Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37503751375237533754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,arkadasa yaptiginiz accubattery verilerini yorumlama teklifine ortak ciktim kabul ederseniz. Ekran goruntulerini aldim, eger dogrubgoruntuleri alabilmissem yorumlarinizi bekliyorum

Simdiden tesekkurler

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Ince bant cektim derken? Foto paylaşma imkaniz var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Amerika'dan BestSkinsEver ekran koruyucu jelatin getirteceğiz yine. Kargo parasını düşürmek için toplu sipariş vereceğiz. Katılmak isteyenler PM göndersin veya bu mesajı alıntılasın lütfen. Şu anda 3 kişiyiz.

http://www.bestskinsever.com/samsung-galaxy-s7-edge-skin

Tr deki kargo islemi nasil olucak acaba?

• Farkettim soğolun

• ck00 C kullanıcısına yanıt
    Telefonu ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Hızlı şarjı çok mu kullandınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 21 Ekim 2017; 8:52:54 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 1 senedir kullaniyorum, ilk bir kac ay bilmeden hizli sarj kullandim. Sonra konunun zararindan haberdar olunca zorunlu haller disinda yapmiyorum. 3 4 aydir da accubatteru uygulama kurdum ama 80 limit olayina genelde gece sarj ettigim icin uyamiyorum.

Hastanin durumu nedir :)

• Arkadaslar herkese mutlu haftasonlari. Sizin kullandığınız muzik player uygulamasini merak ettim. Play muzik kullaniyorum ve hic memnun degilim. Kullandigi uygulamadan memnun olan bilgilendirirse memnun olurum Umarim güzel bir hafta sonu geçirirsiniz.

• Poweramp gibisine rast gelmedim ama maalesef sanırım en fazla 1 ay deneme süresince ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan143

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Amerika'dan BestSkinsEver ekran koruyucu jelatin getirteceğiz yine. Kargo parasını düşürmek için toplu sipariş vereceğiz. Katılmak isteyenler PM göndersin veya bu mesajı alıntılasın lütfen. Şu anda 3 kişiyiz.

http://www.bestskinsever.com/samsung-galaxy-s7-edge-skin

Tr deki kargo islemi nasil olucak acaba?

Ben sizin vereceğiniz adrese göndereceğim ücretsiz. Ödeme ve diğer detayları PM'den iletebilirim eğer katılmayı düşünüyorsanız.

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Poweramp 10 numara. Iki kez satın aldığım uygulamalardan biri. Bence satın almaya değer tek müzik çalar uygulaması. Ekolayzır süper ses düzeltme süper kulaklıkta on numara ama hoparlör s7 de steryo olmadığından dışarı sesi çok farketmiyor. Ben kulaklıkla dinlemek için aldım. Tavsiye ederim.

Tabi iki tane müzik çalar programı var biri Samsung Music Player. Biride cazgecilmezim Poweramp Pro.

Iki kez satın almamın sebebi gmail hesabıma erişememek. Bu hesaba da erişemezsem yine satın alırım.

• Beyler s7 düz ekranlısından aldım, kılıf işini hallettim ama ekrana ne takıcaz karar veremiyorum, telefoncularda hep kırılmaz ekran var piyasada film yok, hepsi de aynı modeldi aldık ama ekranı doldurmuyor rahat değil, siz böyle mi kullanıyorsunuz alışayım mı

Ekran filmi mi takayım yoksa hiçbirşey takmayayım mı, bir de bu kırılmaz ekranı çıkartırken ne ile çıkartayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Beyler s7 düz ekranlısından aldım, kılıf işini hallettim ama ekrana ne takıcaz karar veremiyorum, telefoncularda hep kırılmaz ekran var piyasada film yok, hepsi de aynı modeldi aldık ama ekranı doldurmuyor rahat değil, siz böyle mi kullanıyorsunuz alışayım mı

Ekran filmi mi takayım yoksa hiçbirşey takmayayım mı, bir de bu kırılmaz ekranı çıkartırken ne ile çıkartayım

Düz s7 nin ekranı aslında tam olarak düz değil bu yüzden krıılmaz ekran camları dar oluyor geniş olanlarda da hava kalıyor ekranla tam bitişmiyor ben hiç bişey takmadan kullanıyorum ama ekrandaki küçük çizikler artmaya başladı
  • Anladım, en iyisi netten bi film siparişi vermek olacak sanırım

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmıyorum hiçbir şey, ekran da Gorilla Glass 4 var. Youtube da izlerseniz videolarini cizilmesi cok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.ozbay

Geçen s8 duvar kağıdı aoran arkadaşlar vardı. Bulup clouda yükledim.

https://cloud.mail.ru/public/6mJm/FHrNtwP1b

Hocam bu duvar kagidinin sarja cok olumsuz etkisi var midir?

• S7 edge portre modu yok değilmi dostlar?, s8 için gelecek deniyor s7 için de gelebilirmi acaba?, yada program varmı arkayı bulanık yapacak?, telefon yarın gelecek inşallah.
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende memnun kalmadım play müzikten samsungun kendi müzik uygulamasını kullanıyorum gayet iyi ve baya hızlı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Beyler s7 düz ekranlısından aldım, kılıf işini hallettim ama ekrana ne takıcaz karar veremiyorum, telefoncularda hep kırılmaz ekran var piyasada film yok, hepsi de aynı modeldi aldık ama ekranı doldurmuyor rahat değil, siz böyle mi kullanıyorsunuz alışayım mı

Düz s7 nin ekranı aslında tam olarak düz değil bu yüzden krıılmaz ekran camları dar oluyor geniş olanlarda da hava kalıyor ekranla tam bitişmiyor ben hiç bişey takmadan kullanıyorum ama ekrandaki küçük çizikler artmaya başladı

tam kaplamayanı taktırıyorsun kenarlar açıkta film video seyredilmiyor, tam cam ekran koruyucusu taktırdım klavyede tuşlar basmadı çıkardım attım hiç taktırmazsan ekranda zamanla çizik oluşacak yine gidip yarım taktırıcam galiba galaxy s7 ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: khan143

Arkadaslar herkese mutlu haftasonlari. Sizin kullandığınız muzik player uygulamasini merak ettim. Play muzik kullaniyorum ve hic memnun degilim. Kullandigi uygulamadan memnun olan bilgilendirirse memnun olurum Umarim güzel bir hafta sonu geçirirsiniz.

poweramp satın almıştım üzerine tanımam
  • Okaliptys kullanıcısına yanıt
    Portre degilde benzeri var

Seçmeli odaklama. Sağa doğru kaydırınca çıkıyor. Nesnelerle denedim. Başarılı buldum.

• 
Sayfa: önceki 37503751375237533754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.