Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8'in fiyatı sızdırıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
5.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • samsung note7den sonra burnundan kıl aldırmayor garip düşük fiyat bekliyordum.TR için lüks bunlar almayın aldırmayın.

• telefona verilecek para max 1500 TL olur fazlasını verenlere hayret ediyorum
  • fiyat konusunda beyaz esya, mobilya satislari %12 dustu. kda otv sifirladilar. ha zaten avmden alma fatura kestirme yine ayniydi. telefonlara da talep azalsa duserde bizim millet illa alacak... ben zaten s9 ya da s10 alcam bu cok dandik cin mali gibi 😁😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • note4 ümle mutlu mesut yaşamaya devam ederim, eger o seri devam etmezse bir alt modelinin temiz 2.eline bakarım orta vadede, 5000 TL bu ortamda imkansız yani param olsa da vermem yazık resmen
  • mladenbmv M kullanıcısına yanıt
    Bu olayın tamamen paramızın değersizliği ile alakası var. 800$ Amerika ve Avrupa için gayet kabul edilebilir bir fiyat. Eskiden bile markalar daha android pazarı oturmadan ürünler çıkardığında yaklaşık bu fiyatlara ürün üretiyordu. Şimdi artık markalarda belirli konumlara geldiler ve tercih sebebi olma yönünden ayrılıyorlar. Android tarafında Samsung belkide başı çekiyor.

Ama burada konuşulması gereken olay Samsung pahalı fiyatlandırması değil. Samsung'un tebrik edilmesi gerek yurt dışı pazarında ülkemiz kadar alışverişe aç insanlar yok ve ona rağmen satışları zirve yapıyor.

Şuan ki durumda doların 2 TL olduğunu düşünürsen 1600 TL bizim için bile şuan çok ucuz. İnsanlar 4-5 asgari ücrete telefon alıyorlar halıcıdan, kilimciden taksite girerek artık operatörlerde başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

telefona verilecek para max 1500 TL olur fazlasını verenlere hayret ediyorum

Aslında hayret edilecek kısım 1500 tl vermek değil 32 işçi çalıştırdığım bir aile şirketimiz var.2000 tl alan işçi iphone 7 kullanıyor kira da oturuyor helal olsun diyorum 8000 tl gelirle 2000 lira vermek zor gelirken vay dedirtiyor.
  • Bu telefonlara bu parayı kim verecek merak ediyorum 😁

Teknosaya baktım S7 edge 3600 TL yazıyor 😁

Note 5 3.000 TL yazılmış media markt ta. Samsung 2015 te çıkardığı ürünün fiyatı durmadan yükseltti.

Kimse dolar kuru demesin note 5 te dolar kuru mu olur 2 yıllık cihaz. Note 7 de zarar etti farkı böyle çıkarıyor.

S8 de 3999 TL ve S8 edge 4499 TL ye çıkar.

Bu fiyatlara kim alacak doğrusu merak ediyorum. Benim temennim bu firmalar satamasın ellerinde patlasında indirime gitseler.

Telefondan ettikleri kâri hiç bir kalemde yapamıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bari lensi koruma kapağı koy.

nerede o eski kalite...

Samsung Galaxy S8'in fiyatı sızdırıldı
  • Artık telefona fazla para vermek akıl karı iş değil.

İçine koyacak bi özellikte kalmadı zaten.

Note 4 aldım müzik çalar mesajlaşma whatsapp face instagram başka bişey yaptığım yok.

Bilseydim Note 2 mi hiç değiştirmezdim.

• Arkadaki tuşun ortada olması daha mantıklıydı...

• Samsung ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim çift kamera yok ram depolama yerinde sayıyor home tuşu kalkıp arkaya parmak izi okuyucu gelse ne olacak mevcut işlemci, yeterince güçlü verimlilik az artsa ne olacak kamera büyük ihtimalle revize edilmiş benzeri ekran çözünürlüğü 4k olduğuna ihtimal vermiyorum bile tek artısı asistan bixby gibi görünüyor.

• Artık bu telefonlara çalarak mı sahip olucaz? Ya da gidip bit pazarından mı satın alıcaz? Aynı özelliklerde Türkiye'de Türk markasıyla Türk malı olarak üretilecekse bu yabancı telefonlara 3 kat vergi ödetsinler gıkım çıkmayacak ama hem Türkiye'de üretilen böyle telefon yok, hem yurtışı telefonlar satın almak zorundayız hem bu yabancı telefonlar pahalı hem de eşşek yüküyle de vergisi var. Bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun!!!

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Vay be ne günlerdi
  • Bizim gibi ülkeler bu tip pahalı telefonları almaya devam eder.

Adamlar 2000 dolar euro asgari ücret alıyor. Maaşıyla en az 2 telefon alır.

Bizde ise 2 maaşla 1 telefon anca alınıyor.

Aynı durum onlarda olsa telefon satışları durur....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirdeniz

Bu saatten sonra yeni çıkan telefonları alıp sık sık telefon değiştirmek artık fazlasıyla lüks. 2 sene once alabiliyordum artık alamıyorum. Para pul oldu resmen ama birilerine göre hala memleket güllük gülistanlık.:(((

Elin Kore'lisi bi telefona 5bin TL istiyor diye bizim memleketin ne suçu var, sıfır vergi ile 3.200 TL olsa sanki alacak mısın ki?
  • General. kullanıcısına yanıt
    türkiye'de orta sınıf A serisini parlatıyor samsung reklamlar ile özellikle. Amiral pazarını Applea terk ettiler gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergilerdi doların euronun fiyatıydı derken +4500 olur bence. Türkiyede telefon almak haram kardeş s7 edgeye yüklenin
  • 5G destekli samsung modellerini bekleyelim

• Yalniz temiz para

• huawei p9 ,p10 gibi kaliteli alternatiflere yönelmekte fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3arbar -- 6 Mart 2017; 21:6:6 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.