Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27972798279928002801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim CSC'de XSG'ydi TUR yaptım yani TUR oluyor. Bu arada bana güncelleme gelmedi daha sammobile'dan indirsem bir şey olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Benim CSC'de XSG'ydi TUR yaptım yani TUR oluyor. Bu arada bana güncelleme gelmedi daha sammobile'dan indirsem bir şey olurmu?

Sammobile'da Rom yok, SamFirm ile indiriliyor.

Gelse de gelmese de dediğim şekilde indirip Odin ile yaparsanız Garanti açısından hiçbir sıkıntı olmaz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Şubat 2017; 18:11:33 >
  • @dr20mouse hocam CSC TUR benim Sammobile'dan indirsem sıkıntı olur mu? OTA'dan gelmedi daha güncelleme.
  • Çok önemli bi sorum var daha önce kimsenin merak etmediğine şaşırdım. Ben henüz yüklemedim. Şimdi biz ekranı Full hd ye alsa, oyunlarda kasma ihtimali düşüyor mu bilgisayardaki gibi? ve bilgisayardaki kadar fark eder mi?

diğer merak ettiğim, benim batarya sürem şuan 6 saat ekran süresi görüyorum yani çok iyi. Ben yüklersem bunun azalma ihtimali var mıdır, sıfırdan kurmayacağım, üzerine yükleyeceğim. Benim gibi ekran süresi alıp yükleyen var mı? Cevaplarınıza göre bu akşam yükleyeceğim..
  • https://drive.google.com/file/d/0B2ojpa_NGdWSUlg5a280NngzY00/view
    Bu dosya nougat 7.0 TR dosyası mıdır? -S7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 13 Şubat 2017; 18:11:58 >
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Kullandım fiyatına göre mükemmel cihaz. F/P oranı olarak Samsung'u tokatlar zaten. Fiyat bağımsız bakarsak S7 daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemms

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Geri dönmenizdeki sebep pil ve takılmalar mı acaba?

Takılmalar minör seviyede göz ardı edilebilir ama pil aktif kullanımda net biçimde daha çok enerji tüketiyor. Örnerğin 6.0'da yarım saat Trivia Crack %7 pil götürürken 7'de %10 pil düşüşü yaşadım. FHD çözünürlüğe düşürmenin kümülatif katkısı ise yarım saat dolayında yani genel toplamda yine geride 7. Her şeyden öte dediğim gibi ben root'lu kullandığım için xposed'dan vazgeçmem.

Siz oyun oynarken ölçmüşsünüz,mesela ben oyun oynamam ve normal kullanımda enaz 1,5 ile 2 saat daha fazla ekran süresi alıyorum.

• Android 7 de packgage disabler kullanan var mi ?

• Erciyes1215 kullanıcısına yanıt
    Çiziklere karşı korur kırılmaya karşı korumaz bildiğiniz cam filmi. Renkleri bozmuyor ve dokunma hissine zarar vermiyor.

• Sammobile'de geldi.
  • majesthion kullanıcısına yanıt
    Nexus 4 kullandım hocam o tuşları oraya koyanın diye hergün saydırdım ekrandan çalıyor kim nederse desin. Fiziksel home tuşu olmasa tamam ama kapasitif ekrandan bağımsız tuş şart benim kullanımımda. Büyük ekran kullanana dokunmaz ama 5 inç seviyesinde ekran kullananlar için hiçde güzel birşey değil.

• su altında dokunmatiği kilitleyen ayar nerde bulamadım
  • safaersan kullanıcısına yanıt
    S7 edge ise telefonunuzhttp://yesilcin.com/sm-g935f-s7-edge-rootsuz-csc-kodu-tur-nasil-yapilir-anlatim-t35924.0.html buradan csc'nizi TUR olarak değiştirebilirsiniz.

• Sammobile'e gelmiş ama ben önermem yavaş indireceksiniz, bağlantı kopabiliyor yarıda kalabiliyor falan SamFirm ile jet gibi indirin hiç uğraşmayın.(+parçalı Rom indirme avantajı)

Not : Başka ülke CSC'sine sahip olup, TUR olarak değiştirmek isteyenler TUR Romunu parçalı olarak indirsin ve NORMAL_CSC_TUR dosyasını göstererek kurulum yapsın.

https://forum.donanimhaber.com/s7-turkiye-7-0-geldi-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-surekli-guncel-marshmallow--114503536

detaylar buraya eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Şubat 2017; 18:22:6 >

• türkiye romunu odinle kurdum.

mail şifremi unuttum ve değiştirdim

telefonda 24 saat süre koydu

incelediğim kadarıyla 6.0.1 de çözümü varmış

nougat 7 de işe yaramıyor. Bildiğiniz bir yöntem varmıdır ?

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Root yapmadan düz S7 için CSC değiştirme yöntemi yok malesef.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    bu linkte 935f içindir diyor sadece
  • Türkiye nougat kullanıp telefonunu rootlıyan varmı.Ben rootladım ama ne yaptıysam güvenlik bildirimi ünlem işaretini engelliyemedim.Yetkisiz eylemler algılandı diye uyarıyor.
    SecuritylogAgent i kaldırmaya çalışıyorum ama kalkmıyor
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Hayır Türkiyenin csc'si multi olduğu için. Yani birden fazla ülkenin csc'ni birleştirmişler. Multi csc'de ilk hangi ülke kayıtlı ise ona geçiyor değişince.

• 
Sayfa: önceki 27972798279928002801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.