Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37493750375137523753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • galaxy s7 için vatandan aldığım şeffaf kılıf vardı tabi bu kılıf 2 ayda sararmaya başladı geçen gün telefon cebimdeyken kapıya çarptım arka kapakta çok ince kılcal çizik oluştu hemen mediamarkete koştum samsung orjinal arka kapak ürün 99 tl.ye aldım inanın çok çok güzel bir ürün ve sağlam bir ürün yani arkayı sağlama aldık
    bu ürünü
    hepsiburada örnek olsun diye paylaşıyorum en ucuz medimarkette buldum isterseniz n11 de bu aralar kupon dağıtıyorlar ordan daha ucuza alabilirsiniz sonuçta samsungun orjinal ürünü birde 4.5g bir diş artı wlanda çekmediği bir kişi vardı onuda çekmeye başladı sanki anten görevi görüyor gibi tavsiye ederim arka kapak çizilmeye açık ufacık bir darbede hemen bir çizik oluşuyor...
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-seffaf-kilif-altin-ef-qg935cfegww-p-HBV0000077K60?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=Cj0KCQjwvabPBRD5ARIsAIwFXBmQHOEF59_i6gLN0_K_hW7WioMcKtvNe6A3jSdrEb-orfHfXO7f2VgaArf9EALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 20 Ekim 2017; 15:53:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

galaxy s7 için vatandan aldığım şeffaf kılıf vardı tabi bu kılıf 2 ayda sararmaya başladı geçen gün telefon cebimdeyken kapıya çarptım arka kapakta çok ince kılcal çizik oluştu hemen mediamarkete koştum samsung orjinal arka kapak ürün 99 tl.ye aldım inanın çok çok güzel bir ürün ve sağlam bir ürün yani arkayı sağlama aldık
    bu ürünü
    hepsiburada örnek olsun diye paylaşıyorum en ucuz medimarkette buldum isterseniz n11 de bu aralar kupon dağıtıyorlar ordan daha ucuza alabilirsiniz sonuçta samsungun orjinal ürünü birde 4.5g bir diş artı wlanda çekmediği bir kişi vardı onuda çekmeye başladı sanki anten görevi görüyor gibi tavsiye ederim arka kapak çizilmeye açık ufacık bir darbede hemen bir çizik oluşuyor...
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-seffaf-kilif-altin-ef-qg935cfegww-p-HBV0000077K60?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=Cj0KCQjwvabPBRD5ARIsAIwFXBmQHOEF59_i6gLN0_K_hW7WioMcKtvNe6A3jSdrEb-orfHfXO7f2VgaArf9EALw_wcB

bunu ben de kullanıyorum. kalite olarak muazzam. ayrıca telefonun görselliğini güzelleştirdi. normalde bilirsin kapaktı kılıftı telefonun görüntüsünü bozuyor.

ayrıca çokta sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Arkadaslar telefon yeni arka kameradaki koruyucu banti sokmedim fotograflarin kalitesi duser mi

ortasi bos onun

Bende oyle zannettim ilk basta tirnagimla kontrol ettim butun gibi geldi bana

Kamera lensinin ortası boştur, çıkarmanıza gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annem icin bugun J7 prime aldim parmak izi olayi beni baya bi sasirtti hem hiz olarak hemde basmaya gerek yok parmagi hafif dokundurmak yeterli oluyor.Bide benim kullandigim sözde amiral gemisi s7 edge basmadan okumuyor su samsungun satis politikasini hic sevmiyorum p10 plus düşsede ona gecsem

• Meraba arkadaşlar s7 edge aranıza katılmış bulunuyorum ekran görüntüsünde 4.5g nın yanındaki + sımgesi nedir bilen varmı

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Annem icin bugun J7 prime aldim parmak izi olayi beni baya bi sasirtti hem hiz olarak hemde basmaya gerek yok parmagi hafif dokundurmak yeterli oluyor.Bide benim kullandigim sözde amiral gemisi s7 edge basmadan okumuyor su samsungun satis politikasini hic sevmiyorum p10 plus düşsede ona gecsem

Onun için uygulama çıkarmış samsung EasyHome, basmadan home butonuna dokunarak açabiliyoruz telefonu.
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Veri tasarrufu acik sanirim

• classmanxx kullanıcısına yanıt
    Aladım hocam doğrudur bugün baya bi ayar yapmistim sız diyince aklıma geldi sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Annem icin bugun J7 prime aldim parmak izi olayi beni baya bi sasirtti hem hiz olarak hemde basmaya gerek yok parmagi hafif dokundurmak yeterli oluyor.Bide benim kullandigim sözde amiral gemisi s7 edge basmadan okumuyor su samsungun satis politikasini hic sevmiyorum p10 plus düşsede ona gecsem

Onun için uygulama çıkarmış samsung EasyHome, basmadan home butonuna dokunarak açabiliyoruz telefonu.

Bu uygulamayı Samsung'un çıkardığına emin misiniz?

Link var mı?

• Okaliptys kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uygulamayı nasıl kullanıyoruz?Biraz kurcaladım ama basmadan ekran kilidini açmayı bulamadım
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.easyhome.pro&hl=tr

Bu programı samsung çıkardımı çıkarmadımı bilmiyorum ama işe yaradığı söyleniyor pro versiyonun,
    Burada nasıl çalışıyor göstermişler,https://www.youtube.com/watch?v=WNUkiZM0EFk

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

galaxy s7 için vatandan aldığım şeffaf kılıf vardı tabi bu kılıf 2 ayda sararmaya başladı geçen gün telefon cebimdeyken kapıya çarptım arka kapakta çok ince kılcal çizik oluştu hemen mediamarkete koştum samsung orjinal arka kapak ürün 99 tl.ye aldım inanın çok çok güzel bir ürün ve sağlam bir ürün yani arkayı sağlama aldık
    bu ürünü

bunu ben de kullanıyorum. kalite olarak muazzam. ayrıca telefonun görselliğini güzelleştirdi. normalde bilirsin kapaktı kılıftı telefonun görüntüsünü bozuyor.

ayrıca çokta sağlam.

hocam ön cam koruyucu bulamadım ilk yarım taktırdım o da film video hiç iyi durmuyor çıkardım daha sonra tam kaplayan buldum birgün sonrası çıkardım tuşlar basmıyordu bir çare bulamadım cam bombeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Hocam bu uygulamayı nasıl kullanıyoruz?Biraz kurcaladım ama basmadan ekran kilidini açmayı bulamadım

Bu uygulama ekran kilidini açmıyor.

Bu uygulamayla ekran açıkken home butonuna görev atayabiliyorsunuz örneğin kamera, geri tuşu, telefonu kilitleme gibi uygulama menüsünde verilen seçeneklerden birini kısa yol olarak atarsınız.

Kısacası bahse konu olan ekranı uyandırmadan sadece parmak iziyle açamıyorsunuz.

Bizim istediğimiz özelliğin halen donanımsal mı yoksa yazılımsal bir özellik olduğuna kanaat getiremedim.

Bu konuyla ilgili değil ama bir kaç gündür fiziksel home tuşuna kafayı takmış durumdayım.

Ben de bugüne kadar fiziksel home tuşu taraftarıydım ancak son bir kaç gündür IPhone X tanıtım ve inceleme videolarını izledikten sonra bu ön yargıdan kurtuldum hatta fiziksel home tuşu artık bana çok gereksiz gelmeye başladı. Bunun yanı sıra ekran kasa oranını bariz şekilde düşürerek telefonu çirkinleştirdiğini düşünür oldum. Tabii bu şahsi fikrimdir.

Not: Parmak izi sensörünü arkaya koymak tam bir tasarım rezaletidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Bu uygulama ekran kilidini açmıyor.

Bu uygulamayla ekran açıkken home butonuna görev atayabiliyorsunuz örneğin kamera, geri tuşu, telefonu kilitleme gibi uygulama menüsünde verilen seçeneklerden birini kısa yol olarak atarsınız.

Kısacası bahse konu olan ekranı uyandırmadan sadece parmak iziyle açamıyorsunuz.

Bizim istediğimiz özelliğin halen donanımsal mı yoksa yazılımsal bir özellik olduğuna kanaat getiremedim.

Bu konuyla ilgili değil ama bir kaç gündür fiziksel home tuşuna kafayı takmış durumdayım.

Ben de bugüne kadar fiziksel home tuşu taraftarıydım ancak son bir kaç gündür IPhone X tanıtım ve inceleme videolarını izledikten sonra bu ön yargıdan kurtuldum hatta fiziksel home tuşu artık bana çok gereksiz gelmeye başladı. Bunun yanı sıra ekran kasa oranını bariz şekilde düşürerek telefonu çirkinleştirdiğini düşünür oldum. Tabii bu şahsi fikrimdir.

Not: Parmak izi sensörünü arkaya koymak tam bir tasarım rezaletidir.

O zaman ne yapacağız, daha telefon da gelmedi bana, s7 edge de sorunlar baya fazla, edge ekrandan dolayı koruyucu cam yaş, home butonu soyuluyor ve sanırım pratik değil, huawei p10 plus sipariş vereyim dedim hiç uğraşmayayım oda suya dayanıklı değil, bir telefonun suya dayanıklı olması benim hoşuma gidiyor, htc u11 kulaklık girişi yok sanırım, parmak izi sensorünün arkada olması hiç pratik olduğunu düşünmüyorum bende, xioami çok başarılı bu konuda, s8 ve s8+ çok pahalı, LG G6 nasıl acaba?, çok merak ediyorum, yarın s7 edge gelse hiç uğraşmıycağım ama işte.

Ekran koruyucu olmadan 11 aydır kullanıyorum. Işığa tuttuğumda bile bir tane kılcal çizik yok. Sadece Spigen Ultra hybrid crystal clear kılıf kullanıyorum. Aynı cebe anahtarlık vs gibi şeylerle aynı anda koymazsanız kolay kolay çizilmez.

Her telefona bir kulp takılabilir ama S7 Edge'de ne gibi sorunlar gördünüz?

• celebic kullanıcısına yanıt
    Ben s7 edge telefonunu beğeniyorum yanlış anlaşılmasın, şıkayetler baya fazla, ekran koruyucu olmadan 11 ayda kılcal çizik olmaması baya şaşırtıcı hocam, home butonunda soyulma çizik gibi sorunlar başınıza geldimi?, şikayetvar bu sitede kullanıcı yorumları şikayetleri epey fazla.

https://www.sikayetvar.com/samsung-mobile/edge/s7
    Home tuşu soyulma sorunu sanırım ilk zamanlarda çıkan modellerde oldu ama sonrasında duymadım. Aynı pembe çizgi sorunu 2016 Temmuz'dan sonra çıkan S7 Edge'lerde okumadım.

Telefonu kılıfında kullanıyorum, arabada mıknatıslı tutucuda duruyor veya en fazla ceket/pantolon cebine koyarım. Kılıftan dolayı ekran her durumda yüzeye temas etmiyor. Sonuçta ekran Gorilla Glass 4 yani çizilmeye dayanıklı bir materyal. Çizilmez değil ama çizilmeye dayanıklı.

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Veri tasarrufu acik

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Bende bu kilifin aynisinin ClearWiew li olani var. Tek fark onde de koruyucu var gelen aramari yanitliyabiliyorum. Güzel kilif elede iyi oturuyor. Bende tavsiye ederim

• Amerika'dan BestSkinsEver ekran koruyucu jelatin getirteceğiz yine. Kargo parasını düşürmek için toplu sipariş vereceğiz. Katılmak isteyenler PM göndersin veya bu mesajı alıntılasın lütfen. Şu anda 3 kişiyiz.

http://www.bestskinsever.com/samsung-galaxy-s7-edge-skin
  • 
Sayfa: önceki 37493750375137523753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.