Şimdi Ara

/// SAMSUNG J7 CORE ANA KONU \\\ Android9 Geldi!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
28.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün gelen 300 küsür mb güncellemeyi kuran varmı nedir farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 11 Şubat 2018; 17:42:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata bilinen marka ve resmi garantili en iyi cihaz olduğunu tekrar söyleyebilirim. Çıktığı günden beri kullanıyorum çok memnunum

Hepsiburada n11 gibi sitelerdende kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Haftasonları kampanya ile 949-979liraya bulunabiliyor tekno marketlerde. Veya banka puan kampanyaları indirim çeki vs. internetten daha uyguna mal edebilirsiniz

• J7prime ile arasında bende kaldım hatta Core çıkmamış olsaydı prime almış olabilirdim ama prime daha eski cihaz daha pahalı ve ekranı Samoled değil tft ve metal kasa ben sevmiyorum elden kayabiliyor ve çabuk ısınıyor çiziliyor vs..

J7prime 32gb ithalatçı garantili derseniz belki alınır derim ucuz ve 32gb ama oreo güncellemesi dahi almayacak gibi. Core alacak büyük ihtimalle

Cihaz sorunsuz ve stabil olduğu için çok muhabbete gerek yok konumuz sakin alan keyfini sürüyor

Bin lira segmentinin distribütör garantili lideri J7core

İthalatçı için c5pro c7pro MiA1 vs.. seçenekler var

• Arama esnasında bazen karşıya sesimin aşırı kısık vea hiç gelmediğini söylüyorlar. Sorunun ne olduğunu nasıl tespit edebilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Arama esnasında bazen karşıya sesimin aşırı kısık vea hiç gelmediğini söylüyorlar. Sorunun ne olduğunu nasıl tespit edebilirim ?

Sim kartınızı başka telefona takın aynı sorun olacakmı 1-2gün test edin sorun olursa simkartı değiştirin

Telefonada başka simkart takın o şekilde test edin sorun olursa telefondandır servise verirsiniz

• Bu cihazi uzun sure kullananlardan yorum bekliyorum j7 pro ile arasinda kaldim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

Bu cihazi uzun sure kullananlardan yorum bekliyorum j7 pro ile arasinda kaldim

Konu ufak zaten 1-2sayfa okuyun hocam. Çıktığından beri kullanıyorum memnunum.

Distribütör garantili J7pro ile arasında neredeyse 2kat fiyat farkı var o yüzden aradaki farklar sizin için çok önemliyse ve bütçenizde uygunsa j7pro alın veya o fiyata seçenek çok. ama aradaki farkların çok hayati önemi yoksa core alın bide hafıza kartı takıp keyfinize bakın

Bende hanıma yeni cihaz bakıyorum ithalatçı garantili kabul ederse j7pro 32gb pembe veya c7pro 64gb pembe alıcam ama ithalatçıya hiç sıcak bakmıyor oyüzden büyük ihtimal distribütör silver J7core alıcam gibi

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu inceledim sanirim siyah core ve hafiza karti alicam

• Hayırlı olsun nereden aldınız ne renk? %2 indirim nasıl oldu?

Beğenmenize sevindim. Bende hanıma alıcam nasipse silver renk bulamadık 2gündür telekom bayilerinde

Sizin gibi 850 900liraya mal edebilirsem peşinde alabilirim

• Şuanda GG de 959liraya Teknosa mağazası satıyor 50lira maxipuan var ama maximum kart bende yok

Beğenmenize sevindim. İlk çıktığı hafta 1099liraya aldım siyah rengini halen severek kullanıyorum

Hanım A7 2017 veya J7pro istiyor gibi. Bakalım ikna edebilirsem Silver J7core alıcam

• 2. J7core aldım hayırlı olsun alırım

Kendim içinde Silver renk çok istemiştim çok şık ama ekranla kasa arasındaki ince siyah çerçeveye takıntım olduğu için ve sadece siyah cihazlarda bu kısım belli olmadığı için siyah almıştım aklımın bi köşesinde silver kalmıştı oda hanıma nasip oldu

2gündür Telekomdan hattımın üstüne Silver renk 3bayidede bulamadım 95tlx12ay fiyatı bugün değiştirmişler ve 114tlx12ay yapmışlar. Kredi kartına taksit olmadığı için ve hanım görerek al internetten alma dediği için Vatandan 1099liraya 8ay faizsiz fibabank kredisiyle son 2silverdan birini aldım. Siyahtan daha gösterişli ve büyük duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Xnet

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

2. J7core aldım hayırlı olsun alırım

Kendim içinde Silver renk çok istemiştim çok şık ama ekranla kasa arasındaki ince siyah çerçeveye takıntım olduğu için ve sadece siyah cihazlarda bu kısım belli olmadığı için siyah almıştım aklımın bi köşesinde silver kalmıştı oda hanıma nasip oldu

2gündür Telekomdan hattımın üstüne Silver renk 3bayidede bulamadım 95tlx12ay fiyatı bugün değiştirmişler ve 114tlx12ay yapmışlar. Kredi kartına taksit olmadığı için ve hanım görerek al internetten alma dediği için Vatandan 1099liraya 8ay faizsiz fibabank kredisiyle son 2silverdan birini aldım. Siyahtan daha gösterişli ve büyük duruyor

Hayırlı olsun. Altın rengi güzel bende beğendim ama hayatım boyunca hep siyah telefon kullandım hiç başka renk kullanmadım ve kullanmayı da düşünmedim. Takım elbiselerin çoğuda siyahtır veya siyah tonlarındadır kotlarım bile siyah renktir. Bu kadar siyahın arasına altın renkli telefon olmayacağını düşünüyorum.

Vatanda pazar günü 999 lira olacak. Her zaman fiyatı 999'a düşürüyorlar keşke hafta sonunu bekleseydiniz. Bende vatandan almayı düşünüyordum personeli uyardı şimdi alma abi her hafta sonu özellikle pazar 999'a düşüyor diye. Tabi fibabanka kredi ile 100 lira pahalıya satıyor olabilirler. Ben hediye aldığım cihazı daha iyi fiyata aldığım için Vatan bilgisayara gerek kalmadı.

Altın rengi premium telefon gibi duruyor.

Siyahı çok şık özellikle erkekler için katılıyorum ama bir süre sonra sıkılıyor sadeliktende insan

Hanımın eski telefonu J5 gold renk olduğu için değişiklik olsun dedim gümüş rengini aldım en zor bulunan renk zaten iyikide almışım çok beğendi kuruyoruz şimdi cihazı

Dün akşam vatanın sitesinde 979liraydı daha öncede 949a kadar internette sattılar ama şubede 1099altına indiklerini hatırlamıyorum çünkü şubede peşin fiyatına fibabank 8taksitle alınabiliyor

• Peşin parayla ve internetten almak isteyenler için seçenek çok hocam 900lira civarına çok iyi cihaz

Çıktığından beri takip ediyorum İzmirde hiçbir tekno markette 1099liranın altına satıldığını görmedim. Vatandan alırken internette 979liraya hatta 949liraya sattınız biraz indirim yaparmısınız dedim, bugün 1149liradan 1099a düştü yinede sorayım dedi yöneticisine mail attı olumsuz cevap geldi. Ben zaten hat üstünden 95x12ay 1149liraya razıydım Telekom zam yaptığı için 137x8ay daha iyi oldu az taksit iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 17 Mart 2018; 11:28:32 >
  • Çıktığından beri yaklaşık 8aydır kullanıyorum memnunum hocam sizide aramızda görmek isteriz

Bütçemi ayarlarsam ve fiyatlarda düşüş olursa Note FE/S7edge geçiş yapabilirim yaz sonu gibi çok şık cihazlar

• J7 core kullanan arkadaşlar acaba biri şuhttps://forum.xda-developers.com/android/apps-games/root-display-samsung-device-running-t3691231

Konudaki always on display 1.4.6 uygulamasinı kurup deneyebilir mi? Saatte veya günde yüzde kaç şarj harcıyor.

• MiskinC kullanıcısına yanıt
    İndirme linkini bulamadım özelden yollarsanız deneriz

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

İndirme linkini bulamadım özelden yollarsanız deneriz

Hocam link direk verilemiyor olmadı ancak introduction bölümündeki Download section for download link yazısına tıklayınca açılıyor.

Üstteki 2 apk indirilecek 01-01-2018 olan son sürümmüş galiba.

Sonra ilk plugin yüklenip ardından aod 1.4.6 yüklenecek.

Kullanımı ilk verilen linkteki videoda anlatılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiskinC -- 26 Mart 2018; 20:27:31 >
  • MiskinC kullanıcısına yanıt
    Ben almıyım hocam saolasın başka deneyecek varmı

• Arkadaşlar cihazı babama alacağız samsung cihazlara tv yansıtma desteği anladığı kadarıyla bu cihazdada mevcut bunun dışında otg desteğide olmazsa olmaz bu ikisi kesin olarak mevcut değil mi cihazda?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Arkadaşlar cihazı babama alacağız samsung cihazlara tv yansıtma desteği anladığı kadarıyla bu cihazdada mevcut bunun dışında otg desteğide olmazsa olmaz bu ikisi kesin olarak mevcut değil mi cihazda?

Hayırlı olsun. Otg var diye hatırlıyorum hiç kullanmadım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.