Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5g de çok çabuk şarjı gidiyor önceden böyle değildi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb arkadaşlar.yurtdışından s7 siyah getirttim.şu an kayıtsız durumda.5gündür kullanıyorum.satmayı düşünüyorum.ilgilenen olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Sanırım şu temayı diyor arkadaş. benimde hoşuma gitti. nerden bulabiliriz acaba. teşekkürler.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Çıldırmış olmalısınız, bahsettiği şey bu.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1136475/c99c4bdd-ad14-47eb-9723-a8273f7e1734.png

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Cartmen

https://tr.pinterest.com/pin/505951339368976134/

bu linkteki duvar kağıdını nerden bulurum arkadaşlar okadar aramama rağmen bulamadım google amcada

Verdiğin linkte bir sürü şey var ama söz ettiğin duvar kağıdını göremiyoruz görebilsek yardımcı olmaya çalışırız.

şu hocam sadece çapraz çizgili olan duvar kağıdını arıyorum :)
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/7e/04/65/7e0465e7d557a2e3295f2d8ccfd7e546.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cartmen -- 4 Ağustos 2016; 14:51:16 >

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Twitterı ve facebooku sildikten sonra bariz düzeldi normalde 4 saatti simdi 5 saat oldu .. yüzde 10 kalıyo
  • Cartmen kullanıcısına yanıt

Kağıdı bulamadım o sebeple verdiğin link de yer alan görüntüye bakarak photoshop ile birebir çizmeye çalıştım umarım işini görür.
  • BEN DOĞAL RENK SEVDİĞİM İÇİN EKRAN MODUM " TEMEL "OLARAK AYARILIYORUM BATARYAYA Bİ ETKİSİ OLABİLİR Mİ ? GİRİŞ SAYFASINDA AMOLED SİNEMA YAPIN DİYOR AZ GÜÇ GİTSİN DİYE ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Twitterı ve facebooku sildikten sonra bariz düzeldi normalde 4 saatti simdi 5 saat oldu .. yüzde 10 kalıyo

Mark iti zorla messengeri yüklenmese zaten kullanmayacağım da şuan hem messenger yükle hem facebook. İçimden sövüyorum yapacak bir şey yok varsa çözümünü bilen söylesin.

Bu arada beyler bende şimdi fark ettim normalde baya dikkat ediyorum bu menü tuşu çok ufak ama bir sürü çizikler oluşmuş. Üstelik normalde baya dikkat etmişimdir herkes şikayetçi olunca bu konuda. Ama benim de başıma geldi şimdi. Sanırım sırf telefon eskisin diye yaptılar

• BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    hocam link paylaşırmısın çok satan var sen memnunsan ondan alalım, bide herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kesebildin mi? s7 var bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

Ulan Note 7 çıktı S7 Edge'nin fiyatı düşer dedik 100 TL artmış HB de.

Hocam Note7 çok araştırmadım ama şöyle ufaktan baktım hani s7 edge ile arasında uçurum kadar fark yok sanki. He yeni telefon alacak adam ona göre tercih eder ama çok uçurum kadar fark yok sanki. O yüzden mi arttı acaba.

Note 7 çok büyük. Benim için gereksiz.
    Almışken sıkıntıya düşmeyelim Samsung Garanti istiyorum. Artık bekleyeceğim.2700-2800 civarında olunca alırım.

Eğer telefon için onu bekleyeyim şu çıksın vs düşünürsen biraz zor alırsın. Her sene telefon değiştirmiyorsan örneğin ben 3299 TL iken ilk haftası aldım perte çıkana kadar kullanırım. Bence sende çok bekletme sonra s8 fısıltısı duyarsın onu beklersin böylelikle kısır döngüye düşersin Bende yok Lg g3 yok g4 aaa g5 çıkmış derken s7 edge aldım o yüzden çok beklemek iyi değil Hele ki 6 ay civarı yeni telefon çıkartıyorken bazı firmalar

Bende normalde 1997 yılından beri telefon ilk çıktımı alırım. Bu ara telefon alma durumum yoktu kullandığım telefon perte çıkmaya başladı. S7 Edge de Samsung Garantili 2700 fiyat gördüm diye şimdi kalkıp 2.900 vermeyeyim diyorum.
    Hiç o fiyatı görmesem şuanki fiyattan alırdım.

• raashed21 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk önce bi kağıdın üzerine kalıp keserek o kalıbı telefon üzerinde deneyerek sürekli yaptım. O kalıbı da sticker üzerine bandı açmadan yapıştırıp arkadan kalıbı çıkarttım öyle yapıştırdım telefona fakat sonra direk uyguladım tırnakla kenarlardan çizince kesildiğini farkettim. Normalde laptop kaplıyorum karbon sticker ile. Farklı renklerde kaplama güzel oluyor. Herhangi ucuzundan alabilirsiniz hocam ben 2 yıl önce almıştım hala kullanıyorum aynı stickerları

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Kağıdı bulamadım o sebeple verdiğin link de yer alan görüntüye bakarak photoshop ile birebir çizmeye çalıştım umarım işini görür.

süpersin hocam birebir aynısı olmuş valla

• arkadaşlar bu home butonu çok kolay çiziliyor diyorlar üstine şeffaf sticker yapıştırsam parmak izi çalışmaya devam eder mi

etmez diye tahmin ediyorum ama bilenler cevaplarsa sevinirim
  • Sd kartım kargoya verilmiş babalar günü kampanyasından. Benim adıma gelmeyecek fatura sahibi başkası. Kargo teslim edermi arkadaşlar sizce?

• Cartmen kullanıcısına yanıt
    Beğenmene sevindim.

Arkadaşlar Batman teması s6 edge de sorunsuz çalışıyor da sanki telefonu biraz ısıtıyor gibi geldi. Boştayken normalde havaların sıcak olmasına karşın telefon serin olurdu ama Batman logosu aktifken ılık oluyor. Esasen S7 serisi için olduğu için mi s6 edge böyle yapıyor merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Ağustos 2016; 18:01:04 >
  • Arkadaşlar Samsungun hediye ettiği Evo Class 10 Micro Sd cardlar nasıl 48 mb/s kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim.Bu Samsungun hediyesi ama kart iyi değilse S7 edge de bilelim

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    *#0*# yapinca cikan menunde "sensors" kismi var.
    Ordan kontrol edebilirsiniz.

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Jeletin varken çalışmıyor, dokunmatik gibi değil o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Facebook tan bildirim alma gibi bir derdiniz yoksa benim gibi tarayıcıdan girebilirsiniz, tavsiye ederim

• Kuzenimde J7 2015 var ve Android os neredeyse yok %2 civarında. Android OS'un fazla olup olmaması sorun teşkil etmiyor. Sebebi ikimizinde bataryası %64'e gelmişti ve 5s kullanımımız var. İkimizin de ekran süresi 2 saatti ve o 4G turkcell kullanırken, ben 3G turktelekom kullanıyordum, ve benim şebeke çok az çekiyordu. 4G'nin 3G'ye göre daha az güç kullandığına göre Android OS pek fazla fark yaratmıyor. Ek olarak 15 20 tane fotoğraf çektim kamera uygulamasıyla kendi telefonumla. Yani Android OS'un fazla olması batarya performansında pek fazla hatta hiç fark yaratmıyor. Ek bilgi bende android sistemi %16 J7'de android sistemi %2. Hücre askıda bende %4 j7'de %1. Anroid os bu kadar güncellemeden sonra hala s7 edge'de sorunu giderilmediyse daha hiç gitmez arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.