda soap opera efektinde izliyoruz.

Yazılım güncelleme yapmadım burdaki yorumlara bakarak 1162 versiyonunda.

İlk tv değişti bundan memnunum tüm testlerden geçti fakat tek sıkıntı arada sırada yaptığı titreme. Bunu da çözersem içim rahatlayacak.
  • Sony Channel Türkiye açılmış. Transponder bazında yeni kanal taramasını nasıl yapabiliriz? Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.