Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8'in fiyatı sızdırıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
5.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı çok ucuzmuş yav. Avrupadaki adam için 799 euro para değilki. 1400-1500 euro asgari ücretle çalışan adam 800 euroya bu telefonu alır mis gibide kullanır. Ha bizde 1400 tl asgari ücret alan adam 3 aylık maaşıyla anca alabiliyor ama halk kendisi istiyor zaten bunu. Seçtiği adamı zengin ettiği içinde gayet mutlu hemde.

Bak elin almanı senin 5000e aldığın telefonu 1100e alıyor.

• Android bir cihaza 2000 TL vermek bile bana göre fazla, akıl mantık işi fiyatlar değil bunlar. Millet bu aç gözlülüğe devam ederse bu fiyatları kısa sürede daha da fazlasıyla göreceksiniz.
  • Hulooogggg diye gezen,yalnız TL harcıyorum dolar bana komaz diyenler burda pahalı telefon olmuş diye ağlıyor.noldunuz simdi?söyleyin temelreise alsın size samsunglari iphonelari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 5 Şubat 2017; 23:13:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim zengin kim fakir belli olur gari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden maaşın yarısını telefona gömmek diye deyim vardı şimdi maaştan fazlası yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung u tuşsuz düşünemiyorum. Bu görsel yalan olmalı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetmez ama EVET diyorum

• Cihazın bir çok yönden rakipsiz olacağı neredeyse kesin gibi.
    Ama o arkadaki parmak izi sensörünün konumu ne öyle yahu. Hadi arkaya koydun bari simetrik bir yerleşimi olsaydı. Adam olmazsın samsung.

• Millet yine alır sonuçta bu bir prestij göstergesi değil mi canım(!)

En çok satanlara bakın sitelerde dediğimi anlarsınız

Akıllı adam zaten gider 1 sene öncesinin vs telefonlarını alır 1000 1500e her işi görecek kelepir telefonlar var

• Bu saatten sonra üst seviye de telefon alınmaz tr den...

• Arkadaşlar derdiniz şekil değilse bu cihaza para falan vermeyin sakın. Gidin ithalatçı garantili c9 pro alın keyfinize bakın.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8347&idPhone2=8161

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 6 Şubat 2017; 2:35:23 >
  • Suraya bak arkadas

Bi telefon bu kadar pahali olur mu yahu

Suan iphone 6 kullaniyorum yarin bigun degistirme durumu olursa xiaomi falan bakicam yemisim samsungunu adamlar cayir cayir telefon yapti mix modeli olarak! Fiyatida nerdeyse samsungun, applein yari fiyati. Eksiginden cok fazlasi var...

Ama devir olanla yetinme devri arabada da telefonda da vs. vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Android bir cihaza 2000 TL vermek bile bana göre fazla, akıl mantık işi fiyatlar değil bunlar. Millet bu aç gözlülüğe devam ederse bu fiyatları kısa sürede daha da fazlasıyla göreceksiniz.

Sadece ANDROİD degil, genel olarak bir telefona o kadar para vermek fazla.

Eskiden amiral gemi modelleri icin psikolojik sinir 2.000 tl idi. Su anda 5.000 konuşuluyor. Bunda paranin deger kaybetmesi buyuk etken, eyvallah ama firmalarda eskiden 500-600 dolara cikardigi cihazlari artik 850-900 dolara çıkarıyorlar. 300 dolarlik maloyet artisi bana mantıklı gelmiyor. Bunun icinde para kazanma hirsi ve hissedarlari memnun edememe kaygisi da var.

5s ile 7nin yaptigi temelde ayni. Birinin ekrani daha büyük sadece. O yuzden platform takintisi olmadan, su donemde elimizdeki cihazlari iyi korumali ve ayagimizi yorganimiza gore uzatmaliyiz.

• orta sınıf telefonların ulaşılmaz olmaya başlamışken üst seviye telefonlar hayal oldu artık :(

• Alt tarafı telefon be. O fiyata güzel bilgisayar toplanır.

Özür diliyorum. Artık toplanmaz

• Ham fiyatı 3500 lira vergilerle 5000'den aşağı olmaz tabi kur artar o zamana 6000 lirayı geçer belki

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerist07

Eskiden maaşın yarısını telefona gömmek diye deyim vardı şimdi maaştan fazlası yapıyor.

Maaşın 3 katı(asgari)

• 4000+

• 4599 TL den çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.