Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
8
Favori
20.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: .Joe.

eyv. hocam

bugün gittim servise 600 tl istediler

ebay yolu göründü açıkcası

Cok para istemisler ya. Yeni tablet aldirmak icin yapiyolar galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube da gezinirken cihazın kapsamlı bir incelemesini buldum, paylaşayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biggest Star -- 20 Ocak 2015; 7:53:32 >

• GALAXY TAB 3 8.0 Geçen sene Martta aldım senesi geliyor halen güncelleme almadı hiç

Bu normal midir..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

GALAXY TAB 3 8.0 Geçen sene Martta aldım senesi geliyor halen güncelleme almadı hiç

Bu normal midir..??

Evet hic guncelleme gelmedi. Normal midir bende bilmiyorum acikcasi. Ama herhangi bir sikayetim de yok tableti ilk aldigim gunden beri hic yavaslama olmadi neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

adam chiwu al chiwu daha iyi diyor ya.. chiwu ne laa..

Öyle deme antutudan 60000alıyor

• Dalga geciyidum chiwuyla ama Anakonusu varmışhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101110350&p=1#101110350

• Arkadaşlar ben tablete otg kablo ile 1tb harici harddisk bağladım harddiski döndürüyor ama okumuyor tam olarak çalıştıramıyor yani, aranızda çalıştırabilen var mı acaba yada bilen?
  • dagcikartal D kullanıcısına yanıt
    hocam ne yaptınız otg'den hdd mi çalıştırılır

power adaptörü olan bir hub ile bağlarsanız çalışır ancak öbür türlü diski döndüreceğini bile düşünmüyorum ben
  • Harici harddisk usb den tv ye bağlayınca çalışıyor, tablete bağlayınca da diski döndürdü dosya yöneticisinden icine de girdim fakat film atmayı denedim yükleme yapmadı, sizin bahsettiğiniz hub nasıl birşey.Bunun gibi mihttp://www.vatanbilgisayar.com/UPLOAD/PRODUCT/TRUST/thumb/v2-46717_medium.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagcikartal -- 12 Ekim 2015; 20:18:17 >
  • dagcikartal D kullanıcısına yanıt
    power adaptörü olan bi hub işinizi görür, sanırım resimdekinde de var.

çalıştırabilmesine çok şaşırdım gerçekten, ama uzun süre çalıştırmayı denemeyin bana kalırsa anakarta zarar verebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

power adaptörü olan bi hub işinizi görür, sanırım resimdekinde de var.

çalıştırabilmesine çok şaşırdım gerçekten, ama uzun süre çalıştırmayı denemeyin bana kalırsa anakarta zarar verebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim, zaten fazlada uğraşmadım tablette bi sıkıntı yok, bi araştırayım usb hub ile kesin oluyorsa almam gerekecek o zaman

• Arkadaslar tableti aldigim gunden beri hic formatlamadim. Formatlasam ya da rootlasam nasil olur acaba. Hiz farki olur mu. Batman yukledim acmadi sinir oldum. Diger oyunlarda bi sorun yok.

• Arkadaşlar bugün mediamarkt da slink marka usb power adaptörlü hub ile tablete 1tb harici harddisk bağlama denemesi yaptım ve sonuç olarak harddisk içindeki filmleri tablette izleyebildim fakat tablet den herhangi bir dosyayı harddiske atamadım hata veriyor, acaba sebebi nedir harddisk formatı mı uymuyor?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.