Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam sonunda ekranı ipad kadar güzel gözüken bir tablet ,alacağım derken sd card, usb ve hdmi için ayrı adaptörle kullanma zorunluluğu bitirdi hevesimi :(
  • turkcell galaxy 10.1'in yanısıra htc flyer ve dell streak'de satışa sunmuş.
    galaxy ve flyer fiyatı aynı (24x75 tl 250mb internet), dell biraz daha ucuz.

üç cihaz arasında hangisi daha iyi? önerisi olan varmı?
  • ankamall turkcell aradim ellerinde yokmus.1 haftaya gelir dediler.
  • Galaxy Tab™ 10.1 Book Cover Case

http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories/EFC-1B1NBEGSTA

Şöyle bir şey:

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

Gayet ince, sağlam ve şık bir kılıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 22 Ağustos 2011; 16:05:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Opdr

turkcell galaxy 10.1'in yanısıra htc flyer ve dell streak'de satışa sunmuş.
    galaxy ve flyer fiyatı aynı (24x75 tl 250mb internet), dell biraz daha ucuz.

üç cihaz arasında hangisi daha iyi? önerisi olan varmı?

Samsung galaxy tab 10.1 alırdım hiç düşünmeden.
  • Arkadaşlar 16 GB wi-fi galaxy tab 8.9 ve 10.1'in garantisiz fiyatları nedir? Bilen varsa çok iyi olur. Mesela doğubank'ta falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Arkadaşlar 16 GB wi-fi galaxy tab 8.9 ve 10.1'in garantisiz fiyatları nedir? Bilen varsa çok iyi olur. Mesela doğubank'ta falan

8.9 görmedim hiç.. sahibinden gibi yerlerde 1050-1000 civarlarında 10.1'in 16 GB'liğini bulabilirsiniz..
    bulabilirsiniz bulmasına ama 200-250 lira için yurtdışı alınmaz bence
  • Cooook tesekkur ederim. acaba galaxy s2 sahibi birisi olarak 3g almama gerek var mi? yani aradaki 300 lira buyuk para ama 3g li almadigima pisman olur muyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Cooook tesekkur ederim. acaba galaxy s2 sahibi birisi olarak 3g almama gerek var mi? yani aradaki 300 lira buyuk para ama 3g li almadigima pisman olur muyum

İhtiyaçlarla alakalı tabi.. ilk sayfada denildiği gibi bu gibi telefonları modem olarak kullanmak mümkün..
    Aradaki fiyat farkını da düşününce 3G'li almak çok mantıklı gelmiyor.. ( en azından siz ve ben gibiler için )
  • Arkadaşlar dün Distribitör firma yetkilisi ile görüştüm Galaksi Tab 10.1 de 3g , arttırılabilir hafıza ve usb olmadığını söyledi.Ek bir aparat ile usb kullanılabiliyormuş fakat oda pek kullanışlı değil dedi.
    Bende galaksi s 2 kullanıcısı olarak sonradan aldığım aparat ile usb kullanıyorum ancak pek verimli olduğu söylenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinkodal

Arkadaşlar dün Distribitör firma yetkilisi ile görüştüm Galaksi Tab 10.1 de 3g , arttırılabilir hafıza ve usb olmadığını söyledi.Ek bir aparat ile usb kullanılabiliyormuş fakat oda pek kullanışlı değil dedi.
    Bende galaksi s 2 kullanıcısı olarak sonradan aldığım aparat ile usb kullanıyorum ancak pek verimli olduğu söylenemez.

Verimli değilken Hocam biraz açar mısınız?

USB yi mi görmüyor ? yavaş mı çalışıyor ? veri aktarma da sorun mu yaşıyorsunuz? port da ısınma mı meydana geliyor?
  • quote:

Arkadaşlar dün Distribitör firma yetkilisi ile görüştüm Galaksi Tab 10.1 de 3g , arttırılabilir hafıza ve usb olmadığını söyledi.Ek bir aparat ile usb kullanılabiliyormuş fakat oda pek kullanışlı değil dedi.

Benim Pazar günü Turkcell baysinde incelediğim Galaxy Tab 10.1 in arkasında 3G yazıyordu. Bir yerde terslik var?
  • Hepsiburada ve diğer sitelerde stokta ve satışta gibi görünüyor hb'ya güven olmaz net üzerinden Bayram oncesi nerden almamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonul

quote:

Benim Pazar günü Turkcell baysinde incelediğim Galaxy Tab 10.1 in arkasında 3G yazıyordu. Bir yerde terslik var?

Hatta Sim kart girişi de vardı...
  • Türkcell kampanya detayları belli olmuş;

​​250 MB - 75 TL

​1 GB ​- 85 TL

​4 GB ​- 94 TL​

24 aylık kontratlı olarak. Peşin Fiyatına Almak isteyen Müşterilerimize Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1399 TL. olarak belirlenmiş.

En düşük paketi bile alsak 1800 tl. ye geliyor. çok uçuk bir fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Türkcell kampanya detayları belli olmuş;

​​250 MB - 75 TL

​1 GB ​- 85 TL

​4 GB ​- 94 TL​

24 aylık kontratlı olarak. Peşin Fiyatına Almak isteyen Müşterilerimize Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1399 TL. olarak belirlenmiş.

Bu koşullarda 250MB'lık paketi almak hiç mantıklı değil zaten. Ben şahsen 4 GB'lık pakedi almayı düşünüyorum ciddi olarak.
    Cihaz: 1400 TL
    4 GB internet: 24 x 39 = 936 TL (kamu kampanyalarında 29 TL'ye de var.)

Böyle bakınca Turkcell kampanyasının tek avantajı cihazı peşin fiyatına 24 ay taksitle almak oluyor malesef!

Keşke biraz daha hesaplı olsaydı ama söz konusu Turkcell iken insan buna bile şaşırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaf

quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Türkcell kampanya detayları belli olmuş;

​​250 MB - 75 TL

​1 GB ​- 85 TL

​4 GB ​- 94 TL​

Bu koşullarda 250MB'lık paketi almak hiç mantıklı değil zaten. Ben şahsen 4 GB'lık pakedi almayı düşünüyorum ciddi olarak.
    Cihaz: 1400 TL
    4 GB internet: 24 x 39 = 936 TL (kamu kampanyalarında 29 TL'ye de var.)

Böyle bakınca Turkcell kampanyasının tek avantajı cihazı peşin fiyatına 24 ay taksitle almak oluyor malesef!

Keşke biraz daha hesaplı olsaydı ama söz konusu Turkcell iken insan buna bile şaşırıyor.

4 gb internet paketini alıp evde ki 4 gb lık sınırlı internet paketini iptal ettirmek lazım :) nasıl olsa wi-fi üzerinden pc nete bağlanır

• quote:

quote:

quote:

3g sadece görüntülü konuşma için kullanılıyor

http://www.basariticaret.com/urun.php?ID=441
    burada distribitör firma özelliklerini yazmış

• Aygıta USB bağlamak için gerekli parça nedir?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3g sadece görüntülü konuşma için kullanılıyor

http://www.basariticaret.com/urun.php?ID=441
    burada distribitör firma özelliklerini yazmış

anlamadığım konu, 3g sadece görüntülü konuşma için kullanılıyorsa, bu kontratlı internet paketi olanlar internete nasıl bağlanıyor ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.