Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15661567156815691570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde fatura abimin üzerineydi ama fatura üzerindeki numarayı ben kullanıyordum kargoyu babam almaya gitmişti beni aradılar kargonuzu şu kişi almaya geldi onaylıyormusunuz diye bende doğrudur verebilirsiniz dedim vermişlerdi demem oki fatura üzerindeki telefon numarası kim kullanıyorsa ulaş bilgi ver terslik yapmasın sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar s7 edge ısınma sorununa çözüm bulabilen varmıdır . factory reset atsam herşeyi kapasam dahi ısınıyor bu ?
  • cordamauro kullanıcısına yanıt
    nasıl ısınıyor elinde tuttamayacak kadar mı
    benim de ısınıyor da tatlı bir sıcaklık bu normal ama orta derece falan da kabul edilir ama el de tutulmayacak gibiyse sorun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

arkadaşlar bu home butonu çok kolay çiziliyor diyorlar üstine şeffaf sticker yapıştırsam parmak izi çalışmaya devam eder mi

etmez diye tahmin ediyorum ama bilenler cevaplarsa sevinirim

Ben note5 te home butonunun üzerine bildigin bant yapıştırmistim inzala midir nedir ondan çalışıyordu biraz haya veriyordu ama yine iyidi ama cikardim sonra s7 kullanıyorum suan arkada flasin oldugu yer varya oraya bant kestim bire birbelli bile olmuyor telefonun en hassasyeri orasu zaten birde kilifla kullnamma ragmen s7 nin arkasında 2 _3 tane cizik var

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    hocam yani iki whatsappta mesaj yazın hissedilir derecede ısınıyor. güç tasarrufuna aldığımda bahsettiğiniz tatlı sıcaklık oluyor sadece. anlaşına işlemci çekirdekleri çok fazla güç gerektirmeyen durumlarda dahi yüksek mhz lerde çalışıyor.
    snapdragon modeli benimki ondan kaynaklı mı diyeceğim ama ilk 1 hafta hiç bişey yoktu sonradan çıktı.
  • ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Aman ha aman hocam gidip kargoyu elden teslim almaya gitme. Eve getirsinler evdeki herhangi birine vermek zorundalar. Kargo sahibi evde şu an yok demek yeterli.
  • Arkadaş bu samsung beni deli ediyor. Chrome uygulamasına kılım ve hiç çalıştırmadım daha telefonu aldım alalı. Bugün şarjım 87'ye düştüğünde pil kullanımına baktım ekranın hemen altında %11'i görünce beynimden vuruldum. Ne alakadır anlamıyorum.

• Androios A kullanıcısına yanıt
    Bu güzel bilgi için çok teşekkür ederim hocam mutlaka evden alıcam teyzemin oğludur kendisi plajda diye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maliozi

Arkadaş bu samsung beni deli ediyor. Chrome uygulamasına kılım ve hiç çalıştırmadım daha telefonu aldım alalı. Bugün şarjım 87'ye düştüğünde pil kullanımına baktım ekranın hemen altında %11'i görünce beynimden vuruldum. Ne alakadır anlamıyorum.

Chrome kullanmayın derim. Telefonun kendi İnternet Browser uygulamasını kullanın daha az tüketiyor. s6 serisi ve s7 serisi kullanıcılarının büyük kısmı böyle yapıyor.
  • Kendi internet tarayıcısı mis gibi yağ gibi akıyor hemde kaynakları Chrome gibi sömürmeden telefonu alalı 1 ayı geçti birdefa bile Chrome kullanmadım zaten uygulamalarda devre dışı durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

quote:

Orijinalden alıntı: izler

1 ay önce aldım cihazı . dün gece ekranda 1 tane ölü pixel olduğunu farkettim. servisin bu konuda tutumu nedir ,nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hocam 1ay once note5 aldm 2 tane olu piksel vardi 1 haftalikti verdim servise rapor verdiler degisim verya iade bende gittim o raporla medimarktta baktım s7 2500 100 tl daha verip s7 aldim suan mutluym eger seninde alali 1 ayi gecmedi ise degisim ama 31 gun bile olsa onarim yasal olarak bu sure 6 aya çıkarıldı ama samsung hala eski yadayi uyguluyir th larina basvursa kesinlikle kazanirsin 1ayi gectise ve degisim yapmıyorsa

Hocam ölü piksel gözle görülüyor mu 1 adette olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Beğenmene sevindim.

Arkadaşlar Batman teması s6 edge de sorunsuz çalışıyor da sanki telefonu biraz ısıtıyor gibi geldi. Boştayken normalde havaların sıcak olmasına karşın telefon serin olurdu ama Batman logosu aktifken ılık oluyor. Esasen S7 serisi için olduğu için mi s6 edge böyle yapıyor merak ediyorum.

Play da varmı.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    :)

• Beyler facebooktaki kişilerin cep telefonunu iphone kullanırken rehber sekmesinin altından facebooka onay verince isimleriyle birlikte numaralar rehbere kayıt oluyordu. Bu telefonda onu yapmayı beceremedim. Naıl yapabilirim bilgisi olan var mı ?
  • arkadaşlar parmak izi koyduğumuzda orta tuşa basmadan kiliti açılıyor mu telefonun yoksa illa basmamiz mi gerekiyor tuşa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyman

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Beğenmene sevindim.

Arkadaşlar Batman teması s6 edge de sorunsuz çalışıyor da sanki telefonu biraz ısıtıyor gibi geldi. Boştayken normalde havaların sıcak olmasına karşın telefon serin olurdu ama Batman logosu aktifken ılık oluyor. Esasen S7 serisi için olduğu için mi s6 edge böyle yapıyor merak ediyorum.

Play da varmı.

Play de yok. Resmi olarak tema yayınlanmadı ve öyle olması da zor olasılık çünkü özel olarak satılan Batman modeli telefona ait ama herkes kullansın diye birileri temanın apk dosyasını hazırlayıp paylaştı.

http://geeknizer.com/batman-superman-galaxy-s7-edge-theme-apk/

Bu adrese girip verdikleri linkten indirip rar dan çıkarıp telefona aktarıp daha sonra telefon içerisinden Dosyalarım klasörüne girip apk dosyasını nereye attıysan üzerine gelip kurman lazım. Devamında ise Teme Mağazasına giriyorsun. Temalar kısmında Batman teması görünüyor. Üzerine tıklıyorsun ve seçeneklerden Deneme sürümünü uygula diyorsun. Tema 15 dakika çalışacak şekilde aktif oluyor. Kısıtlamadan kurtulmak yani sınırsız hale getirmek için telefona kuracağın Package disabler pro uygulamasıyla Tema Mağazasını ve Temaları devre dışı bırakman gerekiyor. Ondan sonra Batman temasını sürekli olarak kullanıma devam edebiliyorsun. Daha sonra tema değiştirmek istersen de Package disabler pro uygulamasıyla devre dışı bıraktığın iki uygulamayı tekrardan devreye sokma şansın var.

• Arkadaşlar merhaba 1 hafta kadar önce aldığım s7 cihazımı 5 kere sarj etmiş bulunmaktayım.Bir sıkıntım var paylaşımlara bakacak olursak benim cihazımdan kat kat daha iyileri var beni sürelerim mutlu etmiyor sizce olağan mı enteresan mı yardımcı olurmusunuz.Cihaz da root rom vs yoktur.Org Tur yazılımlı cihazdır.

Alwas On Display = Kapalı
    Konum = Kapalı
    Senk = Kapalı
    4.5G yeryer 3g ve %40 oranda Wifi
    Geliştirici Optimize edildi.
    Güç Tasarruf Modu = Kapalı

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMCNR -- 4 Ağustos 2016; 22:34:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

Ben s7 pil performansından hiç mutlu değilim. S7 edge çok güzeldi ama bu iğrenç.

4 saat ekran süresinden sonra %20 kalıyor. Senkronizasyon, konum ve always on kapalı. 1 saatte %20 gidiyor. Yani sürekli olarak 5 saat görüyorum. S7 edgede 3 saat ekran süresiyle %50 falan kalıyor 6-6.30 saat alıyordum. Bunda niye böyle yav of.

%20 pil farkı olduğundan olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

quote:

Orijinalden alıntı: izler

1 ay önce aldım cihazı . dün gece ekranda 1 tane ölü pixel olduğunu farkettim. servisin bu konuda tutumu nedir ,nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hocam 1ay once note5 aldm 2 tane olu piksel vardi 1 haftalikti verdim servise rapor verdiler degisim verya iade bende gittim o raporla medimarktta baktım s7 2500 100 tl daha verip s7 aldim suan mutluym eger seninde alali 1 ayi gecmedi ise degisim ama 31 gun bile olsa onarim yasal olarak bu sure 6 aya çıkarıldı ama samsung hala eski yadayi uyguluyir th larina basvursa kesinlikle kazanirsin 1ayi gectise ve degisim yapmıyorsa

Hocam ölü piksel gözle görülüyor mu 1 adette olsa

Biri gayet iyi görünüyordu biri hafif ama arkadaslarima felan gösterdiğinde ben bise göremiyorum dediler KÖRLER bende beyaz bir sayfada s pen le yuvarlak icine aldim sonra ss aldim galeriye kaydettim seviste dedim galeride işaretli diye

• quote:

Orijinalden alıntı: BİM Sularını Satan Adam

Note 7 yerine bu halen alınır 300 tl vermektense

Aynen note 7 koca bir çöp olmuş edge'den hiçbir farkı yok 0.2" ekran büyüklüğü dışında.

• 
Sayfa: önceki 15661567156815691570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.