Şimdi Ara

/// SAMSUNG J7 CORE ANA KONU \\\ Android9 Geldi!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
28.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun 999tl teknosadan aldım.sar degeri hakkında yorumunuz nedir bana yuksek geldi ama annem telefon diye tutturdu mecbur samsung alalım dedim aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

bugun 999tl teknosadan aldım.sar degeri hakkında yorumunuz nedir bana yuksek geldi ama annem telefon diye tutturdu mecbur samsung alalım dedim aldım

Güzel fiyat hayırlı olsun ne renk aldınız?

Sar değeri düşükte değil yüksekte değil orta seviye diyebiliriz rakipleri arasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler malum güncel telefonlar içerisinde sorun olan tek şey hafıza olmaya başladı, bu telefonda da 16 gb var yetmeyeceği aşikar, kişisel olarak bana yetmiyor 16 rom bellek.

Fakat android 6 ile gelen bir özellik sayesinde, sd card ı telefonun dahili belleğine ekleyebiliyoruz, yani 32gb sd card var ise, 32+16 = 48 gb yapmak mümkün, bunu muadillerinden sayılabilecek p9 lite da yapıyor herkes, zaten bende oradan öğrendim. Arkadaşımın telefonuna da yaptık hatta, sonuç başarılı.

Sizden isteğim/ricam bu işlemi kendi J7 core telefonunda uygulayabilecek var mı?
    Özen gösterilmesi gereken tek şey sd cardın okuma/yazma hızı, yani kaliteli bi sd kart olursa takılma gecikme olmuyor. Eğer uygulayıp sonucu söylerseniz hemen telefonu alacağım. Çünkü telefonum kayboldu.

Bu arada işlemi anlatan videoyu bırakıyorum, sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj atın lütfen, veya alıntılayarak yanıtlayın.

https://www.youtube.com/watch?v=9Fz6LX1y7gI&t=184s

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

bugun 999tl teknosadan aldım.sar degeri hakkında yorumunuz nedir bana yuksek geldi ama annem telefon diye tutturdu mecbur samsung alalım dedim aldım

Güzel fiyat hayırlı olsun ne renk aldınız?

Sar değeri düşükte değil yüksekte değil orta seviye diyebiliriz rakipleri arasında

siyah-gümüş ve gold vardı
    annem gold u begendi aldı.cam film 30 tl idi 1 adette cam film taktırdık.
    (yalnız teknosa kasada ödemeyi yapacagım arkadas yarım saat cep sigorta satmaya calıstı 255tl mi 280 mi dinlemedim:) susturmaya calıstım susmuyor da...telefon 1000tl sıgortaya neden o parayı verelim ha gidersin 3000tl ve üstü bir cihaz alırsın o baska ..teknosaya dikkat yani ...

dip not:nette 999 tl altında satıldıgını gordüm 950 ye de bulunur.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaletmavisi -- 6 Nisan 2018; 11:11:47 >

• Geçmiş olsun hocam şanssızlık olmuş. Amoled ekranlar ne yazıkki pahalıdır güvensiğiniz iyi bir yere yaptırın başınız ağrımasın.

Ben kılıf kullanmayı hiç sevmem sadece kırılmaz cam kullanıyorum onuda 3ayda bir yeniliyorum görüntü netliği ve temizlik açısından. 1kere parke taşa düşürdüm ve korkarak aldım yerden kasanın sol alt köşesinde arka kapak tarafında ufak kırık oldu kasada. Gittim kılıf aldım 1ay zor dayandım yine kılıfsız kullanıyorum. Düşürmeye gelmiyor dikkat etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: wgenzo

Beyler malum güncel telefonlar içerisinde sorun olan tek şey hafıza olmaya başladı, bu telefonda da 16 gb var yetmeyeceği aşikar, kişisel olarak bana yetmiyor 16 rom bellek.

Fakat android 6 ile gelen bir özellik sayesinde, sd card ı telefonun dahili belleğine ekleyebiliyoruz, yani 32gb sd card var ise, 32+16 = 48 gb yapmak mümkün, bunu muadillerinden sayılabilecek p9 lite da yapıyor herkes, zaten bende oradan öğrendim. Arkadaşımın telefonuna da yaptık hatta, sonuç başarılı.

Sizden isteğim/ricam bu işlemi kendi J7 core telefonunda uygulayabilecek var mı?
    Özen gösterilmesi gereken tek şey sd cardın okuma/yazma hızı, yani kaliteli bi sd kart olursa takılma gecikme olmuyor. Eğer uygulayıp sonucu söylerseniz hemen telefonu alacağım. Çünkü telefonum kayboldu.

Bu arada işlemi anlatan videoyu bırakıyorum, sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj atın lütfen, veya alıntılayarak yanıtlayın.

https://www.youtube.com/watch?v=9Fz6LX1y7gI&t=184s
    bunu test ettirebildiniz mi hocam

• Bende hiç düşürmemiştim 15yıldır ama herşeyin bir ilki varmış hocam

300liraya orjinal olacağını sanmam ama işçiliği iyi bir yere ve en az 3ay yaptığı işe garanti veren yere yaptırın. Servise 2kat fiyat bayılmaya gerek yok

• https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/42731-85275/samsung-galaxy-j7-2016_samsung-galaxy-j7-core/

batarya: 3300 // 3000
    sar: 0.349 // 0.519
    sar: 1.39 // 1,39
    radyo: yok // vağ

core da bildirim ışığı yok sanırım 2016 da da yook--- bu iki cihazda android 7.0nougat kullanıyor peki iki cihazda bir sonraki sürümü alabilecek mi

şu linke bakabilir misiniz ikisi arasında kaldım.arada ciddi bir fiyatta yok
  • Telefonda sıkıntı var mı 950 liraya alınır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Telefonda sıkıntı var mı 950 liraya alınır mı sizce?
    Sıkıntı yok 1100liraya 2adet aldım memnunuz tavsiye ederim

J7 2016 adı gibi eski bir cihaz tıpkı j7prime gibi

Her zaman güncel cihazları tavsiye ederim

Geçte olsa Android8 Oreo gelecektir çünkü kutudan 7.0 ile çıktı. J serisine 1adet büyük güncelleme veriliyor genelde

• hocam pusula var mıydı almaya tam karar veriyorum biraz daha yorum vs bakayım diyorum şimdi de pusula çıktı karsımaa:)
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Bu gün deneyimleme şansım oldu always on displayi. J7 core da oldukca düzgün çalışıyor. Saatte %3 şarj harcıyor.

Denemek isteyen olursa

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/root-display-samsung-device-running-t3691231 adresindeki AODService_plugin_latest_v1.4.apk ile AODService_latest_v1.4.2.apk dosyalarını indirip ilk plugini sonra diğerini kurup telefonu yeniden başlatarak kullanabilirler. Aod açmak ve ayarlamak için ayarlarda ilgili sekmeler açılıyor birkaç kez on off yapmak gerekli sadece.

• Telefonda artı olarak volte arama özelliği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 1 Mayıs 2018; 12:27:41 >
  • Arkadaşlar operatör üzerine alınmış kutusu açılıp hiç hat takılmamı? bir adet j7 core var düşünen olursa 900'e satabilirim istanbul Avrupa yakasındayım

• arkadaşlar bu telefondan elimde 1 adet çift hatlı olanından var almanya dan geldi kayıt yaptıramadım, hatlardan birini kartı takı kullandım 1 ay kadar sonra başka telefon kullanmaya başladım kutusuna koyup. bu haliyle satıyorum izmirdeyim düşünen olursa fiyatta yardımcı olacağım. hatta düşünenler direk fiyat yazsın bana ben piyasasını bilmiyorum ve birilerinin işini görsün diye uygun vereceğim. telefonun hiçbir sıkıntısı yok
  • Selam arkadaşlar ,bişey soracaktım babamda bu telefonu aldı da (eski telefon)sony m4 aquadaki whats app mesajlarını bu telefona aktarmaya çalıştı da aktaramadı hafıza kartıyla taşımasına rağmen görmedi whats appta mı sıkıntı var yoksa telefon mu görmedi klasörleri?

• WhatsApp dan sohbet yedekleme ye girip yedeğini alacaksın buluta,

Yeni telefonda WhatsApp oturumu açarken buluttaki son yedeği yükleyeyimmi diye sorar onu okeyleyince gelir önceki telefondaki konuşmalar

• Arkadaşlar sa. Cihazı bugun aldım fakat parlaklık en azda iken ekranı kapatıp açtığımda parlama oluyor neden bu

• quote:

Orijinalden alıntı: MiskinC

Bu gün deneyimleme şansım oldu always on displayi. J7 core da oldukca düzgün çalışıyor. Saatte %3 şarj harcıyor.

Denemek isteyen olursa

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/root-display-samsung-device-running-t3691231 adresindeki AODService_plugin_latest_v1.4.apk ile AODService_latest_v1.4.2.apk dosyalarını indirip ilk plugini sonra diğerini kurup telefonu yeniden başlatarak kullanabilirler. Aod açmak ve ayarlamak için ayarlarda ilgili sekmeler açılıyor birkaç kez on off yapmak gerekli sadece.
    Son sürüm çıktı haziran ayı bugün denedim türkçe olmuş baya güzel

• stabil mi peki hocam. ben hepsini denedim baziları stabil değil di ve saatte % 6 şarj götürüyordu. siz yenisini kullanmaya başladıysanız herhangi bir hata gözlemlediniz mi ve sarj yüzde kac gidiyor paylaşır mısınız?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.