Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 ay daha tr garantili s8 cihazimi model yukseltmrk icin satıyorum.Üstünde cizik dahi yok alındığı günden beri ekran koruyucu kılıf ile kullanıldı.Yabanciya gitmesin düşünen varsa özelden yazabilir.Iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhakan23 -- 25 Eylül 2019; 23:46:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra batarya daha hızlı bitmeye başladı sanki?
  • Whatsapp bildirimlerinde edge aydınlatması çalışır hale gelmiş.

Az önce farkettim, iki kere baktım başımı çevirip, uzaylı görmüş gibi baktım telefona.
  • kozkir kullanıcısına yanıt
    Bende aynı hala yanmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar edge aydınlatmasını her uygulamada kullanmak için play store da zaten program var. Adı : Edge Lightning Fix For All App. Deneyebilirsiniz

• https://www.samsung.com/us/mobile/games/fortnite/

fortnite/samsung kampanyası için vereceğim fortnite hesabına giriş yapıp skini diğer hesabıma gönderebilecek birini alıyorum, karşılığında hesabınıza 20 tl gönderebilirim.

1 - telefonunuz güncel olmalı
    2 - oyunu galaxy store'dan indirip vereceğim hesaba giriş yapacaksanız
    3 - oyunun mağaza kısmında "0 tl" olan skine tıklayıp hediye et seçeneği ile göndereceksiniz. (bu aşamada doğrulama için kart bilgisi gerekiyor, kartı samsung hesabınıza kaydediyor benimle bir alakası yok yani. kartınız kayıtlı ise onu kullanır, para çekmez. kredi kartınız yoksa ise sanal kart ayarlamaya çalışırım)

Alttaki cihazlarda geçerli promosyon.
    (Galaxy Note10, Note10+ and Note10+ 5G, S10e, S10, S10+ and S10 5G, Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+ and S8 Active, S7, S7 edge and S7 Active, Tab S6, Tab S4, Tab S3 and Tab S3 Wi-Fi, A9, A70, A80 and A90.)

• telefonu rootlamak istedim ve cf autoroot indirdim. Odinden yükleme sorunsuz tamamlandı fakat telefon yeniden başlarken sistem hata verdi bilgilerimi sıfırlamamı istedi. bende gayri ihtiyari sıfırladım ve sonrasında telefon bşlangıçta takıldı (bir s8 yazısı çıkıyor siyah ekran daha sonra da android simgesi mavi ekran siliniyor diye) daha sonra download moda alıp odinle stock rom yüklemek istediğimde de hep fail/başarısız uyarısı aldım. cihazı recovery moda da alamıyorum aldıgım back up'ı yüklemek için . sıkıntı büyük anlayacagınız başına böyle bir şey gelen sorunu çözen ya da gelmeden bu konuda bilgisi olup bana yardımcı olacak biri var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Whatsapp bildirimlerinde edge aydınlatması çalışır hale gelmiş.

Az önce farkettim, iki kere baktım başımı çevirip, uzaylı görmüş gibi baktım telefona.
    Bu ayarı nasıl aktif yapıyoruz ?
  • TurkkoEren kullanıcısına yanıt
    Bir ayar yapmadım, son güncellemeden sonra kendi kendine çalışır hale gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Bir ayar yapmadım, son güncellemeden sonra kendi kendine çalışır hale gelmiş.
    Teşekkürler . Siz dedikten sonra bir şeyler kurcalayarak bende de oldu
  • Aod ve edge için bu programı tavsiye ederim sadece mesaj geldiğinde aod ekranı aktif oluyor onun dışında ekran kapalı durumda. bildirim için istediğiniz programları seçebiliyorsunuz ekranı uyandırma (iphone gibi) ve hangi saatler arası çalışmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz vs bir çok seçenek var. ben ücretsiz versiyonunu kullanıyorum benim için yeterli bildirim geldiğinde aod ekranı aktif hale geliyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay&hl=tr

ayrıca artık pilim az gidiyo gibi sorular yerine telefonu kişiselleştirecek paylaşımlar yapalım.

good lock modüllerini yükledim telefonu kullanmak daha pratik hale geldi sağdaki edge ekranını geri tuşu olarak atadım kullanım kolaylığı sağladı twitter ve instagram uygulaması için özellikle.

mesela geçen gün telefonun ayarlarını karıştırırken fark ettim ana ekranda herhangi bi yerde ekranı aşağıya çekince bildirim paneli aşağıya doğru iniyor. bildirimlere bakmak için elinizi yukarıya kadar götürmenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jskat -- 27 Eylül 2019; 19:26:21 >

• Ekran koruyucu tavsiyeniz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle good lock uygulamalarını kurun.Telefon boyut atlıyor resmen şu an çok daha güzel ve kullanışlı bir hale geldi.Video linki de bırakıyorum bakıp yapabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=tPq5r_sG7lk&t=1369s
  • Beyler arka kamera degisim ucreti ne kadar dır sizce bi sorunum var değiştirmek istiyorum 300 den fazlamidir. Varmı değiştiren

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    200 vardır diye düşünüyorum
    Ama 300'ü geçmez herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 28 Eylül 2019; 14:36:5 >
  • jskat J kullanıcısına yanıt
    Üstad good lock modüllerini nasıl kurduğunuz ? Play Store da göremedim

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk sayfasında bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Ekran koruyucu tavsiyeniz nedir?
    Uv glass olanları kesinlikle tavsiye ediyorum aldığımdan beri kullanıyorum hem hassasiyet azalmıyor hrmde görüntü kalitesini bozmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Ekran koruyucu tavsiyeniz nedir?
    Uv glass olanları kesinlikle tavsiye ediyorum aldığımdan beri kullanıyorum hem hassasiyet azalmıyor hrmde görüntü kalitesini bozmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Alıntıları Göster
    Link atabilirmisiniz? Birde uygulanisi farkli sanirim, Izmir de uygulayacak birini bulmak lazim.

• 
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.