Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
20.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam orda kilit ekranı widgetlarından bahsetmiştim, aşağıdaki gibi.

sanırım touchwiz'de bunu yapamıyoruz

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU
  • beyler cihaz için jelatin almaya niyetlendim uygun gibi gelen bir ürün buldum, sipariş vermeye çabalarken böyle birşeyle karşılaştım

+8 TL kargo ücreti varmış bi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

beyler cihaz için jelatin almaya niyetlendim uygun gibi gelen bir ürün buldum, sipariş vermeye çabalarken böyle birşeyle karşılaştım

+8 TL kargo ücreti varmış bi de

ortada fazladan bi 5 lira mı var bana mı öyle geliyo

• liquidsky kullanıcısına yanıt
    nerden geldiğini anlamadığımız bir 5 lira var mail attım bakalım ne diyecekler
  • quote:

nerden geldiğini anlamadığımız bir 5 lira var mail attım bakalım ne diyecekler

merak ettim bende
  • liquidsky kullanıcısına yanıt
    tekrar deneyin dediler, şimdi denedim sıkıntı yok ama sepette birkaç ürün olsa araya kaynardı kesin
  • T312 modeli hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar? 1000 TL civarina degermi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

T312 modeli hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar? 1000 TL civarina degermi?

t310 dan farkı 3g si olması galiba. note 8 le farkı nedir ona bakmak lazım
  • merhaba

Samsung Galaxy Tab 3 T310 16GB 8"

bu modele usb klavye ve mouse bağlayabiliyor muyuz?
  • 2bulent2 2 kullanıcısına yanıt
    klavye deneme şansım olmadı ancak cihaz destekliyor. sorunsuz kullanabiliyorum mouse
  • m_alpay kullanıcısına yanıt
    bence tablette 3g çok da gerekli değil, ha telefon özelliğini açmayı düşünüyorsan orası ayrı.

dediğim gibi tel özelliğini kullanmayacaksan eve ayrı data telefona ayrı data tablete ayrı data işin içinden çıkamazsın
  • arkadaşlar ben bu tableti elime alıp mediamarkta uzun uzun inceledim ve gerçekten hayran kaldım mükemmel dizayn edilmiş hiç bir kusuru yok ekran çözünürlüğü netliği neredeyse hiç bir tablette yok gibi IPAD hariç.

samsung galaxy s3 telefonda wifi hotspot özelliği yok değilmi arkadaşlar ?? olsaydı tableti telefonun internetine bağlayıp kullanacaktım tadından yenmeyecekti.

uygun fiyat olarak nerden alabiliriz bu tableti birde youtube de kimse türkçe olarak incelememiş bu tableti nedendir bilinmez ben alırsam inşallah incelemeyi düşünüyorum...

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    s3 te wifi hotspot özelliği var. tadından yemeyebilirsiniz

ben n11den 580e almıştım, yaklaşık bir ay önce. enpara iadesiyle 480e gelmiş oldu.

araştırırken çok kararsızdım ama aldıktan sonra hiç pişmanlık duymadım güzel cihaz
  • samsung galaxy s3 te wifi hotspot mükemmel bişe oldu çok yakında iki ürün elimde olacak inşallah ikiside samsung yaşasınnn

iyiki varsın DH iyiki varsın Android iyiki varsın Samsung

• quote:

bence tablette 3g çok da gerekli değil, ha telefon özelliğini açmayı düşünüyorsan orası ayrı.

dediğim gibi tel özelliğini kullanmayacaksan eve ayrı data telefona ayrı data tablete ayrı data işin içinden çıkamazsın

T312 modelinde telefon acma olayi varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m_alpay kullanıcısına yanıt
    Forumda konusu var hocam, bildiğim kadarıyla türkiyeye kilitli olarak geliyor ama yabancı romları yüklediğimiz zaman aktif oluyor diye hatırlıyorum.
  • Arkadaslar bu cihazda gps varmi ? Yani internet olmadan google playden indirdigimiz navigasyon uygulamalrini internet olmadan kullanabiluyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tasdemir01

Arkadaslar bu cihazda gps varmi ? Yani internet olmadan google playden indirdigimiz navigasyon uygulamalrini internet olmadan kullanabiluyormuyuz?

önceki asayfada konusu olmuştu. ben wifi yi kapatım navigasyonu açtım yerimi buldu ama daha fazlasını denemedim
  • tasdemir01 T kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz hocam

• Arkadaslar cihaz gamepad destekliyormu bende kablolu gamepad var otg kablosuhla cihaza baglayip kullanabilirmiyim deneyen varmi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.