Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
52
Favori
56.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selâmün aleyküm. Tab S8 (500 gram) almayı düşünüyorum fakat iPad Air 2 (437 gram) kullanırken bile bilek ağrısı yapıyordu.

Şuan iPad Mini 5 (300 gram ve bilek ağrısı yok) kullanıyorum.

iPad Mini 6 jöle efekti yüzünden ucuzken almadım. Bu fiyatla almam zaten.

iPad Mini 7 çıkmasına 15-16 ay var ve fiyatı kaçtan çıkar. Allah bilir.

Samsung Tab S8 500 gram olmasına rağmen cezbedici geliyor ama bilek ağrısından kullanamam diye çekiniyorum. Genellikle gün içinde eğer mobil cihaz kullanırsam bu tablet oluyor. Telefon fotoğraf makinesi ve whatsapp kullanımı için kullanıyorum.

Ne önerirsiniz? Fikirlerinizi bekliyorum. Eğer bilek ağrısının bir çözümü var ise nedir? Birde Tab S8 için 25w mı? 45w şarj aleti mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    Ama dolapta 11 e satan var bi bak istersen dolandirici degilse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Mükemmel ötesi bir fırsat. Fiyatı nasıl o kadar düşürdünüz?

• Öğrenci hesabınIz varsa aynı indirim i yakalayabilirsiniz.

• Sipariş verdim ben, herhangi bir sıkıntı olursa bakarım. Teşekkürler.

önceden ultra ya indirim yapmıyolardı, iyi fırsat bencede

• Mayıs güncellemesi gelmiş
    SAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU]

• Selâmün aleyküm. Ağır, stand ve kapağı olmayan komple arka ve yanları koruyan kaliteli kılıf önerisi olan var mı? Kalem koyma yeri olmasın lütfen.

• beyler sa 2 sorum var

1) s8+ almayi dusunuyorum ekranin yarisinda udemy acicam yarisinda Samsung Note acarak not alicam, s8+ bunun icin kucuk mu sizce ayni sekilde kullanan var mi tableti ?

Dun s8 ultraya baktim da esssek gibi tablet elde tutamiyorsun otobuste ucakta vs cikarip da kullanamazsin yani :D s8 de guzel geldi ama s8+ tam orta direk cikarip yolda kullanilabilecek bir boyutta

2)Bir diger sorum, bir tanidik almanyadan gelecek orada 128 gb tab s8+ 850 euro civari TR de 700 euro civarinda tabletler arasi fark var mi ? Tr de bu kadar ucuz olmasina anlam veremedim :D 256 gb ligi var bir de tab s8+ in 128 le arasinda sadece hafiza farki var diye dusunuyorum ?

Hocam selamlar, ben de ogrenci hesabiyla girdim yalandan indirim yapiyorlar su sekilde, zaten uyeliksiz girince de bu fiyat, siz ekstra kupon vs mi uyguladiniz sepette ?

• metalman133 M kullanıcısına yanıt

Sanırım o güne özel bir durumdu. daha sonra başka arkadaşlardan da baktık öyle bir indirim olmadı. Bu arada cihaz çok güzel fakat mobil kullanım için biraz büyük olduğundan geri iade etmek yerine aldığım fiyattan sattım başkası faydalanmış oldu. Şimdilik Tab s7 plus ile yola devam.

• anladim hocam tesekkurler, bence de ultrayi tasimak yaninda tv tasimak gibi dun magazada denedim, cikarip kullanmak mumkun degil disarda, o yuzden ben de s8+ a yukseldim, s7+ ile arasinda 300 lira fark var ilginctirSAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU] 

• Tablet ile micro sd kart kullananlar 5 dakikalarını ayırıp aşağıdaki uygulama ile test edebilirler mi? Dahili hafızayı da test edebilirseniz kendi tabletimle karşılaştırmak için güzel olur🙂.

Tab s7'de ilginç bir sorun yaşıyorum. Micro sd kartın okuma yazma hızını 20 mb/sn ile sınırlıyor. Micro sd kartı fiziksel olarak çıkarıp takınca okuma 75mb/sn yazma 55mb/sn oluyor ama bir süre sonra(max ertesi gün) okuma yazma hızı yine 20mb/sn ile sınırlanıyor.

SAMSUNG GALAXY TAB S8 / S8+ / S8 ULTRA KULLANICILARI [ANA KONU]play.google.com
    A1 SD Bench - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a1dev.sdbench

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 4 Temmuz 2022; 19:52:32 >
  • samsung kendini aştı günceleme gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badcrow B kullanıcısına yanıt

Nasıl aştı ya?🙂 Tab s7'ye Haziran güvenlik yamasını verdi(2~3 gün önce). Tab s8'e Mayıs güvenlik yamasını mı vermiş?😀 Değişik değişik işler😀. Ben tab s7 kullanıcısı olarak güncelleme durumundan memnunum. Güncelleme işi saat gibi çalışıyor 👍.

• Tab S8’de ekran koruyucu ve silikon kılıf takılı, sadece tablet için ince taşıma çantası bakıyorum. Önerilerinizi varsa bekliyorum.

• badcrow B kullanıcısına yanıt

Samsung benim 4. Dünya ülkesi telefonum M51'e bile onlarca güncelleme verdi.

Güncelleme işi Samsung için sorun değil artık.

• LGatakan kullanıcısına yanıt

Hocam güncelleme vermesine veriyor ama diğer ülkelere göre geriden takip ediyoruz o anlamda ilk bize gelince şaşırdım

• güncelleme gelmiş

• Merhabalar bir sorum olacaktı tab s8 ultra kullananlara. Tableti açar açmaz sizde de tablette donma tepki vermeme durumu oluyor mu? Tablet açılır açılmaz yaklaşık 1 dakika gibi bir süre beklemem gerekiyor ki uygulama klasör dosya vs açılsın. Hemen açılmıyor bende. Herkeste durum böyle midir yoksa benim cihazda bir sorun mu var acaba? Bir de bende ayda bir kaç kez oluyor genelde tableti alalı 3 ay kadar oluyor, tablet kendi kendine açılıp kapanıyor donuyor. Her zaman olmuyor bu durum ama. Birkaç kez full reset attım. Daha sonra bir süre düzeliyor sonra arada bir kendi kendine donma ve açılıp kapanma oluyor. İşin tuhaf tarafı arada sırada bir oluyor her zaman sürekli olmuyor. Uzunca sayılacak bir süre olmuyor artık düzeldi herhalde dediğimde bakıyorum yine kendi kendine açılıp kapanıyor donma oluyor. Var mı benim gibi böyle sorun yaşayan? Bir de herkes tableti açar açmaz tablette hemen uygulamaları dosyaları açabiliyor mu yoksa bekliyor musunuz bir süre tabletin kendine gelmesini.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.