Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız değilmişim batarya konusunda demek ki. Kesinlikle arka planda çalışan uygulamalardan dolayı böyle diye düşünüyorum. Her ne kadar kapatsan bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    BATAYALARI FARKLI ONDANDIR
    Benim s7 de 3.30 filan anca görüyor halinize şükredin. Güc tasarrufunda bi de

• Güncelleme ile düzeltebilirler ancak

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

Ulan Note 7 çıktı S7 Edge'nin fiyatı düşer dedik 100 TL artmış HB de.

Hocam Note7 çok araştırmadım ama şöyle ufaktan baktım hani s7 edge ile arasında uçurum kadar fark yok sanki. He yeni telefon alacak adam ona göre tercih eder ama çok uçurum kadar fark yok sanki. O yüzden mi arttı acaba.

Note 7 çok büyük. Benim için gereksiz.
    Almışken sıkıntıya düşmeyelim Samsung Garanti istiyorum. Artık bekleyeceğim.2700-2800 civarında olunca alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Xposed kullanan var mi? Root yetkisi olmadan bir takim seyler yapabiliyoz mu

Root olmadan Xposed kuramazsınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Ulan Note 7 çıktı S7 Edge'nin fiyatı düşer dedik 100 TL artmış HB de.

Hocam Note7 çok araştırmadım ama şöyle ufaktan baktım hani s7 edge ile arasında uçurum kadar fark yok sanki. He yeni telefon alacak adam ona göre tercih eder ama çok uçurum kadar fark yok sanki. O yüzden mi arttı acaba.

Note 7 çok büyük. Benim için gereksiz.
    Almışken sıkıntıya düşmeyelim Samsung Garanti istiyorum. Artık bekleyeceğim.2700-2800 civarında olunca alırım.

Eğer telefon için onu bekleyeyim şu çıksın vs düşünürsen biraz zor alırsın. Her sene telefon değiştirmiyorsan örneğin ben 3299 TL iken ilk haftası aldım perte çıkana kadar kullanırım. Bence sende çok bekletme sonra s8 fısıltısı duyarsın onu beklersin böylelikle kısır döngüye düşersin Bende yok Lg g3 yok g4 aaa g5 çıkmış derken s7 edge aldım o yüzden çok beklemek iyi değil Hele ki 6 ay civarı yeni telefon çıkartıyorken bazı firmalar

• Carbon sticker alan memnun olan var mı ?

• Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Karbon sticker için çok para vermeyin. Gittigidiyor üzerinden renk renk karbon stickerlar satılıyor metrekaresi 10 TL. Ben o şekilde aldım 20 cm e 150 cm şeklinde 15 TL tuttu 5 renk sticker. Şimdi telefonun arkasını istediğim gibi kaplıyorum. Ondan sonra kenarlardan ve kamera Flash deliklerinden tırnakla sürterek kesiyorum. Çok tatmin edici bir sonuç çıkıyor ortaya. Boşu boşuna bi tane kullan at stickera o kadar para verilmez doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: srmrmr

quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Arkadaşlar s7 nin arka cami cizilen varmi ya ben note5 den gectim kilifla kullnmama ragmen cizilmis 2 tane cizik var ezik ...çayım gorilla na glassina

Bir ay oldu yaklasik telefonu alali.. ilk gunden beri kilifla kullaniyorum dun klifi cikardim iki tane bariz cizik ve bircok kilcal cizik olmus. S7 Edge buarada telefon

Benimkide cizilmis gorunce basimdan asagidi uyuştu bu nasil olur diye

• Abst A kullanıcısına yanıt
    peki teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapBiTT

Barometre testi yaptim simdi,herhangi bi sorun gozukmuyor.

barometre testini nerden yapıyoruz bulamadım:)
  • https://tr.pinterest.com/pin/505951339368976134/

bu linkteki duvar kağıdını nerden bulurum arkadaşlar okadar aramama rağmen bulamadım google amcada
  • quote:

Orijinalden alıntı: S7edgesahibi

quote:

Orijinalden alıntı: ftekin06

quote:

Orijinalden alıntı: cyrus34

Paylastim sayfanin ust siralarinda var

Buldum ancak ise yaramadi bende tekrar geri aliyor kendini ancak tema hafizasini temizliyince duzeliyor

Hocam sizdeki bu siya çizgi meselesi ne oldu ne yaptiniz

hocam gondermedim garantiye. dediğim gibi bu ekranın camında olan birsey sizin dediğinizle aynı sey mi tam bilmiyorum. bi ara fırsat bulursam göndericem. bu yatay cıxgılenmlerı ozellikle kapalı ortamda ekrana gri renklerde bi görüntü actıgımda cok fark ediyorum. sizingi nasıl birdurum acaba

• Arkadaşlar düz s7 için g930f son türkiye yazılımını indirdim odin ile atıcam da hem CSC dosyası var hem de CSC_HOME dosyası var hangisini kullanıcam? Hızlıca cevap verir misiniz odinde bekliyorum telefonla...
    Csc dosyasını kurarsan programlarına birşey olmadan kurmuş olursun. Home_csc ise fabrika ayarlarına döndürerek romu yüklemiş olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: zahara12

Csc dosyasını kurarsan programlarına birşey olmadan kurmuş olursun. Home_csc ise fabrika ayarlarına döndürerek romu yüklemiş olursun.

İnternette araştırdım sizin dediğinizin tam tersini söylüyor. Gerçi ben zaten wipe factory ve wipe cache yaptım da kurdum. Batarya süresinden şikayetçiyim o yüzden odinle sıfırdan atayım dedim bir de.
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Hacı seninki niye öyle? Güç tasarrufu açık değil, parlaklık %50 otomatik değil, konum kapalı, senkronizasyon kapalı, always on display kapalı.

4 saat nedir ya %20 de 1 saat daha kullandırtıyor tamam ama ben niye telefonumu 4 saat kullandıktan sonra şarja takayım ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmen

https://tr.pinterest.com/pin/505951339368976134/

bu linkteki duvar kağıdını nerden bulurum arkadaşlar okadar aramama rağmen bulamadım google amcada

Verdiğin linkte bir sürü şey var ama söz ettiğin duvar kağıdını göremiyoruz görebilsek yardımcı olmaya çalışırız.
  • Sanırım şu temayı diyor arkadaş. benimde hoşuma gitti. nerden bulabiliriz acaba. teşekkürler.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.