Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 8'0 İNCELEME-YARDIMLAŞMA KONUSU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
20.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bytekno

quote:

Orijinalden alıntı: Hangi tablet yaw

quote:

imzamdaki chuwi konusuna bak 379tllik tablet 183xx antutu puanı :D sıfır kasma android 4.2.2 multi windows özellikli :D

Arkadaşım Sıfır kasma demişsin ve antutu puanı 18xxx demişsin . Ama inceledim araştırdım tableti real racing 3 te bile bariz kasma yapıyor. Bu oyunda bile kasıcaksa ben ne yapayım antutu puanını ?

videoyu izleyin çok az kasma var birde real racing 3 te bile kasıyorsa derken ne demek istediniz real racing 3 grafik bakımından androidin en zorlu oyunlarından ve modern combat sıfır kasma (androidin en yüksek grafikli oyunu) :D videosunu yakından paylaşırım

evet real racing 3 grafik bakımından üst düzey bir oyun olabilir ama artık daha zorlayıcı oyunlar çıkmakta real racing 3 te bile kasıyorsa yeni nesil oyunlarda ne yapar kim bilir bu mana da söylemiştim. Ayrıca tek sorun bu değil cihazın üstten ışık sızdırması hafıza kartının 1 cm dışarda kalması bunlar hiç hoşgörülcek şeyler değil bana göre.

• quote:

quote:

quote:

quote:

imzamdaki chuwi konusuna bak 379tllik tablet 183xx antutu puanı :D sıfır kasma android 4.2.2 multi windows özellikli :D

Arkadaşım Sıfır kasma demişsin ve antutu puanı 18xxx demişsin . Ama inceledim araştırdım tableti real racing 3 te bile bariz kasma yapıyor. Bu oyunda bile kasıcaksa ben ne yapayım antutu puanını ?

videoyu izleyin çok az kasma var birde real racing 3 te bile kasıyorsa derken ne demek istediniz real racing 3 grafik bakımından androidin en zorlu oyunlarından ve modern combat sıfır kasma (androidin en yüksek grafikli oyunu) :D videosunu yakından paylaşırım

evet real racing 3 grafik bakımından üst düzey bir oyun olabilir ama artık daha zorlayıcı oyunlar çıkmakta real racing 3 te bile kasıyorsa yeni nesil oyunlarda ne yapar kim bilir bu mana da söylemiştim. Ayrıca tek sorun bu değil cihazın üstten ışık sızdırması hafıza kartının 1 cm dışarda kalması bunlar hiç hoşgörülcek şeyler değil bana göre.

ışık sızması simetrik ve dışardan baktığınızda güzel gözüküyor demişrim incelememde ama bir şey var ki :D

ışık sızması bilerek yaplmış eksradan 2+2 4 led yerleştirilmiş o tarafa (değmelerin olduğu yan )
    1cm dışarda kalma olayı ise hiç rahatsız edici değil tableti tutarkan falan hissetmiyorsunuz

ve bir haber daha ilerki oyunlar demişsinin epic bnechmarkta 49 fps aldı :D biraz araştırırsanız yeni nesil telefonların bazılarını geçtiğini görürsünüz o zaman neden sorusu aklınızagelicektir onuda cevaplayayım yeni nesiller full hd ekran kullanıyor ama bu tablette 1024x768 burda onnu yeni nesil telefonlara yetişmesini sağlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wampirlord

Hatırladığım kadarıyla bir haritası olan ve haritası hareket eden bir oyundu bu. Bizim firefox flash11.1 ile oyun açılıyor ama haritası hareket etmiyordu.
    Bir de oyunda tam ekran oynama tuşu vardı, o tuşa basınca tam ekrana geçecek gibi yapıyor ama ekran tamamen siyaha dönüp öylece kalıyordu. O sırada oyunun müziği çalmaya devam ediyor ama. ve bu durumdan ancak görev yöneticisine girip firefox sonlandırarak kurtulabiliyordum.

Çuvallama dediğim bu :( Bu akşam tekrar bakacağım duruma.

Bu flash player sorunu tamamen çözülmüş durumda zaten tabletten kaynaklanan bir problem de değildi
    Şu anda criminal case oyununu da oynayabiliyoruz.

Ama benim sormak istediğim yeni bir soru var:

Masaüstü bilgisayarlarda kullandığımız internet sayfalarında onmouseover gibi fareyi üzerine getirdiğimizde çalışan bazı fonksiyonlar var. Mesela yanyana duran haber başlıklarının üzerine geldiğinizde o başlığın resmini gösteriyor ama o haberi açmıyor, eğer tıklarsak o zaman açıyor o haberi. Yani önce önizleme yapıp, açmaya karar verirsek tıklıyoruz. Şimdi ben android tablette bu önizleme işini nasıl yapacağım? Önizlemeler kendi kendine de değişiyor ama beklemek istemiyorum.

Bilenler yardımcı olsun lütfen.

Not: Bu başlığı Samsung Galaxy T310 ana başlığı haline getiremez miyiz sizce?

Edit: alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampirlord -- 10 Eylül 2013; 17:46:34 >

• quote:

Bu flash player sorunu tamamen çözülmüş durumda zaten tabletten kaynaklanan bir problem de değildi
    Şu anda criminal case oyununu da oynayabiliyoruz.

Ama benim sormak istediğim yeni bir soru var:

Masaüstü bilgisayarlarda kullandığımız internet sayfalarında onmouseover gibi fareyi üzerine getirdiğimizde çalışan bazı fonksiyonlar var. Mesela yanyana duran haber başlıklarının üzerine geldiğinizde o başlığın resmini gösteriyor ama o haberi açmıyor, eğer tıklarsak o zaman açıyor o haberi. Yani önce önizleme yapıp, açmaya karar verirsek tıklıyoruz. Şimdi ben android tablette bu önizleme işini nasıl yapacağım? Önizlemeler kendi kendine de değişiyor ama beklemek istemiyorum.

Not: Bu başlığı Samsung Galaxy T310 ana başlığı haline getiremez miyiz sizce?

yoğun çalıştığımdan çok fazla ilgilenemiyorum forumla o nedenle ana konu olursa başa çıkabilirmiyim bilmiyorum. belki yardımlaşma konusu yazarsam olabilir ama. sorunu olan yazar ortak çözüm bulmaya çalışırız

• quote:

Orijinalden alıntı: harunbaba101

quote:

Orijinalden alıntı: liquidsky

galaxy tab 3 8.0" aldım. gayet memnunum şuanlık hiç bi sıkıntı yok

Oyun performansı nasıl asphalt 8 gibi bir oyunda mesela ve otg ile usb takılabiliyor mu mouse klavye flash bellek rootsuz acilll.

asphalt 8 i yükledim 2 yarış yapabildim. görüntü çok canlı hiç takılma yok çok akıcı şekilde oynadım. gerçi oynayamadım desem daha doğru olur zor geldi oyun alışkın değilim
  • hocam sonunda tableti elime alıcak vakti buldum asphaltı en yüksek ayarda oynadım bi kaç yarış. hiç takılma olmadı çok akıcı oynadım. diğer oyunlarıda yükledikçe haber veririm
  • herkesin merak ettiği gibi oyun konusunu bende çok merak ediyodum. yüklediğim oyunlar sırasıyla reel racing 3, asphalt 8, modern combat 4 ve gta vice city. oyunlarda ayarlayabildiklerimi yüksek ayarlarda oynadım. hiçbir oyunda en ufak bir kasma veya donma yaşamadım. hatta modern combat 4 ün görüntüsüne hayran kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

herkesin merak ettiği gibi oyun konusunu bende çok merak ediyodum. yüklediğim oyunlar sırasıyla reel racing 3, asphalt 8, modern combat 4 ve gta vice city. oyunlarda ayarlayabildiklerimi yüksek ayarlarda oynadım. hiçbir oyunda en ufak bir kasma veya donma yaşamadım. hatta modern combat 4 ün görüntüsüne hayran kaldım.

hocam bnde bu tabletten aldım 599 a..acaba yazdığın oyunları nerden indirorsn? ücretlimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderun67

quote:

herkesin merak ettiği gibi oyun konusunu bende çok merak ediyodum. yüklediğim oyunlar sırasıyla reel racing 3, asphalt 8, modern combat 4 ve gta vice city. oyunlarda ayarlayabildiklerimi yüksek ayarlarda oynadım. hiçbir oyunda en ufak bir kasma veya donma yaşamadım. hatta modern combat 4 ün görüntüsüne hayran kaldım.

hocam bnde bu tabletten aldım 599 a..acaba yazdığın oyunları nerden indirorsn? ücretlimi?

Oyunlari google playden satin alarak indirebilirsin yada forum siteleri araciligiyla crackli indirip oynayabilirsin

• quote:

Yokmu bir bilgisi olan ya da aynı problemi yaşayan???
  • bu alette titreşim var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

bu alette titreşim var mı?

Ben alalı bir ay oldu daha hiç titreşmedi:)
    Ben özelliği bilmiyor da olabilirim, kapalı kalmış olabilir yani. Ama sanmıyorum.
  • ben de titreşim yok diye biliyordum ama incelemeleri güvenilir olan gsmarena sitesi titreşim var diye yazmış ondan sordum

Samsung Galaxy Tab 3 8.0
  • bu aleti kullananlar paso oyun oynuyor sanırım.. insan arada sırada foruma girer de soruları cevaplar
  • quote:

bu aleti kullananlar paso oyun oynuyor sanırım.. insan arada sırada foruma girer de soruları cevaplar

Haklisin valla tableti elime aldikca oyun oynuyorum titresime inan hic dikkat etmedim. oyuna kaptiriyorum kendimi bi dahaki kullanisimda dikkat ederim

• quote:

quote:

bu aleti kullananlar paso oyun oynuyor sanırım.. insan arada sırada foruma girer de soruları cevaplar

Haklisin valla tableti elime aldikca oyun oynuyorum titresime inan hic dikkat etmedim. oyuna kaptiriyorum kendimi bi dahaki kullanisimda dikkat ederim

ohoo ben çoktan aldım bile tableti gerek kalmadı artık

kendi sorumu cevaplıyım; titreşim yok!

• Ya bende bu tableti düşünüyorum . Gerçekten hiç donma vs yok mu yani ? gta da bile :P Ben asus memo pad hd 7 ,acer iconia a1-810 ve galaxy 3 8.0" arasında kaldım. En çok da oyuna yüklenmeyi düşünüyorum . Eğer asus oyunlarda kasmazsa galaxy e o kadar para vermeme de gerek kalmaz. Ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan3002

Ya bende bu tableti düşünüyorum . Gerçekten hiç donma vs yok mu yani ? gta da bile :P Ben asus memo pad hd 7 ,acer iconia a1-810 ve galaxy 3 8.0" arasında kaldım. En çok da oyuna yüklenmeyi düşünüyorum . Eğer asus oyunlarda kasmazsa galaxy e o kadar para vermeme de gerek kalmaz. Ne diyorsunuz ?

asus hakkında bi bilgim yok ancak bu tablette henüz hiç kasmayla karşılaşmadım. gta yı fazla oynamadım ama oynadığım zamanlarda kasmaya dair bişey yoktu. modern combat 4 ü bitirdim onda da hiç kasmadı
  • Bende almış bulunmaktayım gerçekten harika bir tabletmiş , 8 " olması buyuk bı avantaj bence ne 7 ler kadar kucuk ne de 10 lar kadar buyuk . Tek sıkıntı kılıf bulmak netten alıcam sanırım bir tane. Benım bır sorum daha olacak herşey kapalı halde 1.5 ram ın 700-800 u kullanılıyor dıyor bu normalmı ? bana kalan az bir ram boşlugu var ama hiç alet kasmadı bile. arkadaşlarım android böyle çok kullanıyo normaldir diyor ama emin olamadım. en azından 500 falan kullansın 700den fazla kullanıyor devamlı
  • Bu modern combat vs tarzı oyunları ındırmek için illa root yapmak zorundamıyız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.