Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
48
Favori
139.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KS8500 modelin APP marketinden Ssport plus yükleyim dedim oda yok. Yazılım en günceli yüklüymüş. 1250 yazılım no.
    KS8500'e marketi iyice yavan kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı. Kullanılmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ylmz_avsr48 Y kullanıcısına yanıt
    dizigom1 sitesinden izliyorum ama bir dizibox gibi değil başka izlenebilen site bilen ya da diziboxtan nasıl izleneceğini bilen varsa paylaşabilir mi

•  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları
    Televizyonu evde olmadığım zaman yani 2-3 gün kullanılmadığında ekran böyle oluyor,ama birkaç saat izlenip isindiginda düzeliyor,günlük kullanımda hiçbir sorun yok,sadece 2-3 gün açılmaz ise,şu an çok problem değil ama kalıcı olmasından korkuyorum,var mı başına gelen acaba? Yada çözümü ?

• gokce7374 kullanıcısına yanıt

Bende aynı sorun var her gun oluyor 10-15 dk sonra kendine geliyor depremden sonra oldu ,Servis geldi oda anlamadı

• Arkadaşlar laptop ekranını tv ye yansıtabilen var mı? Video dosyasını sağ tıklayıp oynat deyince tv de videoyu oynatıyor. Telefon da ekrana yansıtılıyor ama laptopta sağ köşeden yansıt seçilince tv yi görmüyor. Youtube da onlarca video var ekranı direk yansıtıyor. Bizim tvde mi desteklemeyen bir şey var çözemedim.

• TV+ uygulaması hala uygulama marketine gelmedi heralde ya da ben bulamıyorum. TRT uygulaması çalışmıyor. Disney+ gelir mi Allah bilir. Ne biçim akıllı televizyon anlamadım yani Android olsa daha iyiymiş vallahi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 19 Mayıs 2022; 15:45:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yazılımı berbat Web browser çok kötü. Exxen yok Web sitesine girmiyor daha birsuru hata dolu. Bilgisayar bağladım öyle kullanıyorum artık. Tv çok güzel ama yazılım çöp

• Benim KS8500'de de Netflix ikide bir çöküyor. Televizyonu modemi açıp kapamak gerekiyor.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Ben netflixi aktif kullanıyorum hiç karşılaşmadim

• Disney uygulaması tv de çok kötü. Aşırı yavaş çok bekletiyor. Ben xbox series x ten izliyorum baya hızlı. Tv nin paneli çok güzel ama maalesef yazılımda Samsung bıraktı iyice. Tamam model artık 2016 ama tv bu telefon değil. 2 yılda bir tv değiştirmememiz gerekiyor.

Bir de tv nin kumandası çoğu tuş basmıyor artık rahat. Kumanda alacağım tavsiye edeceğiniz bir yer var mı. Tüm tuşlarının basılabilir tuş olmasını istiyorum onlar uzun süre gider sanırım. Orjinalinin yenisini alsam maalesef yine aynı olacaktır. Ses tuşu olmasın artık zaten çok kullanılmıyor türkçe desteği yok. Tek fark o zaten orjinal kumandanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 14 Temmuz 2022; 22:59:4 >
  • Tüm tuşları basan 3 farklı kumanda aldım. Ya çok yavaş algılıyor ya uyumsuz çıktı. Geri servisten orjinal kumandasını almak zorunda kaldım. Disney gerçekten çok yavaş netfilikste sorun yoktu

• Orijinal Kumanda Bluetooth ile çalışıyor, benimkinde de sorun olunca orijinal olmayanlardan aldım. Ama onlarda tuşlar sert zor tepki veriyor ve infrared ile çalıştığından, orjinalini kadar kullanışlı değil maalesef.

Telefon için kumanda uygulaması var o da çok pratik gelmedi.

Uygulamalarda ise ben NBA tv uygulamasını kullanıyorum. Bizim tvlerde olmayınca mibox aldım.Disney,Netflix,youtube içinde onu kullanıyorum. TV'ye pek bulaşmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BK2000 -- 21 Temmuz 2022; 22:6:7 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben burada in ataelektronik ten aldım çok memnunum. Smart hub tuşunun olmasına dikkat edin.

Turn Smart Hub Tuşlu Samsung LCD LED Tv Kumandası
    https://www.hepsiburada.com/turn-smart-hub-tulu-samsung-lcd-led-tv-kumandasi-p-HBV00001C0XY6?magaza=ATAELEKTRON%C4%B0K&url_src=ios-product-detail

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• entropi13 kullanıcısına yanıt

İyisini bulmak lazım sanırım. Gerçekten netflixte sorun yok disney çok kötü.

• BK2000 kullanıcısına yanıt

Evet, bluetooth ile çalışan bulsak çok güzel olurdu aynısının tuşlu olanını.

• Ks8000 e 1260 güncellemesi geldi. Güncelleyen var mi?

• Usb ile güncelleme yaptım ama bir fark göremedim

• Bu tv'den bir üst modele ya da Qn90a, X90J, C1 gibi modellere geçen var mı arkadaşlar? Aradaki farkları sormak istiyorum :)

Hali hazırda hem PS5 hem de Xbox Series X'te bu tv'yi kullanıyorum, esasında gayet memnunum ama hem HDMI 2.1'in olmayışı hem de ekran boyutunu büyütme isteğim yüzünden yeni tv arayışlarındayım... Bir de ülkemiz malum, daha fazla zam gelmeden yeni bir TV alıp önümüzdeki 4-5 yılı garanti altına almak istiyorum.

Gel gelelim internette yabancı kaynakları araştırıp kıyaslamalara bakınca KS8500 eski teknolojisine rağmen neredeyse Oled'lerin görüntü kaliteleriyle yarıştığını gördüm. Adamlar zamanında gerçekten çok iyi panel üretmişler :) Bir de sizlere sorayım dedim, belki aranızda bu tv'den yeni tv'ye geçen veya hali hazırda iki tv'yi birden kullanan birileri vardır...

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.