Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27982799280028012802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VoWifi geldi diye sevindim ama sabit bir bildirim var gitmiyor, sizde de öyle mi?

Edit: Benim hatam sabit değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 13 Şubat 2017; 18:29:0 >
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada güncellenmiş romun linkleri mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Evet Düz S7 için.

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemms

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge_battery_life_on_android_70-blog-23204.php

Ben o sitelerden anlamam.Kendi kullanmama bakarım.Daha evvel arap emirlikleri nougatı da kullandım beta sürümünede kayıtlı işdim defalarca denedim daha fazla ekran süresi verdi.
    Ben o sitelerin telefon incelemelerine bakıpta aldığım pek çok telefonu 15 gün kullanmadan sattım.
    Bu tür forumlar her zaman bazı markaları yalandan destekler bazılarınıda yerin dibine sokmaya çalışır.
    Bu sitede öyledir demiyorum ama ben gördüğüme inanırım.

• safaersan kullanıcısına yanıt
    Evet S7 edge için root yapmadan yöntem var. Düz S7 için rootsuz CSC değiştirme yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Kullandım fiyatına göre mükemmel cihaz. F/P oranı olarak Samsung'u tokatlar zaten. Fiyat bağımsız bakarsak S7 daha iyi.

Kağıt üzerinde işlemci ram vs. sorun yok.
    Sorun kasasında. 1 saat boyunca telefonumu avucuma alamadım parmaklarımla tuttum. Masanın üzerine yavaşca bıraktım.
    Delta garantili almıştım telefonun jelatinini ben açtım köşede çiziği vardı.
    Altın rengi diye aldık rengi bakırımsı cıktı :)
    Siyahı o zaman bulunmuyordu, hala bulunmuyor.
    Beyaz alıyorsun ekran köşelerinde nal gibi siyah çerçeve var.
    Şarj adaptörü bir ahmak, kulaklık yok.
    Telefonu kutudan çıkardım maket telefon sandım. O kadar kalitesiz hissiyatı vardı.
    Türkçe dile çevrilmemiş yerleri vardı.

Ben 1250 den alip 1100 e aynı gün sattım.
    700 üstüne koydum 3 haftalık s7 aldım samsung tr garantili. vr gözlüğünü de sattim 100 liraya uyguna gelmişti telefon.

• Arkadaslar csc tur ama bana hala gelmedi guncelleme. Gelmeyen var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Arkadaslar csc tur ama bana hala gelmedi guncelleme. Gelmeyen var mi ?

Şimdi baktım Bana da gelmemiş yalnız değilsin

• fth F kullanıcısına yanıt
    Şuan miui 8.1 global kullanıyorum çeviri hatasına rastlamadım. Yazılımı baya iyi özelleştirmeler güzel. Fiyatından dolayı kulaklık koymuyorlar Nexus 4'te öyleydi ayrıca S7'de kulaklık varda noluyor kutuda duruyor şuan başka kulaklık kullanıyorum kalitesi kötü. Kasası S7 kadar tok değil ama fena da değil. Fiyatına göre mükemmel cihaz. Fiyat bağımsız konuşursam S7 daha iyi tabikide. Kamerası S7'nin ki gibi mükemmel değil mesela.

• Bende dengesizlikler oluştu internete girmior bazen, donuyor, explorer da url yazamiyorum surekli yazdigim harfi cikartio. Eksik birşey yapsaydım hiç açılmazdı. Geri dönmek için ne yapmak lazım.
    Doğrudur hocam. Kişinin zevkine göre de değişiyor birazda. Tabi ufak ekran işleri iyice zorlaştırıyordur şüphesiz. S8+ 6.2" gibi bir ekranla çıkçak sanırım o yüzden pek sıkıntı olmaz.
    Hocam benim ışık sensörü sağlıklı çalışmıyor.Ekranın ışığını gereğinden fazla açıyor karanlıkta örneğin çok parlıyor.otomatiği kapatıp açınca ekranı kısıyor normal değere getiriyor biraz kullanınca eski haline dönüyor.Wipe yaptım reset attım yüklerken ama böyle bir sorun var.bir önerin var mı tekrar yüklesem veya smart switchten kurtarma yapsam düzelir mi acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Güncelleme sonrası cihaza reset ettınızmı acaba? 6.0.1 den kalan bazı ayarlar çakışma yapıyor olabilir. Reset atmayanlarda galaxy labs ayarı hala duruyorken, reset atanlarda bu ayar olmuyor..

Reset atmadim hocam. Galaxy labs yok

• Ekran installing sistem update de kaldı normal mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Sabah beri telefonu kullanıyorum valla yeni telefon almış sevinci var içimde.

Geciktiği için isyan ettiğimiz kadar varmış. Bildirimlerin ana ekrana gelişi ve çift tık ile açması çok hoşuma gitti :)

S8 için de daha bi ümitlendim, çok acayip bir cihaz olacak bence.

Nereden çift tıklama açılıyor, söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraa28

Ekran installing sistem update de kaldı normal mi.

Hangi ekran ? Odinde mi telefonda mı ? biraz zaman alır bunlar jet gibi olmaz.
  • @dr20mouse
    Hocam merhaba bende S7 Edge var.CSC TUR gözüküyor ama güncelleme gelmedi.Senin ilk sayfada paylaştığın S7 Edge İçin google drive linkini indirdim.Anlattığın gibi telefona kursam olur mu bundan sonraki Türkiye güncellemelerini o şekilde alabili miyim?Telefonun ekran görüntülerinide paylaşıyorum.Root yapmadım Knox sayacı 0x0 olarak gözüküyor.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

Hocam benim ışık sensörü sağlıklı çalışmıyor.Ekranın ışığını gereğinden fazla açıyor karanlıkta örneğin çok parlıyor.otomatiği kapatıp açınca ekranı kısıyor normal değere getiriyor biraz kullanınca eski haline dönüyor.Wipe yaptım reset attım yüklerken ama böyle bir sorun var.bir önerin var mı tekrar yüklesem veya smart switchten kurtarma yapsam düzelir mi acaba.

*#0*#'yi tuşlayın açılan beyaz ekranda sensor kısmına tıklayın. Açılan ekranda light sensor kısmına bakın lux değeri ışığa tutunca artar karanlıkta azalır hızlı tepki veriyorsa donanımda sorun yoktur yavaş tepki veriyorsa sorun olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 27982799280028012802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.