Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan mı bahsediyorsunuz
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• talhas41 T kullanıcısına yanıt
    İlk olarak telefonu açınca sıfırlanana kadar kullan. Bitince şarja tak ve tam dolana kadar da çıkarma.
    İlk şarjdan sonra %15 kalınca tekrar şarja tak. 2.3. ve 4. şarj %15 olunca yapılmalı.
    Sonrasında ise istediğin gibi şarja takabilirsin. Mümkün olduğunca %15 altına inmeden şarja takmaya çalış.
    Ayda 1 defa da şarjı tam bitirip tam dolum yapmak tavsiye ediliyor.
  • ozd87 kullanıcısına yanıt
    Kayıtlar kapatıldı kısa bir süre açtılar kayıt olan oldu.

• S7 forum sayfa sayısı abarmış bir anda. 790 lı rakamlardan 2400 lere gelmiş. Hayırdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

genelde farklı açılardan bakıldığında yeşilimtrak ve pembemsi renkler olur. sarı olmaz.

Durum şöyle farklı bir s7 edge ile karşılaştırdım. benim kamera diğerine göre daha soluktu. Ekrana karşıdan bakınca hafif sarımtırak görünüyor alttan bakınca ise cam gibi beyaz herhangi bir sorun yok. kamerayla beyaz bi kağıtta test yaptım karşıdan bakınca dediğim gibi hafif sarı ama alttan bakınca beyaz görünüyor kağıt. Netten mediamarktten aldım yarın olmazsa iade için göndereceğim. herhangi bir renk kalibre ayarı da yok amoled sinema falan değiştim ama aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

Hocam şu anda 6.0 da kullanıyorsunuz ve TR rom mu yüklü

Şu anda 6 ve rootlu idi ama güncellemeyi duyunca son sürüm nougat yükledim.
  • parsan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bende de aynı.

• thekinger T kullanıcısına yanıt
    ancak şarjı daha iyi dayanıyor ve kamerası daha iyi diye pazarlanan s7 ve benzer kullanıcı yorumları varken bu durum ilginç.halen öyle midir durum düzeldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekinger

Arkadaşlar maalesef S6 edge S7 edgeden her yönüyle daha stabil bir cihaz. Özellikle fotoğraf ve video çekimleri s6 da daha iyi. S6 daha hızlı tepki veriyor herşeye. Ben büyük hevesle S7 edge aldım şuan iki telefonda elimde ama net olarak görüşüm s6 sı olanların s7 ye geçmesine gerek yok.
    Ben sd card desteği yüzünden tercih ettim ama hayal kırıklığı yaşıyorum. Telefonu 1.5 gündür hertürlü kurcaladım. 15-20 dk kendi kendine kapanması ve açılmamasıda ayrıca bir soru işareti buraktı bende. S6 edgemi el altında tutmaya devam edeceğim.

ancak şarjı daha iyi dayanıyor ve kamerası daha iyi diye pazarlanan s7 ve benzer kullanıcı yorumları varken bu durum ilginç.halen öyle midir durum düzeldi mi?
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    parsan kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı.

Sizdeki cihazlar tamir gördü mü? Kasa açıldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvaravir

Son ekran sürem 8 saat 11 dk.full wifi Internet tarayıcı youtube facebook twitter whatsapp mail instagram.%40-50 parlaklik güç tasarrufu kapalı senkronizasyon açık ve always on kapali.Bu arada 14 saatte bitirdim tabi şarjı:)
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Güzel süre. Zaten yoğun kullandığınızda, yani beklemede şarj tüketimini minimumda tuttuğunuzda 6-7 saat mutlaka alıyor telefon. Ben 25-30 saat kullanım süresinde 6 saat ekran süresi alıyorum. 13-14 saat kullanımda bu süre 8 saati bulur diye düşünüyorum.

Bir arkadaş şarj durumunu sormuş ona da fikir verir...

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Bende de aynı.

Ben dün teslim aldım mediamarkt sitesinden almıştım 2799 a silver modeli. Valla çok saçma bir durum telefonun ekranı alttan bakınca cam gibi beyaz renk falan önden bakınca sarımtırak sıfır kutulu geldi bi de bana.Anlamadım gitti valla. İade edeceğim hepsi aynıysa tekrar almaya da gerek yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Arkadaşım bende de aynı.

Valla bende bir sorun bu da kimse fark etmemiş mi anlamadım daha önce ki sayfalar da ekran s7 ile karşılaştırma fotosu vardı orada bile belli. Ekran alttan bakınca güzel görünecek düz bakınca saçma sapan bi renk :D düz bakınca iyi görünseymiş bari. instagram da baya belli oluyor telefonu hafif yatırıp bakınca falan çok net sarı. Bu şöyle de bir sorun telefonla beyaz bişe çektiğin zaman onu da sarımtırak gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Arkadaşım bende de aynı.

Valla bende bir sorun bu da kimse fark etmemiş mi anlamadım daha önce ki sayfalar da ekran s7 ile karşılaştırma fotosu vardı orada bile belli. Ekran alttan bakınca güzel görünecek düz bakınca saçma sapan bi renk :D düz bakınca iyi görünseymiş bari. instagram da baya belli oluyor telefonu hafif yatırıp bakınca falan çok net sarı. Bu şöyle de bir sorun telefonla beyaz bişe çektiğin zaman onu da sarımtırak gösteriyor.

Bence çok takılacak bir şey değil ama içine sinmediyse başka telefona bak bence..
  • mahoretti kullanıcısına yanıt
    önce pcden bakmıssınız şimdi cepten bakıyorsunuz. sayfa sayıları ondan farklı
  • koyduğunuz fotolar çıkmamış

ben ekleyeyim: arkadaşlar yani siyah inci duvarkağıdı
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/themes/official-galaxy-s7-edge-black-pearl-t3515177

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BCANG -- 20 Aralık 2016; 17:51:16 >
  • parsan kullanıcısına yanıt
    Hangi ekran modunu kullanıyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozd87 kullanıcısına yanıt
    Eğer Türkiye CSC'si ile kurduysan da gelmez güncelleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: parsan

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Bende de aynı.

Ben dün teslim aldım mediamarkt sitesinden almıştım 2799 a silver modeli. Valla çok saçma bir durum telefonun ekranı alttan bakınca cam gibi beyaz renk falan önden bakınca sarımtırak sıfır kutulu geldi bi de bana.Anlamadım gitti valla. İade edeceğim hepsi aynıysa tekrar almaya da gerek yok sanırım.

Şimdi tekrar denediğimde bendekininde aynı olduğunu gördüm.Sanırım bombeli camdan kaynaklanıyor.Ekranı süt beyaz olmasa ne zararı var.Bence kafaya takılacak bir şey değil ama yinede sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Eğer Türkiye CSC'si ile kurduysan da gelmez güncelleme.

Hocam bu csc olayına illaki müdahil olmak gerekiyor mu ?

Ben TR garantili Kasım üretimli bir cihaz kullanıyorum.

Kurarken normal kurdum ama aralık güncellemesini henüz alamadım. Bu güncelleme kimseye mi dağıtılmadı yoksa bendeki cihazda mi sorun var ?
  • 
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.