Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47914792479347944795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bha41

Genel bi sorun vardi heralde hocam a52 sayfasinda da var msj. Bana da oldu bu sorun google uygulamalarinin onbelleklerini temizledim ve kapat ac yaptim duzeldi.

Evet hocam sanırım markayla ilgili olmayan genel bir sorun vardı.

Hemen aklıma Google'ı devre dışı bırakarak önceki yüklemeye dönmek ve yeniden güncellemek geldi. Neyse düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claswan

Hocam performans kamera pil gibi şeylere yorum yapmıyorum ama ciddi anlamda s10+ sorunsuz bir cihaz. Nadir bozulan cihazlardan. İmkan olur güzel cihaz bulursan kaçırma derim. Bizim burada 2 teknisyen de onu kullanıyor memnunlar.

Alıntıları Göster

hocam tekrardan selam,bütçeyi biraz yukarı taşıdım. şuan 6300/3 taksit ile s20+ alabiliyorum önceki msjlarınızda tavsiye etmiştiniz. hala geçerli midir tavsiyeniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bha41

hocam tekrardan selam,bütçeyi biraz yukarı taşıdım. şuan 6300/3 taksit ile s20+ alabiliyorum önceki msjlarınızda tavsiye etmiştiniz. hala geçerli midir tavsiyeniz :)

Alıntıları Göster

Tavsiye ederim ben gayet güzel bir cihaz. a72 4800e düştü diye seviniyor millet. plastik kasalı cihaz... kapağının çizilmesi 2 gün sürüyor. S20+ premium bir cihaz. Pişman etmeyeceğini düşünüyorum. S20+ ve Note 20 Ultra'dan pişman olan görmedim ben. Note 10+ da mükkemmel bir şeydi ama piyasada kalmadı artık.

• claswan kullanıcısına yanıt

Tmmdir hocam cok tesekkurler

• Arkadaşlar selamlar. Acil yardıma ihtiyacım var. 4 yıllık s7edge kullanıcısıyım. Sıfır almıştım. Son 10 güne kadar sıkıntısız kullanıyordum, sadece cihazın biraz yavaşlama durumu vardı o da normal zaten. 10 gündür telefon eline alıp biraz kullanırken durup dururken ekran donuyor tepki vermiyor, cihaz biraz sonra kendini yeniden baslatıyor. Bazen bu süre daha uzun oluyor, bazen kısa. Bi kere dondu, kendini yeniden baslatırken samsung yazısında kaldı uzun süre, tuşlara basılı tuttum yeniden reset attı. Bir süre daha yeni tel almam işimi görür diyordum şimdi üzdü haliyle. Reset attım ilk defa. Düzelmedi yine. Neden olur sizce? Çözümü var mı? Anakartı ile mi ilgilidir.. Servise verip yapılabilirse fiyat vs ne cıkarırlar acaba? Cok sevinirim yardımcı olacak bişen eden çıkarsa.

• muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef sorun anakart gibi görünüyor
    Tahminim servis çok fiyat ister
    Anca ekranı kırık cihaz bulup çıkma anakart takmak lazım O anakartlarda ne kadar süre sonra sorun yapar bilinmez
    Eğer cihaz açılırsa ilk işiniz içindeki verileri hemen yedeklemek olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam maalesef sorun anakart gibi görünüyor
    Tahminim servis çok fiyat ister
    Anca ekranı kırık cihaz bulup çıkma anakart takmak lazım O anakartlarda ne kadar süre sonra sorun yapar bilinmez
    Eğer cihaz açılırsa ilk işiniz içindeki verileri hemen yedeklemek olsun

Teşekkürler hocam. Tüm verileri sd kartıma attım cihaza format atmadan önce.

Anlaşılan yeni telefon alacağım. Yalnız anlamadığım bu telefonlar çıktıgında samsung'un en üst segmenti telefondu. s8 çıktıgı zaman bendeki s7edge'i sıfır aldım 4 sene kullandım. Ömürleri 4 sene olacaksa bi de şimdiki döviz kurunu düşününce demek ki çok para vermeye gerek yok bu akıllı telefonlara. İphone hiç kullanmadım duyduğuma göre onlar daha uzun süre temiz gidiyorlar. İphone almayacaksam, 3 4 yılda bir yeni 2.5-3bin TL'ye üst segment yerine orta seker fiyat/performans telefonu alacagız herhalde.. Yazık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtemelen -- 27 Haziran 2021; 21:18:43 >

servis fiyati 1600 tl cikar ekran batarya fix degistiriyorlar

bence bataryayi degistirt

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

servis fiyati 1600 tl cikar ekran batarya fix degistiriyorlar

bence bataryayi degistirt

Bataryanın ömrü gayet iyi gidiyordu ama, sorun ikide bir donup bir süre öyle durup yeniden başlaması..

bataryada belli hucrede kisa devre olabiliyormus

a5 de oyle olmustu durdugu yerde düşmedigi halde boyle olduna gore oyeldir

• Beyler bende g930f s7 var 1080p60fps de bulanık çekiyor ama 1080p30fps de normal çekiyor 60 fpsde görüntü pastelleşiyor kumlanıyor bu sorunu yaşayan veya daha önce yaşamış olan çözümünü bilen var mı ? farklı kamera uygulamalarında denedim sonuç yine aynı

• Orjinal düz s7 bataryası bulabilen var mıdır?

Selamlar, bende 5 yıldır S7 edge kullanıyorum. İlk aldığım gün kadar hızlı, pil sağlık ta %80, hiç donmadı ve kendiliğinden reset atmadı. işin sırrı update etmemekte. Ben hala 6.01 deyim. Yeni telefon alırsanız son bir güncelleme yapıp güncellemeleri kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depechemode3 -- 2 Temmuz 2021; 12:31:46 >
  • ben şuan 8.0 dayım çok hızlı bitiyor pili 7.0 a mı dönsem 6.1 e mi hangisini tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: depechemode3

Selamlar, bende 5 yıldır S7 edge kullanıyorum. İlk aldığım gün kadar hızlı, pil sağlık ta %80, hiç donmadı ve kendiliğinden reset atmadı. işin sırrı update etmemekte. Ben hala 6.01 deyim. Yeni telefon alırsanız son bir güncelleme yapıp güncellemeleri kapatın.

Selamlar, adınıza sevindim hocam umarım daha uzun süre götürür. Bu arada reset yanlış oldu restart demek istedim yani donup kapanıp yeniden baslıyor. Yaptırabilirsem ben de 6ya dönülebiliyorsa yine format atıpdönerim olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Bataryanın ömrü gayet iyi gidiyordu ama, sorun ikide bir donup bir süre öyle durup yeniden başlaması..

Alıntıları Göster

Kendi tecrübem, bugün tekrar başıma geldi. Telefon çekmecede duruyor çok kullanmıyorum bugün işim oldu açtım, tam boot'u tamamladı tekrar kendini yeniden başlattı. Ardından sarja takıyorum tık yok biraz zorladım ettim kapalıyken şarj simgesi çıktı ancak telefon yine açılmadı pili sök tak yapa yapa twrp'ye ulaşmayı başardım pili twrp içindeyken sarj ettim (bu arada ilk açıldığında twrp bile pili görmüyordu) ardından telefon tekrar açılıyor. Demem o ki sorun pilden olabilir. Apple'nin yaptığı doğru olan pil eskidikçe performans'ı kısıyor ancak bizim gibi sorun yaşamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanyal

Kendi tecrübem, bugün tekrar başıma geldi. Telefon çekmecede duruyor çok kullanmıyorum bugün işim oldu açtım, tam boot'u tamamladı tekrar kendini yeniden başlattı. Ardından sarja takıyorum tık yok biraz zorladım ettim kapalıyken şarj simgesi çıktı ancak telefon yine açılmadı pili sök tak yapa yapa twrp'ye ulaşmayı başardım pili twrp içindeyken sarj ettim (bu arada ilk açıldığında twrp bile pili görmüyordu) ardından telefon tekrar açılıyor. Demem o ki sorun pilden olabilir. Apple'nin yaptığı doğru olan pil eskidikçe performans'ı kısıyor ancak bizim gibi sorun yaşamıyorlar.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim hocam. Tamirciye götüreceğim inş o değiştirir olmadı pilini. Pili S7 edge'de nasıl çıkarıp takılıyor onu bilmiyorum yeni duydum.

• İki buçuk yıl sonunda bataryam %82 pil sağlığı yüzdesi verse de günü çıkaramaz oldu, 2 defa hatta daha fazla şarja takıp yarı yolda bırakmasından korkar oldum. 230 liraya orjinal 2020 üretimi KVK servisinden alınma batarya aldım. Tamir seti aldım 2-3 güne kendim değiştireceğim. Burada durumu paylaşırım. Batarya geldi, durumu sizinle paylaşırım. Memnun kalırsam link veririm size faydası olur umarım. 2 aydır bakıyordum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: depechemode3

Güvenlik yaması çok eskidir ama. Temkinli olmanda fayda var. Android 8 bile eski kaldı lakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdullah.blt4345

ben şuan 8.0 dayım çok hızlı bitiyor pili 7.0 a mı dönsem 6.1 e mi hangisini tavsiye edersiniz

Geri dönüş mümkün değil diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 47914792479347944795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.