Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43414342434343444345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Butcem 1500 tl simdilik daha fazla vermek istemiyorum.S7 edge en makul alternatif olarak gozukuyor simdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • themaniak kullanıcısına yanıt
    Ben anlamıyorum illede şu marka iyi bu iyi diyenleri..samsung s7 edgede kamera desen süper,oyun dersen var her şeyiyle en mükemmel telefon dahası yeni serilerinde olmayan şebeke içi görüntülü aramada var..daha ne olsun..
    J7 pro 32GB al

Ozaman kesinlikle bu cihazı öneririm hocam

Güncelleme desteği bitti bence bir üst model bakın ki en azından android p yi görün tavsiyem o yönde olur size

• Arkadaslar 8.0 guncellemesinden sonra gelen 500mb lik guncellemeyi kurdum bikac kisi batarya probleminin duzeldigini yazmisti cnku. Guncellemeden sonra 2tam sarj gecti ama benm ekran suresi daha da azaldi. Zamanla toparlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

Ben anlamıyorum illede şu marka iyi bu iyi diyenleri..samsung s7 edgede kamera desen süper,oyun dersen var her şeyiyle en mükemmel telefon dahası yeni serilerinde olmayan şebeke içi görüntülü aramada var..daha ne olsun..
    yeni çıkan oyunlar (pubg, fortnite vb) bizim telefonda aşırı kasıyor.yada en son grafikte açamıyor.telefon güçlü olsada yeni oyunlar için malesef yeterli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Recovery e erişebiliyosan gir, wipe data format

Wipe cache format yap

Oreo türkiye 5 parçalı resmi romunu indir

Odin 13.1 sürümüyle cihaza yükle

Yüklerken pit dosyasıni eklemeyi ve re-partition seçeneğini tiklemeyi sakın unutma..

..

Download mode açıldığını varsayiyorum tabi.

Soft Brickten kurtulur cihaz..

Alıntıları Göster
    recovery erişebiliyordum ve wipe data format ve cache yapmıştım. sonra başka şeyler de odinle yükleyince twrp recovery geldi, normal recovery'e erişemiyorum şu an, sıfırlayamam ordan. hocam oreo değil de android 6 romunu indirmiştim, diğer arkadaş 7 olur en son demiş, 6 olduğundan olmadı belki de, 6 direk fail vermişti türkiye romu idi ve odin son sürüm denemiştim. hocam bu arada pit dosyası nedir? rom dosyalarını tek tek eklemekten farklı bir şey mi pit dosyası? bir de işlemi tamamladım ve cihaz kendine geldi diyelim, ilk alınmış gibi olur mu, baya bir yazılım sıkıntıya girmiştir bence brick olunca, wipe data format bile kurtarmayabilir cihaz kendine gelse de
  • quote:

oreo yükledikten sonra 6.0.1 romu artık unutabilirsin zira geri dönüş ancak en son drag 7.0 romdur,birde en son sürüm odin kullan 3.13.1
    7.0'ın drag versiyonu ne oluyor hocam?
  • ulpi kullanıcısına yanıt
    7.0 rom ..sanırım üst 2 versiyonu daha var..
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7-edge/SM-G935F/TUR/download/G935FXXU2DRAG/205075/
  • quote:

7.0 rom ..sanırım üst 2 versiyonu daha var..
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7-edge/SM-G935F/TUR/download/G935FXXU2DRAG/205075/
    garanti olsun diye 7.0'ın en son versiyonunu indiriyorum hocam, bakalım bu sefer de fail diyecek mi
  • Yeni gelen 500mb lık güncelleme nasıl arkadaşlar? Memnun musunuz?

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Hocam fortnite bakmadım ama pubg gayet akıcı oynuyorum ben 7.0 kullanıyorum hâlâ

• classmanxx kullanıcısına yanıt
    Hocam bu menuye nerden ulaşıyorsunuz?
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Bende s7 edge ile gayet akıcı oynuyorum play store dan gfx tools ile de yüksek ayarlarda çok güzel oynanıyor biraz ısınma oluyor oda normal bence pubg için hem oyun hemde internet açık olunca android 7 yi kulanıyorum bende hala ama oreo ya geçecem hücre askıda problemi düzeltildiği için ama inşallah onda kasma olmaz.
  • Oreoya geçtikten sonra telefonda uyanmama sorunu var. Tuşlara bastıktan sonra tepki vermiyor 15-20sn sonra kendine geliyor. Güncellemeyle düzelir dedim ama bu 500mb güncellemeden sonra da iki defa oldu. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı?
  • ERGE sürümünde hücre askıda çözüldü fakat ekran süresi kötü olan yalnızca ben miyim acaba. Batarya değişimi mi lazım ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

ERGE sürümünde hücre askıda çözüldü fakat ekran süresi kötü olan yalnızca ben miyim acaba. Batarya değişimi mi lazım ne dersiniz?

Bende 2:30 saat alıyorum ekran süresi :(

• koomagene K kullanıcısına yanıt
    şu ana kadar sorun yaşamadım,ama ben telefonu sıfırladım.

• Beyler Sac23 v7 s9port rom kullanan yada herhangi bir custom rom kullanıpta VoLTE ve VoWifi kullanabilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 43414342434343444345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.