Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    chrome beta tarayıcıdan daha iyi biraz test etme fırsatı buldum bataryası daha iyi. Veri tasarruf modunda tabi. Sizde deneyin sonuçları yazın, ben bi haberde okumuştum betanın çok iyi pil ömrünün olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

arkadaşlar parmak izi koyduğumuzda orta tuşa basmadan kiliti açılıyor mu telefonun yoksa illa basmamiz mi gerekiyor tuşa.

Basmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Arkadaşlar merhaba 1 hafta kadar önce aldığım s7 cihazımı 5 kere sarj etmiş bulunmaktayım.Bir sıkıntım var paylaşımlara bakacak olursak benim cihazımdan kat kat daha iyileri var beni sürelerim mutlu etmiyor sizce olağan mı enteresan mı yardımcı olurmusunuz.Cihaz da root rom vs yoktur.Org Tur yazılımlı cihazdır.

Alwas On Display = Kapalı
    Konum = Kapalı
    Senk = Kapalı
    4.5G yeryer 3g ve %40 oranda Wifi
    Geliştirici Optimize edildi.
    Güç Tasarruf Modu = Kapalı

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

S7 için aldığınız değer normal sayılır özellikle parlaklık yüksek kullanıyorsanız veya dış ortamda kullanıyorsanız.

• catalyst kullanıcısına yanıt
    Parlaklık dışarda oto %50 sabit , ev ortamında %30 sabit yorum için ayrıca teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

arkadaşlar parmak izi koyduğumuzda orta tuşa basmadan kiliti açılıyor mu telefonun yoksa illa basmamiz mi gerekiyor tuşa.

Basmak gerekiyor.

teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

chrome beta tarayıcıdan daha iyi biraz test etme fırsatı buldum bataryası daha iyi. Veri tasarruf modunda tabi. Sizde deneyin sonuçları yazın, ben bi haberde okumuştum betanın çok iyi pil ömrünün olduğunu

Ben S6 edge kullanıyorum ve ona ait başlıkta herkes telefonun kendi tarayıcısını kullanın diye yazıyor. Hatta iki tarayıcıyı kullanmış pil tüketim ve ram tüketim miktarlarına ait ekran görüntüsü paylaşanlar olmuştu.

S7 ve S7 edge başlığındaki sayfalarda da aynı şekilde yorumlar yazan insan gördüm. Bu arada bu gün bir haber okudum ve o habere göre Google Chrome için Tablet, Telefonlar ve Bilgisayar gibi cihazların pil ömrünü çabuk bitirdiğine dahil Microsoft tarafından çok büyük bir iddia ortaya atılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

Ben s7 pil performansından hiç mutlu değilim. S7 edge çok güzeldi ama bu iğrenç.

4 saat ekran süresinden sonra %20 kalıyor. Senkronizasyon, konum ve always on kapalı. 1 saatte %20 gidiyor. Yani sürekli olarak 5 saat görüyorum. S7 edgede 3 saat ekran süresiyle %50 falan kalıyor 6-6.30 saat alıyordum. Bunda niye böyle yav of.

%20 pil farkı olduğundan olabilir mi

%20 pil farkı tamam da onun da ekranı büyük sonuçta. Ona göre güç harcıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Parlaklık dışarda oto %50 sabit , ev ortamında %30 sabit yorum için ayrıca teşekkürler

Parlaklık dışarıda oto olduktan sonra hangi seviyede olduğunun çok fazla bir önemi yok çünkü güneşi gördüğü her an maksimuma çıkıyor ve yaz günlerinde bu hep maksimumda dolaşması anlamına geliyor.

• cordamauro kullanıcısına yanıt
    Hocam snapdragonlu modeli nasıl edindiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Düzgün takmaya

zeka küpü
  • Merhabalar arkadaşlar, ben şimdi gezi amaçlı Amerika'da bulunuyorum. Amazon.com'dan G935F seri kodlu EU/LATAM olan Avrupa ve Latin Amerika versiyonunu almak istiyorum. Acaba Türkiye'de telefonun 4G çekimi konusunda herhangi bir sorun yaşama ihtimalim var mı? Az önce mevcut telefonum G2 ile buranın hattını taktığım zaman 4G sorunu yaşadığım için temkinli davranmak istiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

• ohen kullanıcısına yanıt
    forum içi hocam.
  • The Holy Alpaca kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz hocam. Bi tane de bize getir 😂

• Batarya performansı inişli çıkışlı.Aynı şeyleri kullandığım iki gün arasında bariz fark oluyor anlamadım.Bazen ekran süresi 3 saat oluyor bazen 5 saat.7-8 saatleri hiç göremedim malesef.

• Her dakika yuzde 1 gidiyo harikasin s7 edgeSAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    Bu ekrana nerden girdiniz hocam

• Emre.-. kullanıcısına yanıt
    ayarlar> pil>pil kullanımı>ekran
  • Arkadaşlar S7 kullanıyorum. Exynox işlemcili Samsung Türkiye cihazı. Kamera Ağır Çekim video da görüntü titremesi var. Snapdragonlarda olan sorun. Bunun çözümü var mı? Cihazı servise mi vermeliyim?
  • Acaba kullandığın yazı font u nedir ve nasıl yüklediniz paylaşabilir misiniz?
  • Arkadaşlar forumda sözü geçmiş ama yer belirtilmemiş,S7 edge için Wrapsol kaplama yaptırmak istiyorum,İzmirde bildiği bir yer olan arkadaşlarım bizimle paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.