H

Yüzbaşı
03 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dün Teknosadan Samsung Galaxy Tab 3 7.0 aldım 1 tane ölü piksel çıktı ve tabletin sağ köşelerinin dokunmatiği işlemiyor geri götüreceğim acaba direkt iade alırlar mı yoksa servisle mi uğraşırım ?
Arkadaşlar bugün bimeksten OTG kablo aldım Nokia C6-01 cihazıma taktım çalıştırdım General Mobile Discovery de root etmem gerekiyor sanırım root edince kesin çalışır mı eğer deneyen varsa yardımcı olabilir mi yani root edince de çalışmazsa boşuna rootlamayayım şimdiden teşekkür ederim bilgileriniz ve yorumlarınız için.
Arkadaşlar arkadaşın Nokia C6-01 telefonunun hafıza kartını takayım dedim taktım biraz sonra arkadaşa geri verdim benim oyunların dosyaları falan kayboldu asphalt 8 falan oynayamıyorum durduk yere gitti benim telefonumda da SD cart die gösteriyor şuan hafıza kartı takılıymış gibi yani nasıl çözerim bu durumu
General Mobile Discovery Antutu Benchmark testini merak edenler buyrun.
Arkadaşlar Real Racing 3 Oyununda Oyun Açılırken Telefon Donuyor ve Bataryayı Sökmeden Telefon Kendine Gelmiyor Bu Telefonun Sorunu Olmadığını Düşünüyorum Acaba Nasıl Düzeltebilirim ?
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-kilif-flip-cover-full-96427014#product-information
Arkadaşlar verdiğim linkte kılıf satılmaktadır acaba güvenilir midir ? İlk defa internet üzerinden alışveriş yapacağım ne dersiniz ? pek anlamıyorum bu işlerden o yüzden soruyorum..
Arkadaşlar General Mobile Discovery aldım ama evde wifi yok nerden bulabilirim oyunları nasıl indirebilirim YARDIM İLK ANDROİD TELEFONUM
Arkadaşlar GMD kullananların %70 i telpa telpa telpa... diyor şu ölü piksel olayı nedense çoğu kişide mevcut almaya korkuyorum sizce Sony Xperia L falan mı alayım ne yapsam ki ?
Arkadaşlar Bu 2 Telefon Arasında Gidip Geliyorum Yardımlarınızı Bekliyorum He bu arada S3 Mini de alternatif olabilir.
Sony Xperia L vs Samsung Galaxy S3 Mini ?

Sizce Hangisini Almalıyım ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 265
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 42.302 (Bu ay: 112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.