Yüzbaşı
14 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
Arkadaşlar Konya'da yaşayan birileri varsa lütfen yardımcı olsun. Bundan birkaç sene önce numune hastanesinin oralarda bir lokantada etli ekmek yemiştik. Mekana dair hatırladığım şeyler duvarlarından su akıyordu ve böyle bir caddenin köşesindeydi. Buranın adını bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
Arkadaşlar bende Mayıs 9 a kadar geçerli Dehşet Yıldızı Gangplank kodu var bunu Gölgeateş Kindred ile takaslıyorum ilgilenen varsa özelden yazsın Whatsapp Skype Facebook vs her tülü iletişim olanağı vardır
Şimdi arkadaşlar benim şöyle bir durumum var. Kaldığım öğrenci yurdunun kendi internet sitesinde yazan hizmetlerin çoğu bizim kaldığımı yurtta yok (farklı şubesi) ve biz bu yurda kayıt yaptırırken bize her şeyin var olduğunu dediler. Mesela hızlı internet dediler 2800 ping ile oyun oynuyorum , jeneratör yok elektrik gidince ortada kalıyoruz , kablolu tv dediler 20 kanal var 15 tanesi Trt (hatta lig tv bile var dediler) vs vs... Şimdi ben bu durumda tazminat davası açmak istiyorum hakkımın yendiğini düşünerek. Acaba nasıl bir şey yapmalıyım bilgisi olan var mı?
https://m.youtube.com/watch?v=IOmbjfvs64o su linkteki müziği bi türlü bulamadım yardım eder misiniz lütfen
Arkadaşlar ben size bir soru sormaya geldim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi ben ilk defa yurtdışından bir şey alacağım o yüzden hiç tecrübem yok. Ebayda şunları buldumhttp://www.ebay.com/itm/301977142630?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT (busto)
http://www.ebay.com/itm/291787521092?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=590797681662&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT (krubz) . Şimdi bu ikisini İninal kart ile almayı istiyorum burada yazan kargo parası bütün dünya için aynımı yani atıyorum 3 dolar yazıyosa ben sadece 3 dolarmı ödeyeceğim kargo parasına yoksa Türkiye de daha fazla mı olur? Son olarak bunlarda gümrük sıkıntısı falan olurmu? Teşekkürler. İyi forumlar.
arkadaşlar geçen bi mağazada Windows 10 lu bi tablet gördüm almaya karar verdim farkettiğim bir şey vardı o da güç tuşuna basınca ekran kapanmıyordu bunu ayarlamanın bi yolu yokmu hep böylemi mesela basınca uykuya geçsin basınca açılsın gibi
Arkadaşlar 8.1 i daha yeni yükledi ama yükler yüklemez şöyle bir sıkıntıyla karşılaştım bi tanesi fareyi sağ üste götürüp aşağı doğru çekince çıkan siyah menü çıkmıyor ikinci olarak da uygulamaları üstten tutup aşağıya çekince kapanmıyor bunları nasıl düzeltebilirim
Arkadaşlar yeni bir salcano efes 26" bisiklet aldım bildiğiniz üzere hem ön hem de arka disk frenli ama ikiside basmama rağmen durmuyor ve önden değişik bir sürtme sesi geliyor yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar yakın b,r zamanda 500 tl civarı bir bisiklet alacağım daha çok salcano ve carraro tarzı bi marka düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 387
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.633 (Bu ay: 141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.