Şimdi Ara

/// SAMSUNG J7 CORE ANA KONU \\\ Android9 Geldi!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
28.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ekrani kirik J7 core garantisi 4 ay daha var. Servis 430 tl orjinal ekran değişimi öne fiyat verdi.

Sizce nakite çevirebilir miyim? Yaptırsam ne kadar eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testhesap -- 24 Eylül 2019; 15:28:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Elimde eskiden kalma 8GB'lık bir MicroSDHC kart var, bunu J7 core telefonda simkart yuvasının hemen üzerine çipi içeri girecek ve aşağıya bakacak şekilde yerleştirdim, ancak telefonu kapatıp açtığımda hafıza kartını görmüyor, bir yerlerde yanlış mı yapıyorum, yoksa hafıza kartı mı sorunludur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba.
    Yansımasız ekran koruyucu önerebilir misniz?
  • beyler oncelıkle merhaba ben burda yenıyım oncelıkle telefon konusuna gelırse annem 1-1,5 senedir kullanıyor ve memnun bende bakıyorum arada bende memnunum sadece kotu yanı 16gb hafıza olması annem hep foto ve vıdeo ceken bırısı o yuzden 14gb felan kullanıyo ve bu aralar donma takılma oluyo ama sız nasıl kullanırsınız bılemem telefona androıd 9 geldı cok ıyı bısey bu arayuz felan tamamen degıstı 2 gb ram olsa bıle akıcı ekran cok net ve bence guzel pıl 3000 mah annem gun boyu telefonla ısını goruyor ve pıl cok guzel gıdıyo yanı eger durumu kotu ama ıyı tel ısteyen kesın almalı :)
    @metintekin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.