Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kozgel

V7 yi kullandım şimdi de v8 deyim ve sac rom dahil tüm custom romlarda volte ve vowifi sorunsuz kullanıyorum sizin yaşadığınız sıkıntı tam olarak ne ?
    Hocam merhaba.

Daha once stock romdan garanti bozup sac23 v4 e geçmiştim. VoLte ve VoWifi çalışıyordu. Arkasından BlackPearl v4 e geçmiştim. Ne olduysa o zaman oldu. Volte ve Vowifi gitti. Dün 4 parçalı stock roma döndüm arkasından indirdigim yeni Sac23 11 agustos surumunu kurdum actım yine çalışmıyor. Halbuki Phone infodan baktığimda CSC ler TUR gözükuyordu. Hemen arkasindan calismiyor diye tekrar stock rom flashladim yine calismaya basladı. Yani anlayacağın stock rom harici bir kere kaybettim geri getiremedim. Eksik bisey mi yapıyorum bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıyorum faydası gerçektende oluyor

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Aynisi bende de oluyo hocam cihaz bakımından temizlik yapınca ya da kapa aç yapınca düzeliyo ama daha sonra yine oluyo tabi

• Arkadaşlar bu 500 mblık güncelleme bana gelmedi.Yazılım güncellemeye girdiğimde gözükmüyor.

• Beyler s7 almak istiyorum ekranı tam istedigim boyutta. Sizce alınır mi ozellikleri hala cok iyi, easycep diye bir site var yenilenmis s7 satiyorlar 1600 . bana bir fikir soyleyin

• Arkadaşlar günaydın aranızda s7 edge ile s9 plus karşılaştırma şansı olan oldu mu? s9 plusa geçmeye değer mi? Özellikle kamera ses kulaklık kalitesi olarak karşılaştırsak çok büyük farklar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blight33

Arkadaşlar günaydın aranızda s7 edge ile s9 plus karşılaştırma şansı olan oldu mu? s9 plusa geçmeye değer mi? Özellikle kamera ses kulaklık kalitesi olarak karşılaştırsak çok büyük farklar var mı?
    bunu bende merak ediyorum
  • Bu da benim ekran surem arkadaslar son 500mblik guncellemeyi yapmadin yapan gecenlerin deneyimi nasil ?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blight33 B kullanıcısına yanıt
    Bece çok uçurum farklar yok

+ları

çift arka kamera biri zoom kamera biri değişken diyaframlı bu iyi bir şeye tabiki ama S7 EDGE de iyi diyafram açıklığına sahip geçmek için büyük bir fark değil

Ekran S7 EDGE de 2k ekran s9p 2k ekran burdaki fark ekran formatı burda da çok büyük bir fark yok

Ram bellek ve hafıza s7 edge 4gb -32gb s9p 6gb - 64gb ram tarafı s9 için + hafıza arttirilabilir oyuzden çok fark yine yok

Islamcı s7 edge 8890 s9p 9810 ikiside 8 çekirdekli işlemci ikiside performansı yüksek işlemciler gunluknislerfe ve oyun tarafida da gayet iyi tabi s9p gelişen teknolojiyle beraber daha iyi haliyle ama s7edge kötü değil tabiki

Pilde de s7 edge 3600mah s9p 3500mah kullanım süreleri aşa yukarı aynı değerler sonuçta ikiside 1 günü rahat çıkaran cihazlar burdada çok fark yok

Aklıma gelenler bunlar ben s10 u bekleyin derim büyük değişimler bu seride olabilir belki

• sulu.de S kullanıcısına yanıt
    Yenilenme konusunda bir şey diyemem fakat, daha 2ay falan oldu ben s7 yi alalı.

Gayet güzel telefon alınır tabiki de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Aynen çok iyi uygulamada son güncellemeyle bağzı ayar seçeneklerini kaldırdılar o kötü oldu biraz bakalım getirecekleri geri

• Arkadaşlar ben hala 6.01 kullanıyorum. Gayet memnunum. Geçersem 7.0 drag sürümünden öncekine geçmek istiyorum. Çünkü drag sonrası bir daha 6.01 e geçilemiyormuş. Soracağım konu. Benim 6.01 de edge kişilerinde en az 5 kişiye renk ataması yapabiliyorum. Telefon sessizde ters dönükken kenarda led ışıkları kişiye atadığım renge göre yanıyor. Bu özellik 7.0 da halen çalışıyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzokman

Acaba nasıl yüklediniz Google kamera olayını. Anlatabilir misiniz ? PM kapalı yalnız buradan yazarsanız sevinirim. Teşekkürler
    Konusu var hocam suan tel cekmiyor samsung olarak assagilara inersen samsung s7 s7 edge google gibi bir isimle konu var orada anlatiyorlar telefon kamerasi 1 model yukseldi direk o yuzden degistirmiyorum

• kozgel K kullanıcısına yanıt
    Bu custom romlar s8 için mi s7 edge için mi hocam?

XDA da s8 olanı gördüm.

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    S7 olanı da var xda s7 edge konusunda

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Bende de bahsettiğiniz sürümde volte kendiliğinden kaybolmuştu sonra birden geri geldi anlamadım ben de. Ama şu an için 14 ağustos tarihli yeni sürüm var onu wipelari yaparak kurun sorun olmaması lazım eğer sorun devam ederse bakarız yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

Bende de bahsettiğiniz sürümde volte kendiliğinden kaybolmuştu sonra birden geri geldi anlamadım ben de. Ama şu an için 14 ağustos tarihli yeni sürüm var onu wipelari yaparak kurun sorun olmaması lazım eğer sorun devam ederse bakarız yine.
    14 agustos sürüm s9 port mu N8 port mu hocam. Telegramdan çektiniz dimi?

• Bu 5-6 saat ekran süresi alanlar wifi mı kullanıyor yoksa mobil verimi birde edge mi düz s7 mi ?

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    S9 port. Evet telegramda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozgel -- 14 Ağustos 2018; 15:23:39 >
  • Beyler bende düz S7 var. Oreo son sürümde. Şarjı baya az gidiyordu cihazı sıfırladım çok büyük ölçüde düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.