Şimdi Ara

/// SAMSUNG J7 CORE ANA KONU \\\ Android9 Geldi!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
28.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Prime ın artısı 3gb ram ve parmak izi olması. Günlük kullanıma fazla etkisi olmayan şeyler.

Video konusunda çok daha fazla keyif alırsınız SuperAmoled ekranda

Birde fiyat farkı var aralarında 300lirada cebinize kalır hem daha güncel bir telefon prime çıkalı 1sene oldu daha N7 bile gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    merhaba cihazı hiç canlı görmedim ancak netten videosuna baktım 5.5 ekranda 720p çözünürlük çok sıkıntı yaratır mı birde kasa kalitesi nasıl önceki serilerde kullanılan kasa galiba, bugün vatanda 999 tl sipariş vermeyi düşünüyorum.
  • Bu fiyata kaçırılmayacak bir telefon alan pişman olmaz kısa ön incelemem ilk mesajda mevcut

Ekran ve kasa kalitesi Tasarımı şıklığı ve fiyatı çok iyi. Kasma donma takılma vs. hiçbir sorun yok. Siyah rengi tavsiye ederim çerçeveside parlak siyah kılıfsız kullanıyorum çizilme boya atması gibi eski kasalardaki sorunları yaşamadım baya titiz kullanırım. Sadece kırılmaz cam taktırdım. Çözünürlükle ilgili bir sorunda yok ekran cam gibi

• Bende annem için satın aldım bir tane. Bugün geldi. Elime alıp biraz kullandım. Ekranı güzel gerçekten fakat telefonda ışık sensörü yok. Ekran parlaklığını kendiniz ayarlamak zorundasınız. 2017 model bir telefonda olacak şey değil ama olmuş.

• Bende lg g4 vardı.Bu lg'den çok çektim zararım toplam 1550 tl şimdi lg g4 dü verdim 550tl de üstüne verdim 1100 tl ye Samsung Galaxy j7 core aldım. LG g4 den farkını soracak olursanız adamlar yapmış harbiden yapmış hız ve stabil bir şekilde çalışan donmayan harika bir telefona geçtiğime inanıyorum.Amoled ekranı harika gözleri yormuyor ve çok memnunum.

• arkadaşlar bu telefonda şebeke üzeri görüntülü konuşma var mı????????? anneme alacam inş. .... j3 pro veya bu .... karar aşamasındayım... şebeke üzeri görüntülü konuşma önemli bir kriter...başka markalarda sanırım yok bu konuşma olayı...GM nin bazı modelleri hariç...
  • astrafe A kullanıcısına yanıt
    Şebeke üzerinden görüntülü arama mevcut sıkça kullanıyorum

Vatanda gece kampansı var 2gündür 969liraya satılıyor 10dan sonra bilginize

• aynı fiyata redmi note 4 snapdragon 625 - 32gb -3gb ya da az farkla 64gb/4gb ram daha iyi bir secenek olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 230mb güncelleme geldi

• Bir günlük araştırmayla eşime aldım. Önceki telefonu iki kez servise gidince, güven aradığımız için Samsung'un bu modelini seçtik. Bir aylık kullanımda şu an memnunuz.
    Araştırmalarıma göre Oreo güncellemesi alacak.
    İlk aldığımızda arayan kişiler, telefon meşgul olmadığı halde "ulaşılamıyor" mesajı aldıklarını söylediler. Bu sorunu operatör ayarlarından "3G/2G"yi seçerek çözdüm.
    Telefon ebatları J7 prime'dan farklı. J7 prime'ın kılıfları tam olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

230mb güncelleme geldi

Hocam yeni aldim da cihazi guncelleme yapmaya gerek var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

230mb güncelleme geldi

Hocam yeni aldim da cihazi guncelleme yapmaya gerek var mi ?

Güncelleme iyidir yapın bence

• Bende de j7 core var aşağı yukarı kaldırırken yani menüye geçiş yaparken takılma oluyor sizde de oluyormu telefon daha 1 buçuk aylık başka sıkıntısı yok

• Bende hic takilma olmuyor gayet stabil. Guncelleme geldi ama yaomadim icerigi nedir acaba yapan varmi

• pusulası yok jiroskobu yok gpsi j5 2016 dan daha az çekiyor beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 4 Aralık 2017; 8:35:5 >
  • SAMSUNG J7 CORE J701F olarak bahsettiğiniz telefon hangisi ?
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-j710-2016-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000000VCR9
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-j7-core-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000007PTJV

Hediye çekim var hepsiburadadan almak istiyorumda.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/26357-85275/samsung-galaxy-j7_samsung-galaxy-j7-core/

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamtugrul -- 6 Aralık 2017; 12:14:27 >

• dreamtugrul D kullanıcısına yanıt
    2.linkte J7 core yazan cihaz

• Hepsiburadada samsung garantili cihazın yeni çıkanı eskisinden 300 TL daha ucuz, bunda tuhaf bi durum yokmu sizce ?
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/26357-85275/samsung-galaxy-j7_samsung-galaxy-j7-core/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamtugrul -- 6 Aralık 2017; 22:59:14 >
  • Arkadaslar bu gelen guncelleme nedir suan gayet stabil telefon yukleme yapanlar bildirirse sevinirim daha guncellleme yapmadim

• Ben güncelledim gayet stabil pil ömrüde uzun ben memnunum güncellemede ne değiştiğini bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi😁

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.