Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Qn90 almaya gidip farkı görünce c2 aldım arada baya fark var hem xbox ta hemde disney+ da hdmı2.1 sayasinde 120hz görüntü dolby vision lada siyah renklerdeki keskinlik farklı bir deneyim sunuyor. Ks8500 ümün yeri ayrı ama artık eskimiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu aksam açtıgımda farkettim :/ bu nedir arkadaşlar ptladı mı tvhttps://streamable.com/0mtxhy

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, grubu bi hortlatayım bakalım inşallah işe yarar birşey çıkar. Bizim ufaklık 49ks8500u model televizyonumuza ufak bir iz bırakmak istemiş sanırım. Sizce panel değiştirmelimiyim yoksa vaz mı geçmeliyim? 5400tl ve 7000tl teklif verdiler tamirciler, serviste 10,750tl dedi. Yaptırmaya değer mi, televizyonumuzu çok seviyor ve beğeniyorum? Ayrıca sizde veya bildiğiniz bir yerde sağlam panel bulabilir miyiz? Teşekkürler iyi forumlar 😊

• hknshn4693 H kullanıcısına yanıt
    Yeni tv al daha iyi dostum panel mi cizik tam anlayamadim
    Eger pahali tv alacaksaniz ekrana koruma taktirin

• Merhaba Tv'de exxen Netflix gibi platformları izleyebileceğiniz inat box gibi bir uygulamayı yükleyebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hknshn4693 H kullanıcısına yanıt

hocam o fiyatlara ks8500 gibi tv alamazsınız ama yetkili serviste yaptırıp 6 ay garanti isteyin derim

• Arkadaşlar tv de menü ve programların hızını artırmanın bir yolu yokmu. Güncellemelerle mahvettiler tv yi dona dona ilerliyor.

• herkese iyi forumlar...

2 sorum olacak arkadaşlar

1-- 49ks8500 modeli tv kullanıyorum. curved model olduğundan uyumlu duvar askı aparatı bulmakta zorlanıyorum. sizin kullandığınız memnun olduğunuz bir aparat varmıdır?

2-- sıralı güncel kanal listesi var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba. 3 sene önce 55ks8500 TV ye çocuk suluk fırlattı ve kırdı. Sonra ben de ufaklık büyüyünce bir TV alırım diye öteledim. 32 inch 10 yıllık bir TV ile idare ettim. 65q80b modelini ucuz denk getirip aldım. Bugün servis kuruluma geldiğinde bizim 55ks8500 den bahsettim. Abi o TV nin paneli yok. Tamir ettirmek isteyince size Samsung yeni TV önerisinde bulunuyor dedi. Aradı hemen bir yerleri panel fiyatını ve yerine verilen TV yi öğrendi.
    Bomba geliyor panel fiyatı 12300 TL ellerinde olmadığı için yerine 65q70b modelini veriyorlar. Aradaki fiyat farkını verip daha üst modelde alabilirsiniz dedi. Haberiniz olsun.

Ama benim için artık çok geçti. TV yi kurmuştuk çünkü. Zaten yeni TV yi de samsung öğrenci indirimi ile yüzde 25 indirimle aldığım için çok dert etmedim.
    Bir de hakkım TV fatura tarihinden itibaren 10 yıl geçerliymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugrul82 kullanıcısına yanıt
    1 - Servisten almıştım ben uyumlu vida bulmak zor olduğu için. Kavisli olduğu için 55 inç tv için olan aparatı vermişlerdi ama markasını hatırlamıyorum çok oldu. Servise öncelikle sorun fiyat alın bence. Ben aldığımda bir tık daha pahalı idi ama uzun süredir kullanıyorum, memnunum.

2- Kablo TV kullandığım içi in işinize gelmez benim kanal listesi :)

• SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler cvplar için

Servise sordum dediğiniz gibi piyasanın 3 katı fiyati 😅 ama biraz daha arastirip bulamazsam son care servis

• Achina A kullanıcısına yanıt
    Malına böyle sahip çıkıyorsa tebrik etmek lazım Samsung’u. Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Allah korusun ama başına bir şey gelirse fikir oldu bize de.

• tugrul82 kullanıcısına yanıt
    Hangi marka olduğunu öğrenmeye çalışın hocam. Mağazaya gidip bir görebilir miyim diyin. Sonra da çok güvenemedim bir arkadaşıma danışayım diyip çıkın :) ama bağlantı vidasını dışarıdan temin etmeniz zor. TV nin yanında geliyor, saklamadıysanız mecbur servisden temin edeceksiniz. Uzuncana bir vida çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 25 Aralık 2022; 12:40:59 >
  • Merhabalar, kumandam düşmeler sonucu artık zor işler hale geldi. Önerebileceğiniz uyumlu ve düzgün çalışan kumanda tavsiyesi var mı acaba

• Bu tv bayağı iyiydi ya . Bunun şuan ki muadili ne Samsung veya sonyde

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Bence samsung da qn85b veya qn90b
    Sony de ise x90k serisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    3 4 aydır disney+ kullanıyorum. Son zamanlarda açılmıyor siyah ekranda kalıyor. Bu soruna bi çözüm bulanınız var mı? Sadece uygulamayı kaldırma yok smarthub ı sıfırlıyorum. Onda da şifreler de sıfırlanıyor.

• arkadaşlar grupta kimse kalmamıştır biliyorum ama tv de internet en fazla 50 mb olarak görünüyor. 1gbit internetim var kablo ile de denedim wifi ile de denedim ama 50 mb ı geçmiyor hız bilgisi olan var mı acaba

• SirArthurDayne kullanıcısına yanıt

wifi ve Ethernet modül desteği o kadardır hocam normal bir durum

• hocam maks 50 olması normal mi sizce premium bir tv diye almıstım bu tv yi çok yeni olmasa da

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.