Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
8
Favori
20.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıcada araç aparatı alırsanız navigasyon cihazı olarak kullanabilme imkanınız var ama camın yarısıni kaplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de var tab 3 8.
    kullanıcı sayısı biraz az sanırım. xda konusu dahi çok durgun. kayda değer bir
    custom romda yok. root ettik öyle bekliyoruz.

• Tab 3 8.0 in az sayıda satılmasını ben 8 inç olmasına bağlıyorum herkes ya 7 yada 10 inç alıyor Ayrıca root etmek ne demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berrkkann -- 12 Kasım 2013; 22:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berrkkann

Ayrıcada araç aparatı alırsanız navigasyon cihazı olarak kullanabilme imkanınız var ama camın yarısıni kaplar

Hocam nasıl bir aparat almam lazım, birde navigasyon olarak kullanmak için internet veya herhangi bir yazılım yüklemem lazım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Arkadaşlar, bu tablet araç içinde bir navigasyon cihazı olarak kullanılır mı ?

Navigasyon olarak denemedim ancak sıkıntı yaşarsınız diye düşünüyorum. Tablette sim kart girisi olmadigi için arac icinde direkt olarak internete baglanamicaksin, dogal olarak navigasyonu kullanamicaksin.
    Ancak telefondaki interneti paylasir tableti ona baglarsan navigasyon olarak kullanabilirsin bence.
    Bu arada internet olmadan calisan navigasyon varsa durum degisir tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: liquidsky

quote:

Arkadaşlar, bu tablet araç içinde bir navigasyon cihazı olarak kullanılır mı ?

Navigasyon olarak denemedim ancak sıkıntı yaşarsınız diye düşünüyorum. Tablette sim kart girisi olmadigi için arac icinde direkt olarak internete baglanamicaksin, dogal olarak navigasyonu kullanamicaksin.
    Ancak telefondaki interneti paylasir tableti ona baglarsan navigasyon olarak kullanabilirsin bence.
    Bu arada internet olmadan calisan navigasyon varsa durum degisir tabi

GPS varsa oluyor diye biliyorum ama tam emin değilim...
  • Arkadaşlar cihazda GPS özelliği var yani internet bağlantısına gerek kalmadan Navigasyon olarak kullanılır.
  • navigasyon için bir uygulama yüklemek gerekiyor. markette birçok uygulama var. gps cihazda onboard bu yüzden internete gerek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berrkkann

Ayrıcada araç aparatı alırsanız navigasyon cihazı olarak kullanabilme imkanınız var ama camın yarısıni kaplar

Hocam nasıl bir aparat almam lazım, birde navigasyon olarak kullanmak için internet veya herhangi bir yazılım yüklemem lazım mı ?

sanırsam internet gerekiyor yada 80 dolar play store dan indirmek gerekiyor
  • msj silinebilirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asityanığı -- 15 Kasım 2013; 15:57:33 >
  • beyler cihaz elime bugün ulaştı, arayüz dışında herşey çok güzel.

touchwiz gıcık ediyor

ana ekrandaki uygulama menüsünü ortaya alamıyorum, var mı bunun bir yöntemi.
     SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU

kilit ekranı widgetlarında da home olanı en sağda oluyor onu da ortaya alamadım, gıcık etti beni

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• benimkinde home butonu ortada ama sen home butonunun soluna sayfa açmışsınız ondan dolayı yardımcı olduysam sevinirim
  • Arkadaşlar cihazda GPS desteği var.

Resmi sitesindeki bilgilerde mevcut:
    http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/tablet/SM-T3100ZWATUR

Konumlandırma:
    SGPS / GLONASS mevcut

Ayrıca burdada GPS / GLONASS ne olduğu güzel bir şekilde açıklanmış.
    http://www.mobildepo.com/topic/160664-glonass-gps-nedir-ve-kapsama-alanlari-nerelerdir/#entry297716

• berrkkann B kullanıcısına yanıt
    işte sağ tarafa açamıyorum, ne yaparsam yapayım en sağdaki home wigdet oluyor
  • O zmn 2 sey kaldi sifirlamak yada rootlamak

• bu tableti almak için gittiğim teknosadan note 8.0alıp çıktım yani beni kendini aldirmaya ikna edecek bi tablet fakat ben biraz daha iyisi olsun diye ötekini aldım.Önümüzde ki ay bu tabletide alacam tek tablet yetmiyor evde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

bu tableti almak için gittiğim teknosadan note 8.0alıp çıktım yani beni kendini aldirmaya ikna edecek bi tablet fakat ben biraz daha iyisi olsun diye ötekini aldım.Önümüzde ki ay bu tabletide alacam tek tablet yetmiyor evde :)

Tek tablet yetmiyor konusuna kesinlikle katiliyorum. Tableti kardesimle kullanmak icin aldik ancak annemle babamin elinden dusmuyo :) pc nin yuzune artik kimse bakmiyo artik bir tablet daha sart

• quote:

Orijinalden alıntı: liquidsky

quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

bu tableti almak için gittiğim teknosadan note 8.0alıp çıktım yani beni kendini aldirmaya ikna edecek bi tablet fakat ben biraz daha iyisi olsun diye ötekini aldım.Önümüzde ki ay bu tabletide alacam tek tablet yetmiyor evde :)

Tek tablet yetmiyor konusuna kesinlikle katiliyorum. Tableti kardesimle kullanmak icin aldik ancak annemle babamin elinden dusmuyo :) pc nin yuzune artik kimse bakmiyo artik bir tablet daha sart

Aynen hocam yayıla yayıla bakmak varken kim takar pc yi :)

• Selamlar ben de dün satın alarak aranıza katıldım :) Flash yükleme konusunu nasıl halledebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

işte sağ tarafa açamıyorum, ne yaparsam yapayım en sağdaki home wigdet oluyor

sorunu doğru mu anladım bilmiyorum ama görselde işaretlediğim yere dokunarak o sayfayı ana ekran yapabilirsin..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.