Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.054
Cevap
64
Favori
134.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende de aynı şey oldu ilk hafta bir kaç defa reset attı şu anlık bir şey yok bir geçen haftadan beri yapmadı

• Merhaba
    Tablettini satan bir arkadas, aşagıdaki ekran görüntüsünü göndermiş.
    Tab S7 +'yı anladımda Von York ne olaki?
    ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt

😀

• hacı1992 kullanıcısına yanıt

Satış ilanının başına da aynısını yazınca Von York ne olaki dedim? ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt

😂

• 😄😄😄
  • arkadaşlar Samsung telefona bağlanınca verimli çalışıyor mu.. Samsung Flow özelliği yeterli oluyor mu..? Telefondan cevaplama ve SMS cevaplama mümkün oluyor mu..? teşekkürler
  • ganeja kullanıcısına yanıt

Arama ve SMS'ler tablete de geliyor. Sorunsuz. Görüşmeler BT kulaklık yoksa hoparlör üzerinden yapılıyor. SMS cevaplanabiliyor. Flow kullanmaya gerek yok, Başka cihazlarda arama ve mesajlaşmayı açıp, telefon ve tablette aynı Samsung hesabının kurulu olması yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Şubat 2022; 19:9:19 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkürler.. aydınlatıcı oldu.. son olarak fe modeli önerirmisiniz.? . eşim kullanacak.. oyun oynanmaz.. standart kullanıcı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 12 Şubat 2022; 19:57:32 >
  • S7 189 TL
    S7+ 218 TL

Spigen Samsung Galaxy Tab S7 Kılıf Rugged Armor Pro Black Black - ACS01604

https://www.amazon.com.tr/dp/B08CY9W2GL/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_0HN5HTXBG9361FECZXC5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hai-ake -- 12 Şubat 2022; 20:10:51 >

FE modelini yeğenlerime aldık. Kurulumunu ben yaptım. Fiziken aynılar zaten. Zorlanmadigi sürece güzel cihaz. S7+'a alışan bir göze ekranı biraz zayıf kalıyor tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Şubat 2022; 20:52:29 >
  • hai-ake kullanıcısına yanıt

Eyvallah. Kılıfsız kullanıyorum aldığımdan beri ama alayım dursun kenarda. Adı sanı bilinmeyen uyduruk kılıfları bu fiyata satıyorlar.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    e.. amoled ekranla o kadar fark olacak tabi normaldir.. Aslında s6 fe alacaktım ama işlemcinin sd olması ayrıca ekran vs gibi özellikler beni s7 ye yöneltti..
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Yabancı yorumların bazılarında fe ile Uyumsuz deniliyor.. Böyle bir şey olabilir mi..? s7Plus ile ebatları aynı değil mi..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

e.. amoled ekranla o kadar fark olacak tabi normaldir.. Aslında s6 fe alacaktım ama işlemcinin sd olması ayrıca ekran vs gibi özellikler beni s7 ye yöneltti..

12.4 inç çok daha iyi bence. Daha önce S6 vardı bende, film dizi internet vb. için S7+ çok daha ideal boyutlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Şubat 2022; 22:50:44 >

Boyutlar aynı değil maalesef 😢

S7 FE: 284.8 x 185 x 6.3 mm

S7+ : 285 x 185 x 5.7 mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 12 Şubat 2022; 22:52:8 >
  • sonuç olarak bu spigen kılıf s7 fe ye uymazmı..? =(

Uymaz hocam 😀.

• iyi kılıfmış.. üzüldüm
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.