Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
20.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mediamark da fyatı şuan 599 kaçırmayın
  • Hdmi ile tvye baglayabilen oldu mu? Bir aparat aldim ama hic tepki vermiyir alet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba.alttaki link tab3 serisi için hafıza değiştirme olayını anlatıyor.fakat ben anlamadım nasıl yapılacağını.terminal emülatörüyle yapılacakmış ama diğerlerini hiç bilmiyorum.lütfen yardımcı olun brick olmasın tablet...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=49486946
  • Arkadaşlar bu tabletten iki adet alaçam ama bazı yerlerde wifi sorunu olduğu yazılmış böyle bir sorun var mı? kullananlardan cihaz hakkında bir yorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat79

Arkadaşlar bu tabletten iki adet alaçam ama bazı yerlerde wifi sorunu olduğu yazılmış böyle bir sorun var mı? kullananlardan cihaz hakkında bir yorum.

kaç aydır yoğun şekilde kullanıyorum herhangi bir wifi sorunuyla karşılaşmadım
  • vedat79 V kullanıcısına yanıt
    1. Kattan, 3.kattaki wifi agina baglaniyordum laptopdan daha iyi performans gosterdigini soyleyebilirim. wifi hakkinda supheniz olmasin, eger sorun olursa vakit kaybetmeden servise gonderin ya da aldiginiz yere iade edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün bu cihazdan aldım gayet başarılı bence ancak şöyle bir sorunum var. 32 GB hafıza kartı var cihaza taktım, amacım bu karta fazla yer kaplayan oyunları atmaktı android telefonumda yaptığım gibi ama bu tablette bunu yapamıyorum app 2 sd kullanıyorum sadece uygulama dosyasını atıyor sd karta. O büyük ve yer kaplayan veriler cihazın kendi hafızasında kalıyor lütfen bununla ilgili bana bir yol gösterin. Şimdiden teşekkürler
  • bugün bimeksten aldım tek kalmış ellerinde kutu ezik ve kutunun üzerindeki kağıt bantın köşesi yırtılmış ama kağıtla kutu ayrilmamis.acaba ürün kullanılmış mi diye içimde kuşku oluştu arkadaşlar.
    kutudan tablet,sarz cihazı,data kablosu ve yetersiz bir kılavuz var.tablet üzerindeki jelatin duruyor ve hava kabarcigi yok.size sorum kutudan kulaklık falan çıkıyor mu.tabletin kullanmış olduğunu nasıl anlarım.teşekkür ederim şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan3002

Bu modern combat vs tarzı oyunları ındırmek için illa root yapmak zorundamıyız
    room attınmı tablete attıysan hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bytekno -- 1 Şubat 2014; 0:04:58 >
  • bu tabletle uyumlu dock istasyon varmı arkadaşlar tab 310 .

• Arkadaşlar akıllı döndürme özelliği kapalı bir türlü açamıyorum. Ekran =Akıllı döndürme =kutucuğu işaretlemeye çalışıyorum fakat silik olduğu için işaretlenmiyor. Acaba başka kapalı olan bir yer varda o yüzden mi kutucuk aktif gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

bugün bimeksten aldım tek kalmış ellerinde kutu ezik ve kutunun üzerindeki kağıt bantın köşesi yırtılmış ama kağıtla kutu ayrilmamis.acaba ürün kullanılmış mi diye içimde kuşku oluştu arkadaşlar.
    kutudan tablet,sarz cihazı,data kablosu ve yetersiz bir kılavuz var.tablet üzerindeki jelatin duruyor ve hava kabarcigi yok.size sorum kutudan kulaklık falan çıkıyor mu.tabletin kullanmış olduğunu nasıl anlarım.teşekkür ederim şimdiden

tabletin kutu içeriğinde kulaklık yok. ayrıca tablet ilk açıldığında kurulum yapılıyor. eğer kurulum ekranıyla karşılaştıysanız tablet sıfırdır, ama direk tablet açıldıysa kurulum ekranı çıkmadıysa daha önce biri açmış demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekodin

Arkadaşlar akıllı döndürme özelliği kapalı bir türlü açamıyorum. Ekran =Akıllı döndürme =kutucuğu işaretlemeye çalışıyorum fakat silik olduğu için işaretlenmiyor. Acaba başka kapalı olan bir yer varda o yüzden mi kutucuk aktif gözükmüyor.

sizde ekran döndürme kapalı olduğu için kutucuk silik gözüküyodur. üstteki bildirim çubuğunu aşağı çekip ekran döndürmeyi açın daha sonra akıllı döndürmeyi kullanabilirsiniz
  • liquidsky kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim kurulum ben yaptım.içim rahatladi.bu arada tarayıcıdan dizi izle ye girdim.virüs bulaştı yazısı çıktı.tabletin modeli yazdı.etkisiz kılmak için tıklayınız yazdı bende saf gibi tıkladım.tarayıcı başka sayfaya yönlendirildi.inşallah virüs bulaşmış olmaz çünkü 2 günlük tablet.hemen fabrika ayarlarina döndürdum.
    tekrar kurulum yaptım.inşallah virüs bulaşmış olmaz.faturalarimi yatırmak istiyordum bankacılık işlemi yaparak başımıza birşey gelmesin arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogusgc

Arkadaşlar dün bu cihazdan aldım gayet başarılı bence ancak şöyle bir sorunum var. 32 GB hafıza kartı var cihaza taktım, amacım bu karta fazla yer kaplayan oyunları atmaktı android telefonumda yaptığım gibi ama bu tablette bunu yapamıyorum app 2 sd kullanıyorum sadece uygulama dosyasını atıyor sd karta. O büyük ve yer kaplayan veriler cihazın kendi hafızasında kalıyor lütfen bununla ilgili bana bir yol gösterin. Şimdiden teşekkürler

Sorumu tekrarlayım arada unutulup gitti sanırım Saygılar

Arkadaşlar 24 ocakta bu cihazdan aldım gayet başarılı bence ancak şöyle bir sorunum var. 32 GB hafıza kartı var cihaza taktım, amacım bu karta fazla yer kaplayan oyunları atmaktı android telefonumda yaptığım gibi ama bu tablette bunu yapamıyorum app 2 sd kullanıyorum sadece uygulama dosyasını atıyor sd karta. O büyük ve yer kaplayan veriler cihazın kendi hafızasında kalıyor lütfen bununla ilgili bana bir yol gösterin. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogusgc -- 2 Şubat 2014; 14:26:29 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar dün bu cihazdan aldım gayet başarılı bence ancak şöyle bir sorunum var. 32 GB hafıza kartı var cihaza taktım, amacım bu karta fazla yer kaplayan oyunları atmaktı android telefonumda yaptığım gibi ama bu tablette bunu yapamıyorum app 2 sd kullanıyorum sadece uygulama dosyasını atıyor sd karta. O büyük ve yer kaplayan veriler cihazın kendi hafızasında kalıyor lütfen bununla ilgili bana bir yol gösterin. Şimdiden teşekkürler

Sorumu tekrarlayım arada unutulup gitti sanırım Saygılar

Arkadaşlar 24 ocakta bu cihazdan aldım gayet başarılı bence ancak şöyle bir sorunum var. 32 GB hafıza kartı var cihaza taktım, amacım bu karta fazla yer kaplayan oyunları atmaktı android telefonumda yaptığım gibi ama bu tablette bunu yapamıyorum app 2 sd kullanıyorum sadece uygulama dosyasını atıyor sd karta. O büyük ve yer kaplayan veriler cihazın kendi hafızasında kalıyor lütfen bununla ilgili bana bir yol gösterin. Şimdiden teşekkürler

sizin sorununuzu okudum ancak oyun dosyalarını hafıza kartında çalıştırmak için root işlemi yapılması gerekiyor galiba. konuyla ilgili bilgim olmadığı için yardımcı olamadım. umarım bilgisi olan bi arkadaş yardım eder

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

teşekkür ederim kurulum ben yaptım.içim rahatladi.bu arada tarayıcıdan dizi izle ye girdim.virüs bulaştı yazısı çıktı.tabletin modeli yazdı.etkisiz kılmak için tıklayınız yazdı bende saf gibi tıkladım.tarayıcı başka sayfaya yönlendirildi.inşallah virüs bulaşmış olmaz çünkü 2 günlük tablet.hemen fabrika ayarlarina döndürdum.
    tekrar kurulum yaptım.inşallah virüs bulaşmış olmaz.faturalarimi yatırmak istiyordum bankacılık işlemi yaparak başımıza birşey gelmesin arkadaşlar.

fabrika ayarlarına döndürdüyseniz virüs olacağını sanmam
  • selam... arkadaşlar bende tab3 8.0 aldım ve ürün gerçekten güzel bir şeyi çözemedim philips smart tv var tablet ekran görüntüsünü tv ye nasıl wifi üzerinden aktarabilirim...
  • Ben de bu tabletin kullanıcısıyım. Hatta şu an tabletten yazıyorum. 6 ay önce aldım tableti. Tabletten çok memnunum. 0 kasma, 1.5 GB RAM, 1.5 Ghz kısacası bir alt modeli olan T210'dan çok daha iyi. Tablet alacaklara kesinlikle tavsiyem Samsung Galaxy Tab 3.8.0.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • liquidsky kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim sanırım haklısınız ama bu root ile ilgili hiç bilgim yok birde garanti dışı kalıyormuş yapıldığında o sebepten şimdilik uzak duruyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.