Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar çok uçuk, yurt dışından getirmek daha ucuz olur galiba..

Amazon da araştırmak lazım, en azından fiyat karşılaştırması yapmış oluruz.

adaptör set : 47,95 euro

http://www.amazon.de/Samsung-SD-Adapter-EPL-1PLR-Galaxy-10-1/dp/B0051D3KMG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1313745846&sr=8-1

Galaxy Tab Samsung HDTV Kablosu (EPL 3PHP) 10.1 ve 8.9 - 27,88 euro

http://www.amazon.de/Samsung-HDTV-Adapterkabel-EPL-3PHP-Galaxy-10-1/dp/B0051D3KKI/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1313748110&sr=8-10

ECC1DPU Galaxy Tab, 1 m siyah Samsung USB Data Kablosu - 5 euro

http://www.amazon.de/Samsung-ECC1DPU-Datenkabel-Galaxy-schwarz/dp/B0044EAVSY/ref=sr_1_15?ie=UTF8&qid=1313748110&sr=8-15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 19 Ağustos 2011; 13:05:52 >

• Samsung hacim olarak Apple'ın tek rakibi zaten.. Tek zayıf yanı Operating System.. Nede olsa hala donanımcı..
  • Samsung Galaxy Tab 10.1'in PDF performansını merak edenler için bir video çektim:

Samsung Galaxy Tab 10.1 Horrible PDF Viewing Performance

Bence bu cihazın PDF performansı evlerden uzak, çok kötü.

Menü geçişlerinde falan da iPad'teki akıcılık yok.

Bu arada Honeycomb'un solunda açılan "kullanılan uygulamalar" bölümü sizi yanıltmasın; orası çalışmakta olan uygulamaları değil, sadece son kullanılan uygulamaları gösteriyor. Gerçek "multitasking" desteğine sahip uygulamaların sayısı kısıtlı.

Not: Bu arada iPad 2 de kullanıyorum ama Apple hayranı falan olduğum anlaşılmasın bundan; bence iPad ne kadar akıcı ve kolay kullanıma sahip olursa olsun bu kendisinin kapalı, sıkıcı ve tekdüze olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 19 Ağustos 2011; 17:12:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: monoblaine

Samsung Galaxy Tab 10.1'in PDF performansını merak edenler için bir video çektim:

Bu arada Honeycomb'un solunda açılan "kullanılan uygulamalar" bölümü sizi yanıltmasın; orası çalışmakta olan uygulamaları değil, sadece son kullanılan uygulamaları gösteriyor. Gerçek "multitasking" desteğine sahip uygulamaların sayısı kısıtlı.

Not: Bu arada iPad 2 de kullanıyorum ama Apple hayranı falan olduğum anlaşılmasın bundan; bence iPad ne kadar akıcı ve kolay kullanıma sahip olursa olsun bu kendisinin kapalı, sıkıcı ve tekdüze olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Aynı dökümanı bir de Zinio ile dene, zannedersem uygulamalarda gpu ac. sorunu var.

• arkadaslar...

bu urunle ılgılı samsung un sıtesı dahıl hıcbır satıs sıtesınde 32 GB olanını gormeme ragmen sahıbınden.com da 32 gb ve hatta 8 mp foto desteklı modellerını gordum...nedır bunlar cakma vs mı anlamadım..ve su anda hepsiburada.com da vs de satılan urunler 3g desteklı dıyor...dogrumudur bu..bilen varsa yardımcı olurmusunuz
  • şu an türkiyede satışa sunulan 7100 modelimi 7500 modelimi? ekran koruyucu ve kılıf için ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 20 Ağustos 2011; 0:37:05 >
  • hizlial.com daki 7500
  • haklısınız modeli 7500 ancak onun için bir ekran koruyucu bulamadım?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ankara'da satan yer bilen var mı? kentpark,cepa ve panorada satan yer yoktu.henüz gelmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

haklısınız modeli 7500 ancak onun için bir ekran koruyucu bulamadım?

SGP'nin koruyucusu var.
    quote:

Orijinalden alıntı: Algorismus

Merhaba Arkadaşlar,

Ankara'da satan yer bilen var mı? kentpark,cepa ve panorada satan yer yoktu.henüz gelmemiş.

Hocam daha gelmemiştir ama gelir yakında. Gelse de kurcalasak. Bir yerse görürsen buraya yaz hocam haberimiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

quote:

Samsung Galaxy Tab 10.1'in PDF performansını merak edenler için bir video çektim:

Aynı dökümanı bir de Zinio ile dene, zannedersem uygulamalarda gpu ac. sorunu var.

Zinio PDF dosyalarını açıyor muydu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

quote:

Zinio PDF dosyalarını açıyor muydu?

Videoyu izlerken aklım e-magazinlere gitti, şu an için en sevileni ezPDF Reader, bir dene istersen.

f i l e s o n i c .com/file/1697709541

• Bence de pdf dosyalarını başka yazılımlarla deneyin, sorun olacağını sanmıyorum ancak iş böyle e-dergi vs...
    okumaya geldiğinde bana göre Android'de Türkçe kaynak olmaması (IPAD'deki Penguen, vRead, Turkcell Dergilik vs.. gibi)
    bence çok büyük bir eksi. Turkcell Dergilik var diye seviniyordum meğerse Android'de yüklenmiyormuş bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: GALE1988

arkadaslar...

bu urunle ılgılı samsung un sıtesı dahıl hıcbır satıs sıtesınde 32 GB olanını gormeme ragmen sahıbınden.com da 32 gb ve hatta 8 mp foto desteklı modellerını gordum...nedır bunlar cakma vs mı anlamadım..ve su anda hepsiburada.com da vs de satılan urunler 3g desteklı dıyor...dogrumudur bu..bilen varsa yardımcı olurmusunuz

Bahsettiğiniz 7100 modeli yanılmıyorsam avrupada bazı ülkelerde satılıyor
    http://www.sanalmarketim.com/urun/1905b0749a915bec22cb92877f18ba42/SAMSUNG-P7100-Galaxy-Tab-2

• Arkadaslar bu arada samsung galaxy tab 10.1 i Turkcell bayisinde inceleme firsatim oldu. Kasasi ipad2 kadar kaliteli durmasa da ekrani ve dokunmatigi cok iyi. Son derece ince ve hafif (aynen iddia edildiği gibi). Bir saat önce de asus transformer, iconia tab, htc flyer ve ipad2 yi inceleme firsatim olmuştu. Sıcağı sıcağına diyebilirim ki Ipad2 dışında, Samsung hepsinden daha rahat kullanima (ekran tepkileri ve cozunurluk olarak) sahip. Ancak Ipad2 ile de çok rahat yarışır. Ipad2 nin kisitlamalarindan hoslanmiyorsaniz ve çözünürlüğü daha yüksek bir Tablet istiyorsanız cok rahatlikla Samsung 10.1 tercih edilebilir. Bu arada Turkcell de ki Galaxy Tab 10.1, 16 gb, 3G li ve SD kart girisi yok. Kontratsiz fiyati bayramdan sonra belli olacakmis. Ancak web de 1400 tl gibi bir rakam gormustum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonul

Arkadaslar bu arada samsung galaxy tab 10.1 i Turkcell bayisinde inceleme firsatim oldu. Kasasi ipad2 kadar kaliteli durmasa da ekrani ve dokunmatigi cok iyi. Son derece ince ve hafif (aynen iddia edildiği gibi). Bir saat önce de asus transformer, iconia tab, htc flyer ve ipad2 yi inceleme firsatim olmuştu. Sıcağı sıcağına diyebilirim ki Ipad2 dışında, Samsung hepsinden daha rahat kullanima (ekran tepkileri ve cozunurluk olarak) sahip. Ancak Ipad2 ile de çok rahat yarışır. Ipad2 nin kisitlamalarindan hoslanmiyorsaniz ve çözünürlüğü daha yüksek bir Tablet istiyorsanız cok rahatlikla Samsung 10.1 tercih edilebilir. Bu arada Turkcell de ki Galaxy Tab 10.1, 16 gb, 3G li ve SD kart girisi yok. Kontratsiz fiyati bayramdan sonra belli olacakmis. Ancak web de 1400 tl gibi bir rakam gormustum..

Mersin de ki bayilere henüz gelmemiş, hatta bir çoğu konuya vakıf bile değil.

• ipad ve samsung galaxt tab 10.1 karşılaştırması için buraya bakabilirsiniz

http://www.tabletpcturk.com/apple-ipad-2-ve-samsung-galaxy-tab-10-1-ozellikler-karsilastirmasi-401
  • Ankara Ankamall da inceledim...
    Amazon daki p7500 ün fiyatı $800 yani 800x1.7855=1428TL. Türkiye de baya iyi fiyattan çıktı gibi satışa. 1300TL ye bile bulmak mümkün. Yurtdışıından almak pasaport kaydı ve garanti meselesi düşünüldüğünde hiç mantıklı değil. Acaba bir yerlerde yanlışlık mı yapıyorum? Hiç alışık değiliz böyle şeylere. Genelde minimum %30 pahalıya satarlardı bize!

Ebay de $800 üzeri fiyatlar var. Galiba 3g li versiyonu çok az şu an...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonul

Ankara Ankamall da inceledim...
    Amazon daki p7500 ün fiyatı $800 yani 800x1.7855=1428TL. Türkiye de baya iyi fiyattan çıktı gibi satışa. 1300TL ye bile bulmak mümkün. Yurtdışıından almak pasaport kaydı ve garanti meselesi düşünüldüğünde hiç mantıklı değil. Acaba bir yerlerde yanlışlık mı yapıyorum? Hiç alışık değiliz böyle şeylere. Genelde minimum %30 pahalıya satarlardı bize!

Ebay de $800 üzeri fiyatlar var. Galiba 3g li versiyonu çok az şu an...

Hocam Ankamallda nerede incelediniz acaba?
  • En alt katta Turkcell bayisinde. Bimeks in tarafında 3-5 dükkan ilerisinde.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.