Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yeni guncelleme sonrasi sarz nasil gidiyor ona gore guncelleyelimmi tesekkurler simdiden ilgilenenlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek fark göremedim eski şarj ile. Ben ihtiyacım olmayan uygulamaların arka plan verisini kesiyorum. Mesela instagrama ben isteyince bakıyorum sadece, msj falan gelmesi bana önemli değil. Onun arka plan verisini kesiyorum ve ben açmadığım sürece arka planda uykuda tutuyorum gibi.
  • Arkadaşlar bu şarj beni bıktırdı sizde ekran süresi kaç alıyorsunuz?

• Arkadaşlar garanti 5 ay önce bitti . Bataryada 1 ay önce bitmeye başladı. Ilk başlarda 6 saate ekran görüntüsü alırken 4 saate düştü yüzde 15 de kapanmaya başlamıştı şimdi yüzde 30 da kapanmaya başladı. Işçiligi iyi olan bir yer var 200 tl ye orjinal batarya takarım dedi. Şimdi sorunum orjinal batarya takacagina güvenip teslimmi edeyim. Yoksa sizlerin tavsiye edeceği gerçekten orjinal batarya satan bir yerden alıp sadece iscilikmi yaptırayım. Son seçenek ankaradaki bdh mıydı ismi hatırlayamadım servise mi yollayayım. Şimdiden aydınlatıcı bilgilerinize teşekkür ederim. Bu arada bu gün media mark da telefonuma 3100 tl verdi not 10 alabileceğimi söyledi fakat 5 6 bin fark çıktığı için maddi imkanlar elvermedi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahhsan kullanıcısına yanıt
    Bence yetkili servise taktir hocam..az para degil cunku

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    3 saat aldigim da oluyor 6 saat aldigimda..o gun nasil kullandigima gore değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

SI1 kodlu Eylül güncellemesi geldi.

Edgescreen'i mutlaka güncelleyin hele şükür kilit ekranında artık whatsappta sorunsuz çalışıyor, yeşil yeşil güzel oldu milletin hoşuna gidiyor fakat bu kadar basit bir şey için 1 yıl geçmesi Samsung açısından facia bir durum, sadece bizde mi böyleydi bilemiyorum, S9, s10 falan sormak lazım.
    Murat hocam guncellemeyi yaptim fakat bende bildirim geldimi msjdaki gibi mavi renk onu nerden ayarliyarak yesil yapabilirim

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, uygulamalar, edge ekranı, depolama, veriyi sil

Edge ekranda her zaman açık yap, uygulamaların hepsini seç

Olması gerekiyor

4.0.83 versiyon

• Ekran kilit sesi gitti bende son güncellemeden sonra oldu gibi. Sizde nasıl? Ayarlara baktım ses açık

• Severek kullandığım s8+ cihazımın yaklaşık 6 aydır ekranı kırık. Dokunmatik sensöründe sıkıntı çıkmaya başladı. İstanbul Kadıköy Samsung'ta yaptırmak istiyorum. Tahminen ne kadar fiyat çekerler fikri olan var mı ? Sitede 1100 TL yazıyor. Ayrıca bataryayı da değiştiriyorlar mı ? Samsung'un sitesinde batarya fiyata dahildir yazıyor.
    Ya da 1100 TL ekrana vermek yerine s10e almak daha mı mantıklı acaba ? Sahibinden.com'da 3800 TL'ye ikinci el s10e bulunuyor.
  • An itibari ile Eylül güvenlik güncellemesini indiriyorum.

• Bu gün dolaşırken gerçek bayisi olduğunu veya olmadığını bilmediğim bir mi dükkanına girdim . Telefonlara bakarken mi9 128 gözüme ilişti. Fiyatı 3400 tl. Benim telefonu gösterdim telefonum hatasız kılcal çizi bile olmayan telefon 1600 tl verdi fakat patronu gelmeden eleman 1700 tl ye alırız demişti. 1600 tl den yukarı çıkmayınca dükkandan çıktım. Kalan parayı da o an nakit verecektim. Şimdi benmi omu kaybetti yorum sizin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S8 plus icin bir turlu guzel kilif bulamadim var mi oneriniz?

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    alcantara
  • Yeni güncelleme ile ram kullanımı arttı, telefon daha yavaş çalışıyor. Memnun değilim bu güncellemeden

• Merhaba beni düsündüren şu ki her guncelleme 450 mb civarı ileride bu bizi korkutmasınmı
    hafıza konusunda .
    Örnek 12 ay × 450 mb = 5400 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: everest@6363

Merhaba beni düsündüren şu ki her guncelleme 450 mb civarı ileride bu bizi korkutmasınmı
    hafıza konusunda .
    Örnek 12 ay × 450 mb = 5400 gb
    Sabah sabah güldürdün beni. Yok öyle bir sey

• Arkadaşlar merhaba telefonun kamerası ve ekranı dahil heryerini kapatabilcek bir kılıf arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • expensee kullanıcısına yanıt
    clearview
  • s8den s10a geçtim arkadaşlar hız ve kamera farkı hissedilir derecede var pil konusunda aynı şeyi söleyemicem değiştirmek vs düşünenler aklında bulundursun
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.