Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.309
Cevap
36
Favori
407.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende tablet almayı düşünüyorum. evde wi-fi var ama 3gli bir model alıcam. genel olarak internetde gezmek ve resim (sketchbook gibi programlarla birazdaha profesyonel resimler yani) yapmak için kullanmak istiyorum. samsungunda resim çizimi olayı nasıl bilen varmı eğer yetersiz ise şuan en iyi ıpad2 olcak tabi önere bilceğiniz baska model varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiphopci

Beyler bende tablet almayı düşünüyorum. evde wi-fi var ama 3gli bir model alıcam. genel olarak internetde gezmek ve resim (sketchbook gibi programlarla birazdaha profesyonel resimler yani) yapmak için kullanmak istiyorum. samsungunda resim çizimi olayı nasıl bilen varmı eğer yetersiz ise şuan en iyi ıpad2 olcak tabi önere bilceğiniz baska model varmı?

Resim uygulamalarında Android ne kadar uygulamaya sahip bilemem ama diğer önemli dediğiniz internet konusunda ipad'in flash'dan ötürü bariz bir dezavantajı var ne yazık ki, eğer flash destekleseydi bence uygulama avantajı sebebiyle ipad kral olurdu.
  • işte benim tabım

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

• Hayırlı olsun kardeş güle güle kullan artık tableti kurcalarken kameranın kayıt tusuna bası verirsinde bizde bi bakarız
  • @makman, hayırlı olsun, Türkiye'den mi aldınız acaba? Turkcell Dergilik uygulamasını deneme şansınız var mı acaba, çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

@makman, hayırlı olsun, Türkiye'den mi aldınız acaba? Turkcell Dergilik uygulamasını deneme şansınız var mı acaba, çalışıyor mu?

sağolun, amerikadan alan birisinden aldım (kızın babası da kıza hediye ipad almışta o yüzden bu fazlalıkmışta falan filan)
    valla şu anda ben gemide çalışıyorum internet bağlantım yok o yüzden deneme imkanım da yok hatta alet hiç bir işime de yaramıyor 1 aydır kutusunda öyle yatıyor. ilk aldığımızda kutusunu biz açtık yakındakii bircafeden wirelessla internete bağlandık deneme amaçlı o kadar.
    yavaş yavaş satmayı da düşünmüyor değilim hani.

• sizce galaxy tab 10.1 için usb connector nereden alabilirim?

• samsungun kendi sitesinden online olarak alabilirsin. arama diye linkide koydum. yada samsung satan yerlere sora bilirsin.
    http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories/EPL-1PL0BEGSTA

bide ebayda gördüm
    http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=Galaxy+Tab+10.1+USB+Adapter&_sacat=0&_odkw=Galaxy+Tab%E2%84%A2+10.1+USB+Adapter&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiphopci -- 17 Ağustos 2011; 2:10:09 >

• ebay'den ürün almaayı hiç denediniz mi? kargo ücreti nasıl oluyo? ayrıca vergi falan bişeyler oluyo mu?
  • Avrupa'daki satış yasağı kaldırılmış,

http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=51774963
  • Bu cihazla Motorola Xoom arasında kaldım, internette falan epey araştırma yaptım bakalım Turkcell'in kampanyasının başlamasını bekliyorum. Cihazı gözle görüp biraz inceledikten sonra son kararımı vereceğim.

Samsung Galaxy 10.1 = Estetik, hafif ama çıkışları çok yetersiz. (USB, HDMI, Micro SD yok)
    Motorola Xoom = USB, HDMI ve Micro SD portlarıyla donanımsal olarak avantajlı ama biraz ağır ve çok şık sayılmaz.

İki cihaz arasında yukarıda yazdığım artı ve eksileri tespit ettim şu ana kadar. Bakalım cihazı gördükten sonra sanırım biraz daha netleşir düşüncelerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaf

Bu cihazla Motorola Xoom arasında kaldım, internette falan epey araştırma yaptım bakalım Turkcell'in kampanyasının başlamasını bekliyorum. Cihazı gözle görüp biraz inceledikten sonra son kararımı vereceğim.

Samsung Galaxy 10.1 = Estetik, hafif ama çıkışları çok yetersiz. (USB, HDMI, Micro SD yok)
    Motorola Xoom = USB, HDMI ve Micro SD portlarıyla donanımsal olarak avantajlı ama biraz ağır ve çok şık sayılmaz.

İki cihaz arasında yukarıda yazdığım artı ve eksileri tespit ettim şu ana kadar. Bakalım cihazı gördükten sonra sanırım biraz daha netleşir düşüncelerim.

USB çevirici ile samsung tab'a bağlantı yapmak mümkün değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

quote:

Bu cihazla Motorola Xoom arasında kaldım, internette falan epey araştırma yaptım bakalım Turkcell'in kampanyasının başlamasını bekliyorum. Cihazı gözle görüp biraz inceledikten sonra son kararımı vereceğim.

USB çevirici derken Samsung'un ayrıca aksesuar olarak sattığı USB ve HDMI aparatları var tabii hatta USB aparatının yukarıdaki bir mesajda resmi var.
    Ama bunların da herbirinin fiyatı yaklaşık 20-30 dolar bu da bir negatif yön gibi geliyor bana.

• Hepsiburadada satışa sunulmuş.Yanlız ürün teknik özellikleri kısmında bir açıklama var.Diyor ki: ürün özellikleri internetten ordan burdan toplanmıştır.Yanlış olabilir. Bu nasıl profesyonellikse :)

http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=telcepsamtab101&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMTAB101-S
  • arkadaşlar 19$ usb parça güç veremiyor. Yani harici hddler veya güç isteyen ürünler çalışmıyor..

NTFS flashbellekler çalışmıyor. FAT32 olanlar çalışıyor. Patriot 8gb FAT32 sorunsuz çalışıyor.

Mouseların hertürlüsü çalışıyor galiba. Kablosuz Logitech Mx1100 sorunsuz çalışıyor..

Fotoğraf makinaları çalışıyor.. Canon 7D ile sorunsuz çalıştı..

Usb çoklayıcıyı direk takınca çalışmıyor.. Ekstra güç istiyor. Bende Y cablo ile kablonun tek ucunu tabletin şarz aletine taktım. Diğer ucunu tablete ,mini usb ucunuda coklayıcıya bağladım.. Çoklayıcıya hem mouse ,hem usb flash taktım ,ikiside sorunsuz çalıştır.. Fakat hddyi gene çalıştırmadı.. Y cablo ile gücünü tabletin şarz aletinden alan Logitech Premium 4 Port USB Hub ile mx1100 ve patriot usb flash sorunsuz çalışıyor..

Elimdeki HDD'yi yedekleyip ,y kablo ile tek ucunu tabletin şarz aletine takıp tekrar deniyeceğim..

• sadece hepsiburada değil, istanbulbilişim, başarı vs.. de satışa sunulmuş :)
  • İlk videoda adam ingilizce 6.sınıf terk.
  • quote:

quote:

quote:

USB çevirici derken Samsung'un ayrıca aksesuar olarak sattığı USB ve HDMI aparatları var tabii hatta USB aparatının yukarıdaki bir mesajda resmi var.
    Ama bunların da herbirinin fiyatı yaklaşık 20-30 dolar bu da bir negatif yön gibi geliyor bana.

Her güzelin bir kusuru vardır derler :)

kullanım amacımıza göre tabi ki +/- yönleri olacak ama motorola tab. 780 gr. galiba..el de sürekli tutmak oldukça zor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her güzelin bir kusuru vardır derler :)

kullanım amacımıza göre tabi ki +/- yönleri olacak ama motorola tab. 780 gr. galiba..el de sürekli tutmak oldukça zor.

Malesef, bir kusur olmasa olmuyor zaten. Aslında Android tabletler için hala biraz erken sayılır biraz da onun etkisi var. Bir seneye kadar ciddi değişiklikler olacaktır ama işte bekleyebilirsek.

Öte yandan Hepsiburada'da USB, HDMI gibi aksesuarlar da satışa çıkmış. Tabii fiyatların da maşallahı var! Bakmak isterseniz;

USB aparatı:

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-tab-101-usb-baglanti-kiti/ProductDetails.aspx?productId=teldocksamplrbeg&categoryId=16058&SKU=TELDOCKSAMPLRBEG

HDMI aparatı:

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-tab-101-hdmi-adaptor/ProductDetails.aspx?productId=teldocksambeg&categoryId=16058&SKU=TELDOCKSAMBEG

Masaüstü Dock Ünitesi:

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-tab-101-masaustu-dock/ProductDetails.aspx?productId=teldocksamb1beg&categoryId=16113&SKU=TELDOCKSAMB1BEG

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.