Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43424343434443454346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: classmanxx

Arkadaslar 2.bucuk senelik s7 edge bataryayi degistirecektim durumunda kotu yaziyordu.fakat 1 haftadir iyi yazmaya basladi.ve gercektende dun sabahtan beri kullaniyorum. Halen %24 sarjim var hic oyun oynamadim.sizce yinede degistirmelimiyim.

Hocam bende çok merak ettim ayrı bir uygulama mı yüklediniz yoksa yeni güncelleme ile mi geldi bu menü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Espheni

Hocam bende çok merak ettim ayrı bir uygulama mı yüklediniz yoksa yeni güncelleme ile mi geldi bu menü ?

Alıntıları Göster
    Samsung Members uygulası- cihazı test et kısmında

• Pil durumum %90 gösteriyor ve en az 6buçuk saat ekran süresi alıyorum ben hatta dün 7 saat 45 dakikayı gördüm yeni güncelleme cidden çok iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Samsung Members uygulası- cihazı test et kısmında

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim hocam Uygulamada yazan yüzdelik değeri bataryamızın ömrü sanmıştım fakat o anki doluluk oranıymış sonradan anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espheni -- 13 Ağustos 2018; 15:48:35 >
  • 2 ile 3 saat süre kullanan arkadaşlara şaşırıyorum. Pil ne kadar eski de olsa en az 4 saat ve üzeri kullanılmalı bu cihaz. Ben oyun oynadığım halde 5 saatten az olmuyor hiçbir zaman.

Cihazınız da arka planda pili tüketen uygulamanız olabilir. Kontrol etmenizde yarar var.

Bugün sabah pil dolunca sarjdan çıkarıp full mobilde kullanmaya başladım. Şuan ki anlık değer.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Buda bir iki gün önceki durum. Oyun oynamazsam 6 saatten uzun süre kullanabiliyorum.

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    Ben gfx yerine samsungun kendi game tuner uygulamasını kullanıyorum fps çözünürlük ayarlarını oradan yapıyorum bu gfx sadece pubg içinmi yoksa her oyun için ayar yapma imkanı varmı

Hocam 7.0 ile çok mutluyum oyuzden 8.0 geçip mutluluğumu bozmak istemiyorum 7.0 kıvamına gelirse belki düşünürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 13 Ağustos 2018; 16:2:33 >
  • Espheni E kullanıcısına yanıt
    Şu uygulamayı da kullanabilirsiniz. Hiçbir yazılım cihazlarla yapılan ölçümün yerini tutmaz ama en mantıklısı buradaki değerler.

Uygulamada kişisel menüsü altında değerler yazıyor. Benim edge modeli 2016 haziran cihazı. %87 sağlık gösteriyor. Genel olarak pil yetiyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Kesinlikle normal değil, pil kullanımında neler gözüküyor ss alır mısın

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Daha önceden 5 saate yakın alıyordum zorlayarak düz s7 de bu sabah attığım kullanım zar zor 3 saat 15 dk oldu tamamı 4.5g de sanırım batarya değişmeli artık daha önceden söküp başka takmıştım o taktığımın da lehimleri kırıldı tekrar eskisine döndüm tabi o da sökerken ezildi biraz büyük ihtimalle etkisi var
  • Bende de durum bu en son guncellemeden sonra

• S7 9300 da türkçe dil var fakat türkçe klavye yok türkçe klavye yi nasıl ayarlayabilirim .

• yunush55 Y kullanıcısına yanıt
    SwiftKey kullanabilirsiniz.

• 1080p 60 fps ve 4K video kaydederken bazı karelerde parça parça takılmalar, görüntüde kırıklıklar olabiliyor. Sebebi nedir acaba? Hafıza kartı yavaş diyecem ama samsungun hızlı hafıza kartını kullanıyorum. Kamera uygulamasını sıfırladım ön belleği temizledim yine aynı
  • berkaytunali B kullanıcısına yanıt
    Sizin durum pilden muhtemelen. Birkaç işlem vs uygulamışsınız. Yeni ve sağlıklı bir pil ile durumun tersine döneceğini düşünüyorum. Ben şuan genel anlamda memnunum..

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Şu uygulamayı da kullanabilirsiniz. Hiçbir yazılım cihazlarla yapılan ölçümün yerini tutmaz ama en mantıklısı buradaki değerler.

Uygulamada kişisel menüsü altında değerler yazıyor. Benim edge modeli 2016 haziran cihazı. %87 sağlık gösteriyor. Genel olarak pil yetiyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo
    Çok teşekkür ederim hocam

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Sadece pubg için direk pubg yi açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Espheni

Çok teşekkür ederim hocam

Alıntıları Göster
    Rica ederim hocam

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam game tuner kullaniyomusunuz oda cok iyi kullaniyosaniz deneyin derim

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    V7 yi kullandım şimdi de v8 deyim ve sac rom dahil tüm custom romlarda volte ve vowifi sorunsuz kullanıyorum sizin yaşadığınız sıkıntı tam olarak ne ?

• Arkadaşlar pil konusunda bir gerçek var ekran parlakligi otomatikte dışarı da güneşin altinda yada yuksek isigin oldugu yerde mobil veri açıkken ustelik kullandiginiz programin arka plani siyah degilse 5-6 saat ekran suresi gormek hayal. Belki yeni sifir bir pille olabilir.

Not bende son guncellemeden sonra "1 temmuz yamasi " facebook sildim sarja baya etkisini gördüm.

• 
Sayfa: önceki 43424343434443454346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.