Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
20.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harunbaba101

quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=jpUFlLh_8lY bu videoyu izledim ve yani 3 tableti koymuş adam oyunları oynadı ve samsunga bi kötü yan göremedim 1.5 gb ram 1.5 ghz çift çekirdek nasıl kasar oyunu ?? neye göre diyorsun senin kullandığın daha düşük bir model Samsung galaxy tab 3 8.0 note 8.0 ın biraz düşüğü Yani sonuç olarak diyeceğim şu ki 1.5 gb ram ve 1.5 ghz çift çekirdekli tablette kasma olayı olmayacaktır benim düşüncem bu yönde siz ne dersiniz ??

1.5 gb ramli olan t5xx modeli arkadaş t310 demiş grafik işlemci gc1000 forumda şikayeti en bol gpu oyunlarda en önemli şey gpudur çekirdekmiş rammiş boşver

http://www.teknosa.com/urunler/125043663/samsung-sm-t310-galaxy-tab-3-8-0-white-tablet KARDEŞİM TMM İŞTE T310 BU 1.5 GB RAMLİ SENİN YANLIŞIN VAR

tmm olsun gpu elinde sonunda çin malı markaların kullandığı en dandik gpu gc1000core tek çekirdek gpusu var hemde acayip kötü desteği olmayan bir gpu o :D ÇD:D:D:DD:

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=jpUFlLh_8lY bu videoyu izledim ve yani 3 tableti koymuş adam oyunları oynadı ve samsunga bi kötü yan göremedim 1.5 gb ram 1.5 ghz çift çekirdek nasıl kasar oyunu ?? neye göre diyorsun senin kullandığın daha düşük bir model Samsung galaxy tab 3 8.0 note 8.0 ın biraz düşüğü Yani sonuç olarak diyeceğim şu ki 1.5 gb ram ve 1.5 ghz çift çekirdekli tablette kasma olayı olmayacaktır benim düşüncem bu yönde siz ne dersiniz ??

1.5 gb ramli olan t5xx modeli arkadaş t310 demiş grafik işlemci gc1000 forumda şikayeti en bol gpu oyunlarda en önemli şey gpudur çekirdekmiş rammiş boşver

http://www.teknosa.com/urunler/125043663/samsung-sm-t310-galaxy-tab-3-8-0-white-tablet KARDEŞİM TMM İŞTE T310 BU 1.5 GB RAMLİ SENİN YANLIŞIN VAR

tmm olsun gpu elinde sonunda çin malı markaların kullandığı en dandik gpu gc1000core tek çekirdek gpusu var hemde acayip kötü desteği olmayan bir gpu o :D ÇD:D:D:DD:

Ya tmm haklı olabilirsinde senin önerdiğin tabletin ismini ilk defa duyuyorum git nexus 7 al desen anlıcam ipad mini desen anlıcam markasız bişey diyorsun sokakta birine sorsan o ne der

• tmm isim kötü

ama tablette rk3188 1.8ghz quadcore işlemci var quad mali400 533mhz kısaca çok sağlam bir performansı var

ipad mini boyutlarında çakma ekran çözünürlüğü ve boyutu ipad mini ile aynı ben sipariş ettim pazaertesi kargolanacak gelirgelmezde inceleme ordan takip edebilirsiniz
  • Incelemeyi bana mesaj olarak atar misin ?
  • up
  • Samsung galaxy tab 3 8.0 almaya karar verdim herkese öneririm baya araştırdım hafta sonu elimde olur incelemeyi paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Samsung galaxy tab 3 8.0 almaya karar verdim herkese öneririm baya araştırdım hafta sonu elimde olur incelemeyi paylaşırım

inceleme linkini yollarsanız sevinirim
  • quote:

Samsung galaxy tab 3 8.0 almaya karar verdim herkese öneririm baya araştırdım hafta sonu elimde olur incelemeyi paylaşırım

t510 dan mı bahsediyorsunuz
  • quote:

quote:

t510 dan mı bahsediyorsunuz

SAMSUNG SM-T310 GALAXY TAB 3 8 0 TABLET
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım bilip bilmedenhemen cihaza çamur atıyosunuz alıcakların kafalarını boş yere karıştırıyosunuz.

Samsung tab 3 7.0 : t210

Samsung tab 3 8.0 : t310

Ayrıca şunu söyliyeyim Tab 3 8.0(YANİ T310) da exynos 4212 cpu su ve mali 400 gpusu kullanılmakta gc1000core değil nerden uyduruyosunuz bunları anlamıyorum

Adı sanı duyulmamış tabler kağıt üzerinde daha iyi bir tercih gibi gözükebilir ama ben hep samsung apple asus sony ... gibi bilindik tabletlerin dışına çıkmayın derim

• imzamdaki chuwi konusuna bak 379tllik tablet 183xx antutu puanı :D sıfır kasma android 4.2.2 multi windows özellikli :D
  • galaxy tab 3 8.0" aldım. gayet memnunum şuanlık hiç bi sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: liquidsky

galaxy tab 3 8.0" aldım. gayet memnunum şuanlık hiç bi sıkıntı yok

Oyun performansı nasıl asphalt 8 gibi bir oyunda mesela ve otg ile usb takılabiliyor mu mouse klavye flash bellek rootsuz acilll.
  • evet bende merak ediyorum bunları !!!
  • Ben de samsungt310 aldım iki gün oldu. FlashPlayer sorununu çözmek için forumdaki tavsiyeleri denedim ve genel olarak çözüldü gibi ama eşimin oynadığı criminal case isimli facebook oyununda çuvallıyor. Başka oyunlarda da aynı sorunu çıkarıyor olabilir ama henüz ben pek denemedim. Benzer problem yaşayan veya çözüm önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampirlord

Ben de samsungt310 aldım iki gün oldu. FlashPlayer sorununu çözmek için forumdaki tavsiyeleri denedim ve genel olarak çözüldü gibi ama eşimin oynadığı criminal case isimli facebook oyununda çuvallıyor. Başka oyunlarda da aynı sorunu çıkarıyor olabilir ama henüz ben pek denemedim. Benzer problem yaşayan veya çözüm önerisi olan var mı?

Criminal Case çuvallıyor derken ne gibi ?
  • quote:

imzamdaki chuwi konusuna bak 379tllik tablet 183xx antutu puanı :D sıfır kasma android 4.2.2 multi windows özellikli :D

Arkadaşım Sıfır kasma demişsin ve antutu puanı 18xxx demişsin . Ama inceledim araştırdım tableti real racing 3 te bile bariz kasma yapıyor. Bu oyunda bile kasıcaksa ben ne yapayım antutu puanını ?
  • quote:

imzamdaki chuwi konusuna bak 379tllik tablet 183xx antutu puanı :D sıfır kasma android 4.2.2 multi windows özellikli :D

Yav he he ^^ 183xx antutusu var real racing 3 kasıyor ne yapayım öyle tableti.
  • Hatırladığım kadarıyla bir haritası olan ve haritası hareket eden bir oyundu bu. Bizim firefox flash11.1 ile oyun açılıyor ama haritası hareket etmiyordu.
    Bir de oyunda tam ekran oynama tuşu vardı, o tuşa basınca tam ekrana geçecek gibi yapıyor ama ekran tamamen siyaha dönüp öylece kalıyordu. O sırada oyunun müziği çalmaya devam ediyor ama. ve bu durumdan ancak görev yöneticisine girip firefox sonlandırarak kurtulabiliyordum.

Çuvallama dediğim bu :( Bu akşam tekrar bakacağım duruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hangi tablet yaw

quote:

Arkadaşım Sıfır kasma demişsin ve antutu puanı 18xxx demişsin . Ama inceledim araştırdım tableti real racing 3 te bile bariz kasma yapıyor. Bu oyunda bile kasıcaksa ben ne yapayım antutu puanını ?

videoyu izleyin çok az kasma var birde real racing 3 te bile kasıyorsa derken ne demek istediniz real racing 3 grafik bakımından androidin en zorlu oyunlarından ve modern combat sıfır kasma (androidin en yüksek grafikli oyunu) :D videosunu yakından paylaşırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.