Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37483749375037513752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de Ağustos ayi son güncelleme almış gözüküyor. Bu cihazlar 8.0 guncellemesi alicak mi herhangi bir bilginiz var mi bu konu hakkında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar s7 edge root atım fakat yüklediğim uygulamalaın sd karta taşı seçenegi kayboldu bunu nasıl düzeltirim sistemde herhangi bir değişiklik yapmadım sistem dosyalarını felan silmedim
  • Pembe çizgi sorunu ile yolladığım telefonumda 4 parça değişmiş iyi güzel olmuş home buttondaki çiziğim ve kasadaki 1-2 çizik gitmiş fakat geri tuşunun ışığı tam yanmıyor sonuna doğru sönük garip gözüküyor sizce tekrar yollamalımıyım ?
    Telefonun değerini düşürür diye yollama taraftarıyım ama beklemek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Bende de Ağustos ayi son güncelleme almış gözüküyor. Bu cihazlar 8.0 guncellemesi alicak mi herhangi bir bilginiz var mi bu konu hakkında?

Hatırladığım kadarıyla S serileri her zaman 2 büyük güncelleme alıyorlar S7 6.0 ile geldiğine göre 8.0 alacağı kesin gibi fakat blueborne fix güncellemesi bir türlü gelmedi eylül güvenlik güncellemesini atlayıp ekimi vericekler ama neredeyse ekim' de bitiyor ve cihazdaki tarayıcının ilk açıldığında yaptığı klavye takılmaları eski S3 ümü hatırlatıyor bana umarım önümüzdeki güncelleme bunuda çözer.
  • blackdread kullanıcısına yanıt
    Fotograf çek gönder, halledelim derlerse cihazı tekrar yollarsın.
  • Arkadaşlar, batarya ömrüne ES file manager yardımı ile nasıl bakıyorduk? Sayfalar arasında gezindim ama bulamadım. Lütfen yardım...

• Arkadaslar telefon yeni arka kameradaki koruyucu banti sokmedim fotograflarin kalitesi duser mi

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdread

Pembe çizgi sorunu ile yolladığım telefonumda 4 parça değişmiş iyi güzel olmuş home buttondaki çiziğim ve kasadaki 1-2 çizik gitmiş fakat geri tuşunun ışığı tam yanmıyor sonuna doğru sönük garip gözüküyor sizce tekrar yollamalımıyım ?
    Telefonun değerini düşürür diye yollama taraftarıyım ama beklemek istemiyorum

Benim boyle seyler basima cok geliyor kac tane sifir telefon aldiysam servise gonderdim o yuzden gittim sifir mi4 aldim yedege koydum sende yedek telefon bulundur.

Telefonunuda gonder guzelce yaptir garanti sartlari kapsaminda degisim hakkin dogduysa yenisini iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

selam herkese,

siyah s7 edge cihazım var. gecenlerde n11 den önlü arkalı film aldım. kendim uyguladım, baloncuk vs falan yok ancak filmi daha takerken çizildi.

film değil de ekrana komple cam koruyucu alsak nasıl olur? youtube da baktım çok kullanışlı gözüküyor bilemedim.

koruyucu olmadan ekran ister istemez kılcal dahi olsa çiziliyor.

siz nasıl çözüyorsunuz bu konuyu?

sadece arka kılıf ile kullanıyorum.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Pek bir kayıp yok. 7.0'ın güzel yanı. Ekranın kalite formatını düşürüp yükseltebiliyoruz. 4k'dan Full Hd'ye Full Hd'den Hd'ye indirebiliyoruz. Ve bana pil daha stabil geldi. Ama bi değişiklik olsun diyorsanız yapılabilir.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Lensin üzerindeki koruyucu bant fotoğraf kalitesini elbette etkiler. Çıkartmak en doğrusu...
  • Hollanda romunu kursak bi sorun çıkarmı acaba bilgisi olan arkadaşlar anlatabilirmi?

Bazı siterlerde yer alan bilgilere göz attım. Yazılım gelmiş fakat yazılım güncelleme programı farklı son sürüm sanki bizdeki öyle değil. Bi denemek lazım ama risk varmı yok mu emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Arkadaslar telefon yeni arka kameradaki koruyucu banti sokmedim fotograflarin kalitesi duser mi

ortasi bos onun

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Arkadaslar telefon yeni arka kameradaki koruyucu banti sokmedim fotograflarin kalitesi duser mi

ortasi bos onun

Bende oyle zannettim ilk basta tirnagimla kontrol ettim butun gibi geldi bana

• gokmay kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar 7.0'a geçmemekle ne kaybediyorum? Eğer telefonun pil performansı ve stabilitesi artacaksa yükselteyim, ne diyorsunuz?
  • arkadaşlar 2 ay önce spigen jelatin aldım hepsiburadadan ve yine spigen kabım var hafif kalın olandan en kalını degil ama ilk başlarda bu jelatin kalkıyordu bende kenarından ince bant çektim kılıfın altında kalacak şekilde bu sayede telefon kılıfın içindeyken bantlar hiç görünmüyo ve jelatin şuan süper bi şekilde en ufak baloncuk ve kalkma olmadan 2 ay kullandım bence sizde bu şekilde yapın hem görüntüyü bozmuyor harika iş görüyor sürekli jelatin degiştirmek zorundada kalmazsınız en ufak bi kalkma oynama gibi durum yok
  • Arkadaşlar merhaba şarj aletinin adaptörü bir anda bozuldu.Şarj etmiyor şuanda hepsiburadadan fiyatına baktım 75 TL olarak gözüküyor.Hızlı şarj desteği olan bir adaptör önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar dün telefonumu servise verdim Antalya Samsung servisi ön ve arka komple değişim bana bı takip no verdiler ama nasıl veya nerden bakacağımi bı turlu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    ben aukey marka tavsiye ederim qc 3.0 sertifikalı samsung kendi şarj aletinden çok daha kaliteli. aliexpress ten almıştım. yurt içi alışveriş sitelerinde de bulunuyor. fakat fiyat olarak yine 60, 70 civarı.

• 
Sayfa: önceki 37483749375037513752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.