Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
8
Favori
20.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başlıkta belirttiğim ve linkte bulunan tableti almayı düşünüyorum. tableti bilenler veya kullanmış olanlar yardımcı olursa sevinirim.
    tableti evdekiler kullansın diye alıcam. tabletle genelde nette dolaşılcak. facebook twitter vs. bende fırsat buldukça oyun oynarım. most wanted vice city gibi oyunlarda sıkıntı çıkarırmı bu tablet. fikir ve önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler
    www.teknosa.com/urunler/125043663/samsung-sm-t310-galaxy-tab-3-8-0-white-tablet

TABLETİ ALDIM ÇOK MEMNUNUM ARKADAŞLAR

aranızda bilenler vardır tableti aldığımdan beri iş yoğunluğu ve babamın hastalığı nedeniyle pek kullanamamıştım. sonunda rahatça kullanabildim tableti.
    tabletin bataryasına hayran kaldım. dakikası dakikasına hesaplamadım ama 3 4 saat internet kullanımında bataryanın yarısı bitiyor desem yeridir.

herkesin merak ettiği gibi oyun konusunu bende çok merak ediyodum. yüklediğim oyunlar sırasıyla reel racing 3, asphalt 8, modern combat 4 ve gta vice city. oyunlarda ayarlayabildiklerimi yüksek ayarlarda oynadım. hiçbir oyunda en ufak bir kasma veya donma yaşamadım. hatta modern combat 4 ün görüntüsüne hayran kaldım.

birde aklıma takılan birşey var bu bir sorunmudur bilmiyorum veya çözümü varmıdır beni aydınlatırsanız sevinirim. facebooka www üzerinden yani m.face... değilde normal pc den girildiği gibi girdiğimde videoları açmıyo flash sürümünü yükseltin diyo ancak yükseltemedim yönlendirdiği siteden. m.face.. üzerinden ve facebook uygulaması üzerinden girdiğimde videoları izleyebiliyorum hiç sıkıntı yaşamıyorum.

toparlamak gerekirse arkadaşlar tableti aldığıma çok memnunum, oyunlarda kasar diye korkuyodum kasmadı. bu konu üzerinden yaşadığımız sıkıntıları paylaşırsak hem birbirimize yardımcı oluruz hemde konu kirliliği yapmamış oluruz. teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liquidsky -- 13 Eylül 2013; 20:17:17 >

• up.. yokmu bi fikri olan
  • Tavsiye ederim kesinlikle. Cihaz gayet güzel. Ancak 10.1 ekran'lı tab 3 alırsan daha iyi olur. Fiyatı 900 tl teknosada
  • 10.1 olanda ram 1 gb bunda 1.5 gb diye biliyorum. doğrumudur bu. birde ram 1 gb ise oynayacağım oyunlarda sıkıntı yaşatırmı
  • up!!
  • 1.gb ram'de şimdilik bir sıkıntı çıkmaz hocam.
  • up
  • hocam tableti aldım 15 gün falan oldu...açıkçası tablet hiç kullanmayı düşünmüyordum başka bi marka ucuz yollu bi tablet aldım iş olsun diye alacak bişey bulamayınca ama saçma sapan dondu falan iade ettim. sonra tam tablet işinden vazgeçmiştim dolanırken bunu gördüm görüntü falan olarak cezbetti aldım bi deneyeyim beğenmezsem geri veririm diye şu ana kadar çok memnun kaldım. Asus nexus vb birçok tablet kurcaladım performans olarak birebir karşılaştırmasını bilemem ama menüler kullanım kolaylığı ve tasarım olarak samsung bence kesinlikle bir numara. Ekran parlaklığı sınıfında en iyi ve çözünürlük gayet tatmin etti beni. Pili de alıp geri verdiğim tablete hatta s2 telefonuma göre bile mucizevi diyebilirim. Kamerası da bi tablete göre çok lüks flash olmaması haricinde. Bununla fiyat segmentinde kapışacak tek tablet ipad mini açıkçası ben nette çok gezindiğim için işetim sistemi ne kadar iyi olursa olsun 512mb rami gözüme kestirmediğim için ve iosu sevmediğim için tercih etmedim.10.1 konusuna gelince 10.1 olanda ram 1gb ve kamera 3mp kesinlikle tab3 serisinin amiral gemisi 8' olan bu model olmuş ipad mini nin müthiş satış yüzdesiyle rekabet amaçlı olsa gerek. Eğer para sıkıntın yoksa N5110-W GALAXY NOTE 8'' i alabilirsin bunun yerine onun dışında beni gayet tatmin etti fakat oyun performansı konusunda hiç denemediğim için bilgim yok. Umarım yardımcı olmuştur...

• quote:

Orijinalden alıntı: cobainn

hocam tableti aldım 15 gün falan oldu...açıkçası tablet hiç kullanmayı düşünmüyordum başka bi marka ucuz yollu bi tablet aldım iş olsun diye alacak bişey bulamayınca ama saçma sapan dondu falan iade ettim. sonra tam tablet işinden vazgeçmiştim dolanırken bunu gördüm görüntü falan olarak cezbetti aldım bi deneyeyim beğenmezsem geri veririm diye şu ana kadar çok memnun kaldım. Asus nexus vb birçok tablet kurcaladım performans olarak birebir karşılaştırmasını bilemem ama menüler kullanım kolaylığı ve tasarım olarak samsung bence kesinlikle bir numara. Ekran parlaklığı sınıfında en iyi ve çözünürlük gayet tatmin etti beni. Pili de alıp geri verdiğim tablete hatta s2 telefonuma göre bile mucizevi diyebilirim. Kamerası da bi tablete göre çok lüks flash olmaması haricinde. Bununla fiyat segmentinde kapışacak tek tablet ipad mini açıkçası ben nette çok gezindiğim için işetim sistemi ne kadar iyi olursa olsun 512mb rami gözüme kestirmediğim için ve iosu sevmediğim için tercih etmedim.10.1 konusuna gelince 10.1 olanda ram 1gb ve kamera 3mp kesinlikle tab3 serisinin amiral gemisi 8' olan bu model olmuş ipad mini nin müthiş satış yüzdesiyle rekabet amaçlı olsa gerek. Eğer para sıkıntın yoksa N5110-W GALAXY NOTE 8'' i alabilirsin bunun yerine onun dışında beni gayet tatmin etti fakat oyun performansı konusunda hiç denemediğim için bilgim yok. Umarım yardımcı olmuştur...

çok sağolun hocam. oyun oynayan birimisin peki oyun performansı nasıl cihazın

• yani öyle ciddi bir oyun denemedim genelde basit oyunlar ve gba emülatörü kullandım sorun yoktu...
  • up
  • kesinlikla almayın bence küçük oyunlarda skıbtı çıkmaz ama batman gta rr 3 gibi oyunlarda kasılmalar olacaktır size tavsiyem chuwi v88 almanız hiç kasılma yok benzer viyatlar n11 de bulabilirsiniz 429tl indirim kodunuz varsa 379tlye alabliyorsunuz ben sipariş ettim gelince detaylı incelemesini yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

kesinlikla almayın bence küçük oyunlarda skıbtı çıkmaz ama batman gta rr 3 gibi oyunlarda kasılmalar olacaktır size tavsiyem chuwi v88 almanız hiç kasılma yok benzer viyatlar n11 de bulabilirsiniz 429tl indirim kodunuz varsa 379tlye alabliyorsunuz ben sipariş ettim gelince detaylı incelemesini yapacağım

detaylı incelemeyi bekliyorum. yaptıgınız zaman linki banada yollarsanız sevinirim
  • tablet bölmüne konu olarak açacağım sizede link atarım
  • Ben bu ürünle ilgili videolar izledim gayet iyi tek bir kasılma dahi yok denenen oyunlar dead trigger gta vice city modern combat 4 real racing 3 need for speed gayet başarılı çamur atmayın tablete bilip bilmeden bunu almayacaksan gidip nexus 7 2013 alırsın chuwi v88 falan değil isminde hayır yok bi kere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunbaba101

Ben bu ürünle ilgili videolar izledim gayet iyi tek bir kasılma dahi yok denenen oyunlar dead trigger gta vice city modern combat 4 real racing 3 need for speed gayet başarılı çamur atmayın tablete bilip bilmeden bunu almayacaksan gidip nexus 7 2013 alırsın chuwi v88 falan değil isminde hayır yok bi kere.

kullanmış biri oalrak yorum yaptım son bir ayda 3 tablet denedim chuwi v88 4.olacak

denediklerim

tab 3 7.0 (büyük oyunlarda kasma)

memo pad hd 7 (gta ve batmande kasmalar var)

note 8 (kasma görmedim performası gayet iyi)

chuwi elime görünce görücem :D

birde internetteki videoların hepsine inanmayın samsung fanlarıının çektikleride var

birde iki tane tab 3 var 5xx serisi olan grafik gücü daha iyi

• http://www.youtube.com/watch?v=jpUFlLh_8lY bu videoyu izledim ve yani 3 tableti koymuş adam oyunları oynadı ve samsunga bi kötü yan göremedim 1.5 gb ram 1.5 ghz çift çekirdek nasıl kasar oyunu ?? neye göre diyorsun senin kullandığın daha düşük bir model Samsung galaxy tab 3 8.0 note 8.0 ın biraz düşüğü Yani sonuç olarak diyeceğim şu ki 1.5 gb ram ve 1.5 ghz çift çekirdekli tablette kasma olayı olmayacaktır benim düşüncem bu yönde siz ne dersiniz ??

• quote:

quote:

Ben bu ürünle ilgili videolar izledim gayet iyi tek bir kasılma dahi yok denenen oyunlar dead trigger gta vice city modern combat 4 real racing 3 need for speed gayet başarılı çamur atmayın tablete bilip bilmeden bunu almayacaksan gidip nexus 7 2013 alırsın chuwi v88 falan değil isminde hayır yok bi kere.

kullanmış biri oalrak yorum yaptım son bir ayda 3 tablet denedim chuwi v88 4.olacak

denediklerim

tab 3 7.0 (büyük oyunlarda kasma)

memo pad hd 7 (gta ve batmande kasmalar var)

note 8 (kasma görmedim performası gayet iyi)

chuwi elime görünce görücem :D

birde internetteki videoların hepsine inanmayın samsung fanlarıının çektikleride var

birde iki tane tab 3 var 5xx serisi olan grafik gücü daha iyi

http://www.youtube.com/watch?v=T5Yu0WgiMPY bak burda gta vice city yi oynamış dediğin kasmayı gördüm

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=jpUFlLh_8lY bu videoyu izledim ve yani 3 tableti koymuş adam oyunları oynadı ve samsunga bi kötü yan göremedim 1.5 gb ram 1.5 ghz çift çekirdek nasıl kasar oyunu ?? neye göre diyorsun senin kullandığın daha düşük bir model Samsung galaxy tab 3 8.0 note 8.0 ın biraz düşüğü Yani sonuç olarak diyeceğim şu ki 1.5 gb ram ve 1.5 ghz çift çekirdekli tablette kasma olayı olmayacaktır benim düşüncem bu yönde siz ne dersiniz ??

1.5 gb ramli olan t5xx modeli arkadaş t310 demiş grafik işlemci gc1000 forumda şikayeti en bol gpu oyunlarda en önemli şey gpudur çekirdekmiş rammiş boşver

• quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=jpUFlLh_8lY bu videoyu izledim ve yani 3 tableti koymuş adam oyunları oynadı ve samsunga bi kötü yan göremedim 1.5 gb ram 1.5 ghz çift çekirdek nasıl kasar oyunu ?? neye göre diyorsun senin kullandığın daha düşük bir model Samsung galaxy tab 3 8.0 note 8.0 ın biraz düşüğü Yani sonuç olarak diyeceğim şu ki 1.5 gb ram ve 1.5 ghz çift çekirdekli tablette kasma olayı olmayacaktır benim düşüncem bu yönde siz ne dersiniz ??

1.5 gb ramli olan t5xx modeli arkadaş t310 demiş grafik işlemci gc1000 forumda şikayeti en bol gpu oyunlarda en önemli şey gpudur çekirdekmiş rammiş boşver

http://www.teknosa.com/urunler/125043663/samsung-sm-t310-galaxy-tab-3-8-0-white-tablet KARDEŞİM TMM İŞTE T310 BU 1.5 GB RAMLİ SENİN YANLIŞIN VAR

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.