Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Link atabilirmisiniz? Birde uygulanisi farkli sanirim, Izmir de uygulayacak birini bulmak lazim.

Alıntıları Göster
    Samsung s8 uv glass yazın n11de dolu satıcı var.Uygulanisi işe videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz önemli olan 2 nokta uyguladığınız masa düz olsun ve telefonun ahizesini ve tuzlarını olası akmaya karşı sıvıdan korumak için bant ile kapatın.Videolarda zaten görüsüsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizce güncellemelerden sonra s8'in kamera performansı düştü mü yoksa psikolojik mi öyle hissediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheProNightly kullanıcısına yanıt
    Gece cekiminde görüntü sanki daha pis , iyi temizlenmiyor gibime geldi benimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 30 Eylül 2019; 10:15:58 >
  • Uv glass alanlar arkadaşlar herhangi bir nedenden çıkarmaya çalışınca ekranı parçalama noktasına geldiklerini söyliyorlardı. Telefon düştü diyelim glass çatladı değiştirecekseniz sorun teşkil edebilir..
  • s8 de Biri aradığında kaydırmadan ekrana dokununca (mesela yeşil telefon simgesine) açılması hangi ayarla mümkün oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

Uv glass alanlar arkadaşlar herhangi bir nedenden çıkarmaya çalışınca ekranı parçalama noktasına geldiklerini söyliyorlardı. Telefon düştü diyelim glass çatladı değiştirecekseniz sorun teşkil edebilir..
    Bu dogrumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Bu dogrumu?

Alıntıları Göster
    Yahu 4. Glass ı taktım hepsine dustu çatladı ekranda en ufak bisey kalmıyor. Japonla yapıştıranlar var galiba 502 kullanmamaya dikkat edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 30 Eylül 2019; 20:45:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Yahu 4. Glass ı taktım hepsine dustu çatladı ekranda en ufak bisey kalmıyor. Japonla yapıştıranlar var galiba 502 kullanmamaya dikkat edin...

Alıntıları Göster
    4. Takma sebebiniz nedir? Cabuk mu yipraniyor?

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    Bu uv korumayı kullanıp telefon düşünce çatladığında jilet aseton ile çıkaran benim. Bir arkadaşın daha başına gelmişti fakat o ekranı çizmişti çıkarırken. Çok şükür bende en ufak çizik yok. Sorun uv ile fazla kurutmaktan oluyor. Yapan telefoncu kurutmayı oğluna verdi o itte 10 dk işığı tuttu durdu. Sonuç facia oldu kendisi falcata ile kazıyacak di izin vermedim evde kendim 2 saat kadar ince ince uğraşıp söktüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahhsan -- 1 Ekim 2019; 8:57:49 >
  • 4. Takma sebebim kirilmasindan dolayı. Dusurme kaynak lı yani.
    Kurutma meselesi 10 dk yine iyimis ben telefonu kapalı bir kutuya koyup 20 25 dk beklettim. Kaldı kı telefon gün içinde güneşten gelen uv ışınlar sayesinde ( bu led kadar kuvvetli olmasada) sürekli kuruyor. Bence urun ile alakalı markaya göre değişir ben çıkarırken nasıl normal ekranlaea takılan cam filmlerde arkasında kendi yapışkanı kalıyor ise bendede ayni şekilde çıkarınca herşey filmde kalıyor.

• Samsung S8 yeni güncelleme geldi. 1 Eylül güvenlik güncellemesi

• SI1 kodlu Eylül güncellemesi geldi.

Edgescreen'i mutlaka güncelleyin hele şükür kilit ekranında artık whatsappta sorunsuz çalışıyor, yeşil yeşil güzel oldu milletin hoşuna gidiyor fakat bu kadar basit bir şey için 1 yıl geçmesi Samsung açısından facia bir durum, sadece bizde mi böyleydi bilemiyorum, S9, s10 falan sormak lazım.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    s9 plus da aynı hocam.. s10 da sanırım zaten hiç yok:) tepede kemaranın oralarda bi şeyler oluyor s10 da
  • Ben de hala 1 ağustos gözüküyor yeni bir şey yok garip

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Edge ekran bildirimlerini alıyorum ben hiç sorun yaşamadım.Edge aydınlatmasını gösteri her zamana alırsanız sorun olmaz.S10e

• Anasayfaya Telegram grup linki eklenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Ben de hala 1 ağustos gözüküyor yeni bir şey yok garip
    bende de ağustos güncel olarak çıkyıor .

eylul gelmemiş daha TR cihazı
  • Güncelleme bildiriminden kaçmanın yolu var mıdır?

• Ne oldu şimdi , bugün yaptığım güncelleme sonrası mobil veride watsap bildirimi gelmiyor. Nasıl çözebilirim.

• Yeni güncelleme ile şarjım iyi gitmeye başladı valla çok sevindim. Telefonu dümdüz kullanıyorum dahada sarj süresini arttırmak için yaptığınız bir şeyler var mı arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.