Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
52
Favori
57.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. Başka cihazlarda arama yapma ve mesajlaşma özelliğini aktif edemiyorum. Tablette o özellik var bir qr kod çıkıyor ama aktifleşmiyor. Önceden telefonda da bu menü vardı. Şimdi telefonda o menü yok ve sanırım ikisini de aktif etmek gerekiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba. Benimkisi Endonezya romu. Sanırım Türkiye romunda var. Endonezya romunda yok.Dışarıdan apk olarak da kurulamıyor bu arada. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varsa yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agimnat -- 19 Ağustos 2022; 6:55:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tab S8 Ultra için; orijinal kılıf, samsung bluetooth mouse ve samsung bluetooth klavye mevcut elimde. Ürünler 2 aylık, düşünen olursa iletişime geçebilir.

• TH3ROCK kullanıcısına yanıt

Tab S8 Ultra'nın şuan için eşi benzeri yok. Apple'ın bu tablete bir cevabı yok. Ancak o tableti almadan önce gidip bakmanızı tavsiye ederim.

Ben iPad Pro 9.7 inch kullandım. Hala faal bir cihaz ama Android tabletin tadı iPadlerde yok.

Az önce Antalyaspor - Gaziantep maçını izledim. The Boys diye bir diziden etkilendiğim için karikatürlerini indirip tablete kablosuz olarak aktardım. Bunları Huawei MatePad 11'de yaptım.

Android ile her şey bedeve :)

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için hocam. Ancak ipad aldım Macbook tan dolayı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S8 ultra evet çok başarılı gözüküyor ancak büyüklük olarak düşünüldüğünde cihaz masaüstünde kullanım için uygun. Eğer bir de kilifli kullanmak isterseniz, kucakta, uzanarak, ya da rahat pozisyonda büyüklük ve ağırlığı nedeni ile kullanmak eziyet verici olabilir. Samsung s7 fe büyüklük ve ağırlık olarak ideal. S8+'in da aynı boyutlarda olduğunu düşünürsek s8+ genel kullanıcı için daha iyi. Eğer iş amaçlı kullanım olacaksa mouse, klavye ve ekran büyüklüğü ile s8 ultra düşünülebilir.

Saygılarımla.

• selamlar..oğlum için s8+ alma arefesindeyim..amazonda fiyat14.999...forumu ilk sayfadan itibaren okudum..kılıf, klavye vs hediyeler artık yok galiba..samsungshop mı takip etmeliyim sizce..selamlar..

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt

Genelde online alışveriş siteleri daha indirimli satıyorlar. Kilif yok evet. Ancak ben klavye ve mouse setinin ikisini 500tl'ye aldım samsung shoptan. Kılıflara maalesef cihazın fiyatlarına göre bedel bicildiginden diğer markaların tabletleri kadar fiyat çıkıyor. Ben s8 ultra için koruyucu özellikli orjinal samsung kılıfı amazondan aldım. Turkiyede en ucuz sanılanın yarı fiyatına Hollanda'dan geldi. S8+ içinde kitap tipi kılıflar dikkatimi çekmişti, orjina 800-1000tl.arasi.

Saygılarımla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

değerli bilgileriniz için sağolun..eyvallah..

• 16 bin TL ye amazondan S8 ultra aldım ayrıca yine amazondan amazon germany satıcılı orjinal samsung kılıf aldım 730 TL ye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Android 12L güncellemesi alan var mı aranızda?

• burak_1998 kullanıcısına yanıt

hemen hemen bütün ülkelere geldi bize gelmedi klasik samsung beklemedeyiz

• Guncellemenin önemli bir farkı var mı?

• Ben güncelleme yaptım odin üzerinden. Yeni Özellikler gelmiş.

SAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 10 Eylül 2022; 18:48:5 >
  • S7 yi elden çıkartıp s8 mi alsam diye düşünüyordum ama fiyatlar... Bi indirim kampanya falan yok mu bu aralar hiç😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ****GhOsT**** -- 11 Eylül 2022; 10:19:30 >
  • ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt
    amazonda vardı

• Tab8 için ekran koruyucu öneriniz varmı kalem kullanımını bozmayan

• eto83 kullanıcısına yanıt
    Spigen Samsung Galaxy Tab S7 Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit Slim HD - AGL02032https://www.amazon.com.tr/dp/B08H5TNQK4/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_G2JE6FCAGNA7HKREVDCY?_encoding=UTF8&psc=1

• Tablet için kulaklık bakıyorum konuşma ses kalitesi iyi olanan öneriniz varsa sevinirim

• Güncelleme gelmiş
    SAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU]

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    13 eylülde yayımlanmış ultra için, s8 ve s8+ a gelmedi güncelleme

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.